Elyn's Lab

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mancibilla, Módosítva: 2024. április 26.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven ápoló, magas hatóanyag-tartalmú toner, mely 10% Centella asiatica, 5% NMF (vagyis hidratáló komponens) és 2% panthenol együttes erejével gondoskodik a barrier rendkívüli regenerálásáról, hidratálásáról és nyugtatásáról.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Cupcaketeam

2024. június 17.

Nagyon szeretem. A jelenlegi rutinomban a kedvencem. Napi használatban van. Nyáron különösen jól esik nagyon frissítő. Nyugtatja a bőröm ami számomra nagyon fontos. Nem csíp. Illatra is kellemes. Már a második flakont veszem belőle annyira jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 17.

lillad2000

2024. június 10.

nagyon szeretem, a bőröm is szereti, biztosan újra fogom venni. jól esik reggelente és este fújkálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 10.

Csilla_Csilla

2024. május 16.

Olyan kis egyszerű, de nagyszerű. Eddig a PC Skin Recovery toner-ét használtam és még mindig az az abszolút kedvencem, de sajnos az ára miatt inkább olcsóbb terméket kerestem. Semmi pénzért nem hagynám ki a tonert a rutinomból, hiányosnak érzem a rutinom nélküle. Frissítő érzés használni, puha lesz tőle a bőröm és hamar beszívódik. Talán csak egy gond van vele, hogy 3 hónap a PAO-ja, ami kicsit azért rövid, remélem sikerül annyi idő alatt elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

Repasalexandra

2024. május 14.

Nagyon szeretem, főleg most nyáron, olyan jól esik reggel. Ha nincs kedvem nagy rutinozáshoz akkor ezt permetezem, meg Elyn's Labos hidratáló, fényvédő és kész.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 14.

leila_2

2024. május 9.

Nagyon szeretem, nyugtatja a gyulladt bőrt és hihetetlen puha is lesz tőle az arcom 🫶🏼

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 9.

m.meri

2024. május 9.

Nagyon szeretem ezt a tonert❤️ ! Nagyon szépen hidratálja az alapvetően nagyon száraz bőrömet. Imádom a csomagolást és a feje sem vacakol, mint a G&G-nek !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 9.

Nikolaj

2024. május 9.

Az arcápolás során az egyik kedvec lépésem a tonikok használata. Többet is használok a rutinomban. Kellemes használni, szép-igényes a csomagolása. Nagyon jól porlaszt a szórófeje és jó illata van a toniknak. Nekem nagyon gyorsan fogy, 10 napja vettem meg és már az 1/3-a oda.. Eddig nem vettem észre semmi különöset, de nem irritál, jól esik a bőrömnek. Biztosan újra veszem, mert kíváncsi vagyok milyen lesz hosszú távon, de egyelőre az a megérzésem, hogy nem igazán nagy szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 9.

Dorina666

2024. április 27.

Nagyon szeretem ezt a tonert, kifejezetten nagy pozitívum, a fújos fej

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 27.

Nagyon szeretem ezt a tonert, kifejezetten nagy pozitívum, a fújos fej

Lillalaland

2024. április 26.

Nagyon szeretem, tök jól hidratálja a bőrömet, viszont sérült barrierre én sem ajánlom, olyankor kissé csíphet. Nagyon luxi a csomagolás bár néha félek, hogy eltöröm egyik reggel félálomban amikor ügyetlen vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 26.

11223344

Korcsoport: < 18
2024. április 22.

Hihetetlen kellemes érzés az arcon, nagyon jól hidratált, és nyugtatott. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. április 22.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola levelének a kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élénkítő hatása miatt.

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.