Elmex

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2011. október 5.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az elmex szájvíz hatékony fogszuvasodás elleni védelmet nyújt a napi fogmosás során használva. A benne lévő aminfluorid keménnyé teszi a fogzománcot, és különösen azokon a területeken védi meg a savasságtól (fogszuvasodástól), ahová a fogkefe nem jut el. Különösen hasznos koronát, hidat viselőknek, valamint utazáskor, ha nincs lehetőség fogmosásra.

Kiszerelés: 200 ml

dodeszka95

2021. május 15.

Napi szinten használom,emellett heti egyszer az elmex gélt is.Visszafordítja a fogszuvasodást,megelőzés miatt használom.Sajnos hajlamosak a fogaim a szuvasodásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 15.

Lylien

2021. március 22.

Egyelőre még tesztelem. Enyhén csípős, mentolos íze van.
Nem szuvasodásra hajlamos a fogam, de a napi tisztítást érezhetően jól kiegészíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 22.

Egyelőre még tesztelem. Enyhén csípős, mentolos íze van.

fioretta

2021. március 8.

Nem szárítja ki a szám, az íze nagyon enyhén mentolos, kellemes. Friss, tiszta érzetet ad. Néha a fogselymet, fogköztisztító kefét is ebbe mártom használat előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

katalinmester13

2020. május 2.

Jobb (zöld esetleg lila Elmex szájvíz) híján vettem ezt. Elhasználtam, szerettem. Használata után maradt maradt a fogaim között és az ínyemen valami fehér réteg. Nem tudom, mi lehetett az. Erre figyelni kellett, mert nem mutatott túl jól. Egyébként tényleg jó, kellemes az íze. De a lilát és a zöldet valamiért jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 2.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Nekem tökéletesen bevált, szinte csak ezt használjuk otthon. A férjen is hajlandó használni, ez nagy szó nálunk! :-D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

rekav11

2018. december 27.

Nincs tolakodóan erős íze (mint pl. a Listerinnek), ráadásul megnyugtat, hogy nem kék, lila, zöld, hanem átlátszó, ezért én emellett tettem le a voksom. Persze minden nap 2X (néha 3X) használva egy idő után erre is ráunok, s variálom mással, de elég egy üveg vmi más, s utána mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Erisz11

2018. augusztus 25.

A fogkrémmel kiegészítve szoktam használni, kellemes ízű, nem marja a nyálkahártyát sem. Kicsit drága, de elég gyakran akciózzák, akkor érdemes venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

anettenetta

2018. március 21.

A fogkrémmel együtt használva sajnos túlérzékenységet okozott nálam :( viszont ez nem az ő hibája, sokat próbálkoztam vele, újra is vettem de nem javult a helyzet így elváltunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Sztellaaaaa

2018. március 15.

Nagyszerűen kiegészíti az elmex fogszuvasodás elleni fogkrémet aminfluorid tartalma miatt, kellemes az íze főleg hogy alkoholmentes és persze nagy előny az is hogy színtelen így nem színezi meg a fogaimat. Használata kellemes, biztos hogy újra fogom venni, hiszen már az első 2-3 használat után sokat segített a fogzománcom ásványianyag-tartalmának optimalizálásában és a zománc keményítésében (erősebbnek érzem a fogaimat amikor fogmosás után öblögetek vele, nem vicc! De persze ez nyilván a fogkrém érdeme is.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

simihifi

2017. november 8.

jó, de nagyon drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

jó, de nagyon drága.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.