Elyn's Lab

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mindigtanulok, Módosítva: 2022. július 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

• hatékonyan lép fel a ráncok és a pigmentfoltok ellen,
  • magas NMF tartalmának köszönhetően remekül ápol,
  • extra panthenollal és allantoinnal nyugtatja a bőrt,
  • akne ellen is bevethető,
  • feszesebbé, puhábbá teszi a bőrt,
  • könnyen beszívódó, géles állagú,
  • használat után nem hagy ragacsos érzetet,
  • illat- és színezékmentes,
  • potenciálisan irritáló alkoholoktól mentes,
  • állatokon nem tesztelt.

Elyn's Lab Age Limit 0,5% Vízbázisú Retinol + Nmf Szérum
Ár: 3000 , Eladó: Voros
Állapot: 1 hetet használt , Helyszín: Budapest hős utca, Puskás Ferenc stadion , fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Ár: 2.800 Ft , Eladó: Rainforest
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Rellaumbrella

2022. szeptember 26.

Pigmentfoltokra vettem ezt a szérumot, az első üveg végénél járok, és már egész haloványok. Az állaga tetszik, gyorsan beszívódik, hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

Littleblackdress87

2022. szeptember 14.

Második üveggel használom. Puha tapintású lesz az arcom tőle és nem bántja a bőrömet sőt, inkább ápolja. Úgy veszem észre hogy a pattanás után maradt nyomokra is jó hatással van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

ladyfalcon

2022. szeptember 11.

Első retinol, amit kipróbáltam, és egyelőre nem is tervezek másikkal kísérletezni. Nagyon szuper az állaga, kellemes érzés a bőrömön és gyorsan beszívódik. Van 1-2 pigmentfoltom, amióta használom sokat halványodtak. Szeretem ezt a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 11.

canaille

2022. augusztus 30.

Nagyon szeretem. Életem első retinolja az A-game, ami hát elég erős lett. :D Nagyon hatásos, de macera volt hozzászoktatni a bőrömet minden ősszel, ezért vettem meg ezt a terméket a DM-ben. Nagyon kellemes géles állagú, pikk-pakk beszívódik. Ezzel is szoktatnom kell a bőröm, de sokkal kevésbé irritálja/lesz érzékenyebb. Egyenlőre 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 30.

Bettina

2022. augusztus 18.

Ez az első retinolom. Csomagolás, pipetta praktikus. Állaga kimondottan tetszik, meg kell szokni, hogy fel kell rázni. Szépen lassan, óvatosan vezettem be a rutinomba, ahogy kell. Egyszerűen csodát tesz a bőrömmel... Szuper termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 18.

zsaratnok

2022. augusztus 17.

Sokkal inkább kedvencem lett, mint a The Ordinary retinolja!
Kellemes textúra, "illat", jól beszívódik, nem irritál, sőt, nyugtatja is a bőrt. Ha mást nem is nagyon használok az esti rutinban, erre mindenképp sor kerül. Remekül működik együtt egyéb termékekkel, pl. Geek&Gorgeous B-Bomb.
Az első üveg végénél járok, de határozottan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 17.

Sokkal inkább kedvencem lett, mint a The Ordinary retinolja!
Az első üveg végénél járok, de határozottan újra fogom vásárolni.

LLeva

2022. augusztus 12.

A dm-ben szereztem be ezt a retinolt. Már az üveg felét elhasználtam: gyorsan beszívódik, nem tapad, és nagyon szép bőrképet hagy maga után. Szeretek nagyon kísérletezni mindig más márkák ugyanazon termékeivel, de ezt valószínű újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

baloghantonia

2022. augusztus 9.

Elfogyott a G&G retinalom, amit zárójelben megjegyzek, hogy nagyon szeretem azt is, de gondoltam, hogy kipróbálom ezt is, mivel az eddigi elyn's termékek nagyon is tették a dolgukat. Szuper formula, selymes, folyékony retinol. Csak úgy issza a bőröm. Másnap reggelre olyan üde, friss és kisimult a pofim. Örülök, hogy kipróbáltam. Ha elfogy rohanok majd utánpótlásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 9.

viszvirag1

2022. július 22.

Konnyen felszivodik, masnap pedig gyonyoru a borom tole :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 22.

Konnyen felszivodik, masnap pedig gyonyoru a borom tole :)

Rudelf

2022. július 20.

Magasan veri a többi retinolos terméket. Nem ragad, nem olajos, tökéletesen beszívódik, hatásban pedig hozza azt, amit kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

Antioxidánsok: Retinol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin