Best of Beauty 2019

Elmex

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2011. október 5.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az elmex szájvíz hatékony fogszuvasodás elleni védelmet nyújt a napi fogmosás során használva. A benne lévő aminfluorid keménnyé teszi a fogzománcot, és különösen azokon a területeken védi meg a savasságtól (fogszuvasodástól), ahová a fogkefe nem jut el. Különösen hasznos koronát, hidat viselőknek, valamint utazáskor, ha nincs lehetőség fogmosásra.

Kiszerelés: 200 ml

rekav11

2018. december 27.

Nincs tolakodóan erős íze (mint pl. a Listerinnek), ráadásul megnyugtat, hogy nem kék, lila, zöld, hanem átlátszó, ezért én emellett tettem le a voksom. Persze minden nap 2X (néha 3X) használva egy idő után erre is ráunok, s variálom mással, de elég egy üveg vmi más, s utána mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Erisz11

2018. augusztus 25.

A fogkrémmel kiegészítve szoktam használni, kellemes ízű, nem marja a nyálkahártyát sem. Kicsit drága, de elég gyakran akciózzák, akkor érdemes venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

anettenetta

2018. március 21.

A fogkrémmel együtt használva sajnos túlérzékenységet okozott nálam :( viszont ez nem az ő hibája, sokat próbálkoztam vele, újra is vettem de nem javult a helyzet így elváltunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Sztellaaaaa

2018. március 15.

Nagyszerűen kiegészíti az elmex fogszuvasodás elleni fogkrémet aminfluorid tartalma miatt, kellemes az íze főleg hogy alkoholmentes és persze nagy előny az is hogy színtelen így nem színezi meg a fogaimat. Használata kellemes, biztos hogy újra fogom venni, hiszen már az első 2-3 használat után sokat segített a fogzománcom ásványianyag-tartalmának optimalizálásában és a zománc keményítésében (erősebbnek érzem a fogaimat amikor fogmosás után öblögetek vele, nem vicc! De persze ez nyilván a fogkrém érdeme is.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

simihifi

2017. november 8.

jó, de nagyon drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

jó, de nagyon drága.

edina66286628

2017. július 22.

Nagyon kellemes, édeskés íze van, hasonlít a fogkrémére. Nincs benne felesleges színezék és egyáltalán nem mar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

knoemi

2016. december 12.

A hozzá való fogkrémmel együtt alkalmazom és nagyon elégedett vagyok az eredménnyel. Szeretem az Elmex szájvizeket, mert nem marnak, ugyanakkor hatásosak. Reggelente úgy ébredek, hogy ápoltnak érzem a számat, ezt idáig csak ezzel a márkával értem el. Könnyen romló fogakat örököltem, de sikerül szinten tartani hála az Elmexnek. Ha érzékenyek a fogaim, a zöld változatot használom érzékenység ellen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Toposz

2016. november 14.

Az Elmex trió harmadik darabja (fogkrém, gél és víz). Szeretem használni, akció keretében tárazok be belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

nefelejts

2015. május 15.

Eddig nem ezt használtam, azért vettem most elmexet, mert az üzletben nem volt fél literes a listerine-ből, így gondoltam kipróbálom. Valóban nem mar, mint az előbb említett listerine, viszont koránt sem olyan frissítő, bár első sorban nem is ezt ígéri. Azt maximálisan elhiszem, hogy hatásaiban jobb lehet, viszont nekem a szaga és az íze is gyógyszeres. Valószínűleg már nagyon hozzászoktamaz érzéshez, ami a listerine-hez társul (kb mintha rozsdamaróval öblítenék), így ezt kevesebbnek érzem. Még barátkozunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Powderpuff Girl

2015. január 20.

Nagyon hasonló íze van, mint az Elmex gélnek, számomra semleges. Szerencsére nem erős, alkoholos, mint a Listerine. A mindennapi fogmosáshoz számomra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!