Elyn's Lab

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 4290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mindigtanulok, Módosítva: 2023. január 23.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 4290 Ft

• hatékonyan lép fel a ráncok és a pigmentfoltok ellen,
  • magas NMF tartalmának köszönhetően remekül ápol,
  • extra panthenollal és allantoinnal nyugtatja a bőrt,
  • akne ellen is bevethető,
  • feszesebbé, puhábbá teszi a bőrt,
  • könnyen beszívódó, géles állagú,
  • használat után nem hagy ragacsos érzetet,
  • illat- és színezékmentes,
  • potenciálisan irritáló alkoholoktól mentes,
  • állatokon nem tesztelt.

Ár: 4290 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

User06

2024. június 4.

Egy hét alatt jóval kevesebb miteszerem, pattanásom lett, és a mimikai ráncaim is csökkentek (kétszer használtam), nagyon kényelmes és nem okozott nekem irritációt
Update: Az új formulát majdnem egy hónapja használom (és csak most tűnt fel, hogy más). Picit jobban kell ezzel a verzióval figyelni szerintem, mert nekem eleinte némi irritációt okozott, ami később javult szerencsére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 4.

daisydream

2024. május 13.

Esti rutinban a cosrx centella blemish krém alá használom ezt a szérumot és nagyon jól működnek együtt. Egészségesebb a bőrképem mióta használom és az aknék is gyorsabban tűnnek el. A pigmentfoltjaimat viszont kicsit sem halványította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 13.

Glara

2024. május 8.

Nem nagyon látok eredményt de nem is okozott semmi negatívat.
A szagát sajnos nem bírom, állott mohás penész árad belőle. Mondjuk az A game szagát sem bírom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 8.

Nem nagyon látok eredményt de nem is okozott semmi negatívat.

Lillalaland

2024. április 30.

Nem irritált semennyire, ami jó, de nagy változást sem láttam. Más retinolnál kb. egy üvegcse után valamennyire javul a bőröm állapota, itt nem tapasztaltam ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 30.

Szilviii

2024. április 28.

A bőröm nagyon szereti, puhább, és kevesebb patti jön ki rajtam.Az apró ráncokon viszont még nem láttam semmi változást, ezért a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 28.

Dorka15

2024. április 27.

Nagyon hamar beszívódik, kicsit ragacsos érzés marad utána. Egyelőre nem látok sajnos változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 27.

treb09

2024. április 24.

Az én viszonylag érzékeny és elég problémás bőröm nem fogadta el, pedig nagyon szerettem volna, elsőnek szerintem nem feltétlenül jó ötlet. A hatóanyagaiban nem kételkedem, viszont nagyon nagy óvatosságot igényel szerintem. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 24.

kovandi89

2024. április 24.

Hamar beszívódik. Eddig 3x vettem újra. Kellemes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 24.

Hamar beszívódik. Eddig 3x vettem újra. Kellemes az állaga.

agi92

2024. április 19.

Egy üveggel elhasználtam belőle. Szerettem, tette a dolgát, de végül nem ezt vettem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 19.

evelyn89

2024. április 15.

Elhasználtam egy üveggel. Nekem nagyon kellemes volt az állaga. Szépen becuppant a bőrömbe. Nem is irritált egyáltalán. Nem tudok róla semmi rosszat mondani. Csak a kíváncsiság miatt váltottam, hogy kipróbáljak még pár retinolos terméket. Lehet visszatérek a végén hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 15.

Antioxidánsok: Retinol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propanediol
Vitaminok: Retinol, Panthenol

Retinol a I v

Forrás: truth-in-aging, BFT

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)