Elizavecca

Ár:   $17.98   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Ár:   $17.98
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó olaj 90% organikus olívaolaj tartalommal

• nem hagy maga után ragadós érzést, können lemosható
  • tökéletesen eltávolatja a sminket és a szennyeződéseket a bőrről
  • segít megőrizni a bőr hidratáltságát és puhaságát

melanie500

2020. július 11.

Azt hiszem megtudtam, mit jelent egy olajos lemosónak tényleg 5 csillagot adni és rajongani érte. Nem próbáltam ki túl sok fajtát, tény, de ezen lemosó kipróbálása után nem is nagyon kívánok mást használni. Megálltam, köszönöm, elégedett vagyok. 1 pumpából megvan a teljes arc tisztítása. A habzó lemosómnak alig van dolga utána. Makulátlanul tiszta és kissé hidratált érzetű is a bőröm a két termék használata után. Hatalmas a flakon, sűrű az olaj - így sokáig elég lesz, ár-érték arányban is remek. Nem csíp, nem irritál, nem hagy réteget, könnyű lemosni a sűrűsége ellenére is. Az illata (ami már inkabb szag) zavar, de megbocsátom neki a tudása miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

anneshirley

2020. április 18.

Nagyon szeretem a japán DHC olivás mélytisztító olaját, ezért megörültem, hogy találtam hasonló összetételű terméket kedvezőbb áron. Hatalmas mennyiség, illata szinte 0, könnyedén leszedi a fényvédőt és a sminket, ami alól a makacs szempillaspirálom kivétel, mert ezzel csak részben birkózik meg. Rettenetesen és hosszantartóan irritálja viszont a szememet, ha belekerül, ezért a szemkörnyéket most már nem közelítem meg vele. Ha elfogy (bizony ez sokára lesz!), visszatérek a DHC olajához, ami kevésbé bántja a szememet, és számomra kellemesebb, lágyabb, sűrűbb állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Pocok1972

2020. április 13.

update: újravettem. 8 dollár a roseroseshopban, nem lehetett otthagyni ennyiért. remélem most már a flakon is rendben lesz.

2020.február 13. Egy hónapja használom, alapjában elégedett vagyok vele. Kicsit testesebb, mint a Kosé Softymo amit előtte használtam, de ez nem jelent problémát, megszokás kérdése, a Kosé kicsit hígabb. Azt a minimális sminket amit használok leszedi, kiszerelése óriási, árban is rendben van. Ami gondom van vele, az a flakonja. Most vagy én fogtam ki hibás darabot, vagy ez ilyen, de akkor is ereszt a pumpa résznél, ha visszateszem a lenyomásgátlót. Szerencsére van másik flakonom, abba áttöltve használom most, de emiatt csak négy csillag. Valószínűleg nem veszem újra, hacsak annyira le nem akciózzák, hogy nem lehet otthagyni, a Kosé nekem jobb volt valamiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 13.

ediok

2020. január 26.

Ez a lemosó mindennel megbirkózik, nem iritál (még akkor sem ha véletlenül a szemembe megy). A vízálló szemfestéket erőlködés nélkül lehozza, és ami a legjobb utána lágy marad a bőröm.
Többen írták, hogy nincsenek kibékülve az illatával, megmondom őszintén egyáltalán nem zavaró, inkább kellemes ez a természetes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

Aprile

2020. január 19.

Szuper kis olajos lemosó, többször újravettem már az elmúlt 3-4 évben. Igaz, hogy nem olcsó, de hatalmas mennyiséget kapunk, ami rettentő sokáig elég. Nagyon szép az INCI, mindent leszed, nem hagy semmilyen réteget maga után. Az egyik kedvenc koreai arctisztítóm, ami double cleansingben szinte verhetetlen. (Amikor pár éve először beszereztem, meglepett, hogy egy márka végre bevállalta, hogy nem tuszkolja tele illatanyaggal az arctisztító olaját. Bár azóta erre több példa is akad, pirospont jár érte Elizaveccáéknak.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

dunaimano

2019. december 31.

Első olajos lemosóm, a fórumos csajok ajánlásai alapján választottam. Kicsit aggódtam, mert kombinált bőrtípusom van, de semmi problémát nem okozott. Fürdés alatt használom, általában csak a kezemet használom, erősebb sminkeknél az Yves rocher mosdókesztyűt is bevetem mellé. Állaga értelemszerűen olajos, illata nincs sok. Tökéletesen lehozza a sminket, következő lépésként jöhet is az arclemosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Emiii

2019. november 20.

Sűrű, (nem meglepő módon) olívaolaj szagú lemosó, jó minőségű adagolófejjel. Könnyű lemosni, nem marad az arcon, de mégsem lett a kedvencem. Úgy éreztem, hogy a ROHTO Hadalabo olaja jobban tisztított.
Közel 10 hónapig elegendő volt a 300 ml, így nagyon jó ár-értékaránya van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Közel 10 hónapig elegendő volt a 300 ml, így nagyon jó ár-értékaránya van.

agneskatalin

2019. július 29.

Egy flakonnal már elhasználtam és azóta, hogy nincs, hiányzik :´)
Merem ajánlani zsírosabb, tág pórusú bőrtípusra, mert egyáltalán nem hagy maga után ragacsos réteget vagy érzetet, csak tiszta bőrt.
Én esti lemosáshoz használtam egy-két pumpálásnyit Foreo Lunával átmasszírozva, ami szerintem tök jó páros és így kb. egy évig elég volt.
Szerencsére az én minimalista tus+spirál szemsminkjeimmel sem gyűlt meg a baja, irritáció nélkül általában mindent leszedett.
Azt hiszem itt az ideje újat rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Egy flakonnal már elhasználtam és azóta, hogy nincs, hiányzik :´)
Azt hiszem itt az ideje újat rendelni.

BirsAlma

2019. július 14.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Nagyon jó döntés volt, meg vagyok elégedve vele.Nekem a két pumpálásnyi mennyiség elég. Száraz bőrömet masszírozgatom vele. A szememre is használom. A szempilla spirál nagy részét le is hozza. Szeretem, hogy nem szárítja ki az arcomat. Illatmentes, csak a benne lévő olajok illatát szoktam egy kicsit érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Mitsuko

2019. február 5.

Korábban nem tudtam, hogy van olyan termékcsoport megfizethető áron, ami ennyire gyengéden és mégis hatékonyan képes tisztítani anélkül, hogy csikorgósra szárítani az arcomat. Aztán elkezdtem olvasgatni a koreai arcápolásról és gondoltam, teszek vele egy próbát. Nagyon szeretem ezt a lemosót.
Rétegzős rutinban használom, ez az első lépés és gyakran a második is. Nem sminkelek, így arról a részéről nem tudok véleményt mondani, elég hatékony-e a sminklemosásban. Ez a második olajos lemosó, amit próbáltam, puhává teszi a bőrt a dupla lemosás után is, azóta kipróbáltam egy harmadikat is és maradok ennél. Egy flakont elhasználtam, kettőt nyomok egy lemosáshoz, nekem így egy évre kitartott. Langyos vízzel tökéletesen leöblíthető. Nincs benne illatanyag, ami jó hír azoknak, akiket hozzám hasonlóan irritálnak a parfümadalékok. Nyáron is elképesztően jól tisztít és nem fulladozik tőle a bőr, és mivel nem szárít, remek, felfrissült érzést ad.
+ felhasználási terület, amikor a gyerek fején samponnal lemoshatatlan kosz van egy alapos homokozós nyári nap végén pl., ezzel jobb fellazítani első körben a fejbőrre rakódott mindent, mert a babaolaj nem jön ki a hajából egyszeri hajmosással, ezt viszont simán lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil