Avène

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Ancico, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. március 3.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szabadalmazott, retinaldehidet és hyaluronsav-származékot tartalmazó összetétele alapján, az Avéne-laboratóriumok által kidolgozott ránctalanító, regeneráló krém serkenti a dermis rétegében az elasztin és kollagén rostok termelését, és újraépíti a bőr tónusának megtartásához elengedhetetlen alapállományt. Rendszeres használat során a krém fokozza az arc- és nyakbőr tónusát, láthatóan kisimítja a kisebb ráncokat, a bőr feszesebb és hidratáltabb, ezáltal fiatalabb és ragyogóbb lesz. Kellemes illatú és könnyen kenhető Eluage krém hosszan tartó komfortérzetet biztosít.

bcozimfree

2015. április 23.

Inkább este használtam az állaga miatt, de tökéletesen működik ráncok ellen. A Serenage váltotta le nálam, az a legjobb ami az ember bőrével éjszaka történhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Klaudia

2014. március 3.

Ránctalanító, vagy inkább ránc megelőző hatása miatt vettem. Így ránctalanító hatásáról csak kb. 5 év múlva tudnék nyilatkozni, ha addig töretlenül használnám. De lehet, hogy fogom is, mert nagyon meg vagyok vele elégedve. Kb. 1,5 hónapja kenem, majdnem minden este (kb. heti 5-ször) és szép, hidratált a bőröm, talán a kis ráncocskák a szemem körül is enyhültek. Reggel csak bb krémet használok, nekem egész napra elég az esti hidratáló hatása. Felkenéskor egy kicsit túl sűrűnek tűnik, de szépen "megolvad" a bőrön és utána már jobban kenhető. Eléggé fénylik az arcom közvetlenül felkenés után, de reggelre ez elmúlik. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

timilla

2014. február 11.

Picit sűrű állagú krém, de az én kombinált bőröm tökéletesen beszívja, és különösebb fénylést sem tapasztalok, de mondjuk mindegy is, mert este kell használni az Eluage-t. Kisimultabbnak látom tőle az arcomat, de úgyis a hosszú távú hatása számít, mivel a retinol a kollagéntermelést serkenti a bőrben. Minden másnap használom, felváltva egy glikolsavas krémmel. Az összetevők megváltoztak, már NINCS BENNE PARABÉN egy szál se.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 11.

sminkesmas

2012. július 26.

Én azért adnék csak 4 csillagot, mert nappal nem tudom alkalmazni, mert átfényesedik a száraz(!!)bőröm tőle pár óra után.
Egyébként valóban észlelhető némi bőrmegújító hatás, viszont érdekes, de nem tartom elég "vizesnek" a krémet, azaz úgy értem, hogy hidratálhatna kicsit jobban.

Sajnos más krémekkel nem keverhető, mert akkor nullázódik a hatása.
Igazán hosszútávú tapasztalatom nincs róla, azaz hónapokig nem használtam ( de tervezem), de irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Sajnos más krémekkel nem keverhető, mert akkor nullázódik a hatása.

tnildiko

2012. január 10.

Én úgy használom , hogy arctisztítás után bepermetezem az arcom Avéne termálvízzel, és a nedves arcbőrre viszem fel a hidratáló szérumot (Avéne), majd az Avéne Eluage krémet. Az eredmény sima, bársonyos, hidratált bőr, nincs zsíros, fénylő hatás. Az arcom egyébként normál bőrtipusba tartozik. Nekem nagyon bevált, ajánlom mindenkinek kezdődő ráncok esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 10.

stilusnaplo

2011. december 27.

Ráncaim nincsenek, nem azokat akarom eltüntettetni vele, hanem megelőzésre használom kb. egy hónapja, minden este. Nem nagyon igényel mást már maga után, elég jól hidratál, ha nagyon száraz a bőröm, akkor teszek utána egy kis hidratáló szérumot (szintén Avene), de csak jóval az Eluage felkenése után.

Azért azt még hozzáteszem, hogy ránctalanító krém ugyan nincs, de ha valakinek elég elhanyagolt a bőre, akkor a legolcsóbb hidratáló is javít a bőrén. Csodát azért kencétől nem szabad várni. Akármit is írnak a dobozára :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 27.

pro-art

2011. december 5.

Apró ráncot véltem felfedezni, ami az orromtól indul a szám sarkáig, nevetőránc. Gondoltam ez használni fog. Tévedtem. Még az apró, halvány ráncot sem tüntette el. Sajnálom, hogy megvettem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinal

Squalane eo 1 0

Avene termálvíz. Szilícium-dioxidban és nyomelemekben gazdag, nyugtató hatású termálvíz. Az Avené termékek fontos összetevője.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Retinaldehyde. Az A-vitaminnak egy formája, mely csupán egy metabolikus lépésre (sejtben történő kémiai átalakulás) található a biológailag aktív hatóanyagtól, a retinolsavtól, azaz maga a retinolsav után a második legerősebb retinoidféle. A retinal kiváló összetevő a napsugárzás öregítette bőr regenerálására, hatásos a pattanások és pigmentfoltok kezelésében, fontos sejtjelző anyag (a sejtjeinket helyes működésre bíztató anyag). Részletesebb információ a smartskincare-en.