Elizavecca

Ár:   $17.98   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Ár:   $17.98
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arclemosó olaj 90% organikus olívaolaj tartalommal

• nem hagy maga után ragadós érzést, können lemosható
  • tökéletesen eltávolatja a sminket és a szennyeződéseket a bőrről
  • segít megőrizni a bőr hidratáltságát és puhaságát

melanie500

2019. december 1.

Azt hiszem megtudtam, mit jelent egy olajos lemosónak tényleg 5 csillagot adni és rajongani érte. Nem próbáltam ki túl sok fajtát, tény, de ezen lemosó kipróbálása után nem is nagyon kívánok mást használni. Megálltam, köszönöm, elégedett vagyok. 1 pumpából megvan a teljes arc tisztítása. A habzó lemosómnak alig van dolga utána. Makulátlanul tiszta és kissé hidratált érzetű is a bőröm a két termék használata után. Hatalmas a flakon, sűrű az olaj - így sokáig elég lesz, ár-érték arányban is remek. Nem csíp, nem irritál, nem hagy réteget, könnyű lemosni a sűrűsége ellenére is. Az illata (ami már inkabb szag) zavar, de megbocsátom neki a tudása miatt. Taps-taps, maradsz a rutinban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Emiii

2019. november 20.

Sűrű, (nem meglepő módon) olívaolaj szagú lemosó, jó minőségű adagolófejjel. Könnyű lemosni, nem marad az arcon, de mégsem lett a kedvencem. Úgy éreztem, hogy a ROHTO Hadalabo olaja jobban tisztított.
Közel 10 hónapig elegendő volt a 300 ml, így nagyon jó ár-értékaránya van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Közel 10 hónapig elegendő volt a 300 ml, így nagyon jó ár-értékaránya van.

agneskatalin

2019. július 29.

Egy flakonnal már elhasználtam és azóta, hogy nincs, hiányzik :´)
Merem ajánlani zsírosabb, tág pórusú bőrtípusra, mert egyáltalán nem hagy maga után ragacsos réteget vagy érzetet, csak tiszta bőrt.
Én esti lemosáshoz használtam egy-két pumpálásnyit Foreo Lunával átmasszírozva, ami szerintem tök jó páros és így kb. egy évig elég volt.
Szerencsére az én minimalista tus+spirál szemsminkjeimmel sem gyűlt meg a baja, irritáció nélkül általában mindent leszedett.
Azt hiszem itt az ideje újat rendelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Egy flakonnal már elhasználtam és azóta, hogy nincs, hiányzik :´)
Azt hiszem itt az ideje újat rendelni.

BirsAlma

2019. július 14.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg. Nagyon jó döntés volt, meg vagyok elégedve vele.Nekem a két pumpálásnyi mennyiség elég. Száraz bőrömet masszírozgatom vele. A szememre is használom. A szempilla spirál nagy részét le is hozza. Szeretem, hogy nem szárítja ki az arcomat. Illatmentes, csak a benne lévő olajok illatát szoktam egy kicsit érezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Mitsuko

2019. február 5.

Korábban nem tudtam, hogy van olyan termékcsoport megfizethető áron, ami ennyire gyengéden és mégis hatékonyan képes tisztítani anélkül, hogy csikorgósra szárítani az arcomat. Aztán elkezdtem olvasgatni a koreai arcápolásról és gondoltam, teszek vele egy próbát. Nagyon szeretem ezt a lemosót.
Rétegzős rutinban használom, ez az első lépés és gyakran a második is. Nem sminkelek, így arról a részéről nem tudok véleményt mondani, elég hatékony-e a sminklemosásban. Ez a második olajos lemosó, amit próbáltam, puhává teszi a bőrt a dupla lemosás után is, azóta kipróbáltam egy harmadikat is és maradok ennél. Egy flakont elhasználtam, kettőt nyomok egy lemosáshoz, nekem így egy évre kitartott. Langyos vízzel tökéletesen leöblíthető. Nincs benne illatanyag, ami jó hír azoknak, akiket hozzám hasonlóan irritálnak a parfümadalékok. Nyáron is elképesztően jól tisztít és nem fulladozik tőle a bőr, és mivel nem szárít, remek, felfrissült érzést ad.
+ felhasználási terület, amikor a gyerek fején samponnal lemoshatatlan kosz van egy alapos homokozós nyári nap végén pl., ezzel jobb fellazítani első körben a fejbőrre rakódott mindent, mert a babaolaj nem jön ki a hajából egyszeri hajmosással, ezt viszont simán lemosom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

0808

2019. január 17.

Nálam fix darab. Csak pozitívumokat tudok róla elmondani. Én 3 pumpálásnyit használok, száraz bőrre viszem fel (szemem is kap belőle és nem lesz tőle fátyolos a látásom pl: a Mac-től percekig ) és tényleg mindent maradéktalanul eltávolít.
Nyilván eztán még nincs vége az arctisztításnak de az már egy másik történet.
Való igaz vízálló spirált sosem használok így erről nem tudok véleményt mondani.
Szép inci , hatalmas adag, ára baráti, ne szárít és nincs ragacsos zsíros utóérzet csak pihepuha bőr.
Kiváló termék!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Nyilván eztán még nincs vége az arctisztításnak de az már egy másik történet.
Kiváló termék!!!

ursuska

2019. január 8.

Egyszerűen nagyszerű! Sajnos mióta kivonták a balea olajosát itthonról, keresem a megfelelő, nem túl drága alternatívát, ezért korea. Eddig ez jött be a legjobban. Ezt tényleg egyszerű vízzel lemosni, nem tartalmaz parfümöt (de van a terméknek az összetevői miatt egy kis illata - 90% oliva) Nekem általában elég egész pumpa, de nem hordok olyan sok sminket. 300 ml-t kapunk az áráért, szóval nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

_zsulu_

2018. augusztus 22.

Nagyon jó kis lemosó! Nem sajnáltam, 3 pumpálásnyit simá használtam és így is kb. 5 hónapig elég volt. Szuper összetevők, kellemes illat (végre nincs illatosítva) és elbánik a szemsminkkel, vízálló szempillaspirállal is. Külön tetszik, hogy jól oldja a víz, nem hagy olajos érzetet (persze azért mosok még utána arcot) és nem tapadt olajos-sminkes réteg a kád szélére sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

jul100

2018. július 19.

Borzasztó nagy örömömet lelem ebben a lemosóban, ezerlépéses arcápolás 1. vagy 2. lépése. Mostanában micellás víz helyett csak meleg vízzel szétolvasztom az arc- és szemsminkemet, a hátramaradt fekete pacát nagyon szépen leszedi és kicsit sem csípi a szememet. Túl sok véleményt nem találtam róla, mikor olajos lemosó után kutattam, de úgy tetszett az összetevőlistája (meg a szép flakonja...), hogy szerencsére ezt rendeltem. Kis fejem van, 1 pumpálás bőven elég, ráadásul elég nagy kiszerelés, jó sokáig elég lesz. Kicsit mondjuk sűrű állaga van, nem csúszik könnyen a kezem az arcomon, de kevés is bőven lehozza a dzsuvát, amit kell. Lemosás után sem marad semmiféle olajos érzet csak puha bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Stanczi

2018. június 3.

Baromi sok van benne, 1.5/2 pumpálásnyival az egész arcomat le tudom takarítani. A kezemmel masszírozom át az ábrázatom, és így is szépen leszed minden piszkot. Az illata kellemes olivás, nem tolakodó vagy túl erős . Gazdaságos a használata, sokáig elég lesz, teljesen megérte az árát.
(Mostanában csak a szemöldököm igazítom ki porral, azt jól leszedi, szemsminkről sajnos nem tudok nyilatkozni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil