Elmex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2012. április 22.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Mentolmentes fogkrém homeopátiás kezelésben részesülőknek.

pont

2019. november 11.

véletlenül vettem, de szerintem borzasztó. egyáltalán nem lesz tiszta és friss érzésem utána, tényleg olyan, mintha nem tisztítana eléggé. lehet csak a megszokás miatt, de nekem akkorse tetszik. fura banános íze van, esetleg gyerekfogkrémnek tudnám elképzelni vagy olyanoknak, akik tényleg nagyon utálják a mentolt vagy allergiásak rá, amúgy semmi létjogosultságát nem látom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Arianne

2019. november 3.

Huhhh én teljesen véletlenül vettem meg ezt a fajta fogkrémet, nem vettem észre, hogy mentolmentes.

Számomra fura, banános mellékíze volt. Az a fajta, amit nem feltétlen szeretnék érezni fogmosás közben.:D
Olyan érzésem volt, mintha nem lenne teljesen tiszta a fogazatom. Lehet ez a mentol hiányának tudható be, az agyam játéka csak.:)

Viszont ha már megvettük, felhasználtuk. Azóta is figyeljük a feliratot, véletlen se ilyet válasszunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Destina

2019. június 13.

Ugyanazt tudom elmondani erről a termékről is, mint a mentolos változatáról: A fogaim érzékenységét nagymértékben csökkentette, jól tisztít, valamint kellemes az íze és illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

sailorluna

2018. augusztus 9.

tök érdekes, de tök jó a mentol hiánya. mégis frissített. eleinte furcsa az íze, szokatlan, később már fel sem tűnt. hát az ára kicsit drága... viszont egész sokáig elég volt. nincs sok mentolmentes fogkrém, ezért hiánypótló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

timcho03

2018. augusztus 6.

Nekem ő a megváltás. Kisgyermekkorom óta nem bírom a mentolos ízesítésű, aromájú dolgokat, konkrétan semmit, nagyfokú hányinger és rosszullét jön rám már csak a szagától is, nemhogy enni-inni bármi ilyet. Én is sokáig gyerekfogrémen tengődtem, ugyanis nem tudtam felnőttre váltani, mert egytől-egyig mind mentolos volt. Aztán kb. 17 éves koromban sikerült rátalálni erre, a számomra csodaszerre, ami bár egy kész vagyon ahhoz képest, hogy egy átlagos fogkrém 300-400 Ft körül van, én pedig elég sokáig, nagyjából 3-4 évig 1200 Ft-ért vettem a patikában... azóta 100 Ft-os boltban szoktam venni, ott már 1000 Ft alatt jutok hozzá. Mivel csak én használom, igazából viszonylag sokáig elég egy tubus, úgyhogy nekem megéri. Bár ha lenne nála olcsóbb mentolmentes fogkrém, szívesen kipróbálnám, mert nekem a márka nem lényeges. Szóval ha valaki tud ilyenről, kérem ne tartsa magában. :) Egyébként nagyon szeretem, szerintem szépen tisztít, és az íze is kellemes, bár emlékszem, azért az elején sokáig barátkoztunk ;D Nagyon örülök neki, hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

anniiee

2017. december 22.

Végre! Mindig elmeet használtam , muszájból. De már hidegérzékenyek lettek a fogaim, így nagyon boldog vagyok hogy megalkották ezt a verziót, imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

szivecske

2017. november 9.

Néha rámjön, hogy elegem van a mentolból és akkor jól jönne egy mentolmentes fogkrém... na emiatt vettem meg... nem rossz, vmi fura banános mellékízt érzek, de szépen tisztít és jól habzik... beosztom azokra az alkalmakra, mikor nem kivánom a mentolos fogkrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

AKiss

2017. augusztus 18.

Teljesen jó, évek óta használom. Émelygek a mentholos dolgoktól, főleg a lefekvés előtti fogmosás után, így muszáj volt vmi mentolmentes és nem gyerek fogkrém. Enni is jobb utána, mint mentolos után. Akciókban 8-900 Ft-ért megéri nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Celia

2016. október 22.

Nekem nagyon bejött, kellemes az íze,semleges, ami főleg evés után jön jól, mert nem zavaró. Érdekes módon, annak ellenére, hogy nem mentolos, nekem friss és tiszta érzetem volt utána. Ha az ára kicsit barátibb lenne, lehet, hogy egyáltalán nem is vennék mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

Nittuska

2016. július 30.

Véletlenül vettem meg, a mentolosat szoktam. Hááát fogalmam sincs hogyan fogom elhasználni...nem érzem utána azt a friss érzést nekem nagyon nem jön be :(
Olyan furcsa krémes habos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Olyan furcsa krémes habos...

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1