Elmex

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

A jól megszokott mentolos íz helyett, enyhén gyümölcsös íze van. Megfelel a klasszikus homeopátiás gyógyszerkönyv előírásainak, és ajánlott mindenkinek, aki allergiás a mentolra, vagy egyszerűen nem szereti az ízét.

Nairam

2021. október 15.

Véletlenül vettem meg,nem olvastam el a dobozát, olcsóbb volt, Elmex,így jött velem, több doboz is😂. Itthon fogmosás közben derült ki,hogy nem a mentolos verzió. Rögtön rájöttem,hogy banános ízű. Nekem semmi bajom a mentollal, a másik Elmex fogkrém egyébként is csak szolidan az. Így nekem elsőre érdekes meglepi volt, viszont mióta Elmex fogkrémeket használok, nem hámlik plakkokban a szájnyálkahártyám. A fogaim most estek át egy fogászati szűrésen, karbantartáson, így nincs kellemetlen lehelet,amit el kéne palástoljon,de mégis hiányzik az a mentolos frisseség érzés. Viszont homeopátiás szerekkel, kompatibilis, ami nagyon jó, ha az embernek szüksége lenne rá. A fogaim felületét szépen tisztítja,gyengéden ápolja, szép fehérek. Összességében hozza a márka által elvált szintet, az íze meg megnyugvás. Régen Listerint használtam,na az szétégette a szám, felhagytam vele végleg,azóta felüdülés a fogmosás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

summerrain

2021. június 14.

Végre egy mentolmentes fogkrém, ami SLS-mentes, tartalmaz fluoridot és nem sziruposan édes, mint a mentolmentes gyerekfogkémek.
Az íze nekem is banános.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 14.

Az íze nekem is banános.

cattitude

2021. május 27.

nem hiszek a homeopátiában, csak azért vettem ezt a verziót, mert utálom a mentolt. kicsit édeskés íze van, szerintem nem zavaró. szerintem jól tisztít, az ínyem érzékenységét tök jól visszaszorította. biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 27.

Viky0123

2020. február 8.

Érdekes íze van, nem tudom mihez hasonlítani. Reggelente nem bírom elviselni a mentolos fogkrémet, ez jó alternatíva. Én tisztának érzem a fogaimat, a fogínygyulladásom is elmúlt, mióta ezt és egy mentolos Elmexet használok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

pont

2019. november 11.

véletlenül vettem, de szerintem borzasztó. egyáltalán nem lesz tiszta és friss érzésem utána, tényleg olyan, mintha nem tisztítana eléggé. lehet csak a megszokás miatt, de nekem akkorse tetszik. fura banános íze van, esetleg gyerekfogkrémnek tudnám elképzelni vagy olyanoknak, akik tényleg nagyon utálják a mentolt vagy allergiásak rá, amúgy semmi létjogosultságát nem látom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Arianne

2019. november 3.

Huhhh én teljesen véletlenül vettem meg ezt a fajta fogkrémet, nem vettem észre, hogy mentolmentes.

Számomra fura, banános mellékíze volt. Az a fajta, amit nem feltétlen szeretnék érezni fogmosás közben.:D
Olyan érzésem volt, mintha nem lenne teljesen tiszta a fogazatom. Lehet ez a mentol hiányának tudható be, az agyam játéka csak.:)

Viszont ha már megvettük, felhasználtuk. Azóta is figyeljük a feliratot, véletlen se ilyet válasszunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Destina

2019. június 13.

Ugyanazt tudom elmondani erről a termékről is, mint a mentolos változatáról: A fogaim érzékenységét nagymértékben csökkentette, jól tisztít, valamint kellemes az íze és illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

sailorluna

2018. augusztus 9.

tök érdekes, de tök jó a mentol hiánya. mégis frissített. eleinte furcsa az íze, szokatlan, később már fel sem tűnt. hát az ára kicsit drága... viszont egész sokáig elég volt. nincs sok mentolmentes fogkrém, ezért hiánypótló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

timcho03

2018. augusztus 6.

Nekem ő a megváltás. Kisgyermekkorom óta nem bírom a mentolos ízesítésű, aromájú dolgokat, konkrétan semmit, nagyfokú hányinger és rosszullét jön rám már csak a szagától is, nemhogy enni-inni bármi ilyet. Én is sokáig gyerekfogrémen tengődtem, ugyanis nem tudtam felnőttre váltani, mert egytől-egyig mind mentolos volt. Aztán kb. 17 éves koromban sikerült rátalálni erre, a számomra csodaszerre, ami bár egy kész vagyon ahhoz képest, hogy egy átlagos fogkrém 300-400 Ft körül van, én pedig elég sokáig, nagyjából 3-4 évig 1200 Ft-ért vettem a patikában... azóta 100 Ft-os boltban szoktam venni, ott már 1000 Ft alatt jutok hozzá. Mivel csak én használom, igazából viszonylag sokáig elég egy tubus, úgyhogy nekem megéri. Bár ha lenne nála olcsóbb mentolmentes fogkrém, szívesen kipróbálnám, mert nekem a márka nem lényeges. Szóval ha valaki tud ilyenről, kérem ne tartsa magában. :) Egyébként nagyon szeretem, szerintem szépen tisztít, és az íze is kellemes, bár emlékszem, azért az elején sokáig barátkoztunk ;D Nagyon örülök neki, hogy rátaláltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

anniiee

2017. december 22.

Végre! Mindig elmeet használtam , muszájból. De már hidegérzékenyek lettek a fogaim, így nagyon boldog vagyok hogy megalkották ezt a verziót, imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1