Elyn's Lab

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2022. január 31.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 3890 Ft

• a hialuronsavon kívüli plusz NMF-tartalmának köszönhetően még erőteljesebb hidratálást biztosít bőrödnek,
  • feltölti az apróbb ráncokat és feszesíti a bőrt,
  • klassz dehidratált, száraz bőrre,
  • nyugtatja az irritált, húzódó bőrt,
  • könnyen beszívódó, géles állagú,
  • használat után nem hagy ragacsos érzetet,
  • illat- és színezékmentes,
  • potenciálisan irritáló alkoholoktól mentes,
  • állatokon nem tesztelt.

Ár: 3890 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Berill23

2024. május 31.

A harmadik üveg amit használok,biztos én fogtam most ki valami hibásat a többivel eddig nem volt gond. A pipetta nem akarja felszívni a szérumot.
Maga a szérum sűrű,géles állagú. Enyhén vizes kézzel vagy nedves arcra szoktam eldolgozni. Gyorsan és könnyen beszívódik,puha lesz a bőröm is tőle,jól feltölt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 31.

AnnaWass

2024. május 17.

A pipettája kicsit nehézkesen műkődik ezért van, hogy kirázom az adott mennyiséget az üvegcséből! Ezen kívül ez egy géles fantasztikus hidratáló gél szérum amit jó szívvel ajánlok mindnekinek mindne bőrtípusra, bőr problémától függetlenül este és nappalra is a tisztítás tonizálás (én virágvízet használok) utáni első szérumként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 17.

kitti_vivien

2024. április 23.

A legkedvencebb hialuron szérumom! Nem hagy maga után ragacsos érzetet és olyan szépen hidratálja a bőrt! Számtalanszor újravettem és fogom is! Egyébként ez a pipettás adagolás nem a legjobb hozzá, nehéz belőle kinyomni a szérumot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

bunnylove

2024. április 19.

GG Rich hialuronjáról váltottam erre, de sajnos nem lesz újravevős. Nagyon nehéz állaga van, egy full pipettányit sem tudsz kinyomni belőle, mert benne marad. Túl sűrű, ragadós állagú plusz rétegezni lehetetlen, egy sima hidratálóval (elyns peptid hidratáló) is kukacoskodik és darabokban jön le az arcomról. A hidratáló hatását sem érzem igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 19.

Rozsaszinponilo

2024. február 24.

Imádom! Nagyon sokféle hialuronsavas szérumot próbáltam már, magasan a legjobb ár-érték arányú kis csodaszer. Szépen beszívja a bőröm, felpumpált, hidratált, szép fényű bőrképet hagy maga után.
Hidratálókrémbe cseppentve is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 24.

Hidratálókrémbe cseppentve is jól működik.

etyikee

2024. január 24.

Esti rutinban használom, nagyon szereti a bőröm. Újravevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Esti rutinban használom, nagyon szereti a bőröm. Újravevős

evelinee

2023. december 28.

2023. április 16.: Akartam szeretni, de nem megy. Lassan a fél üvegcsét elhasználtam, nehezen fogy, mert nem lett a kedvencem. A GG Rich hialuronszérumot használtam ezelőtt, az is sűrűbb állagú, de ennek konkrétan főzelék állaga van :D Brutál sűrű, zsíros bőrre ez nagyon sok.
Ragacsos réteget hagy, és szinte mindegyik szérumom vizesebb ennél, ezért nem tudom első szérumként használni, csak utolsóként a hidratáló előtt, ezt egyébként a márka maga is így javasolja. De ha nem a vizes tonerre viszem fel bármelyik hialuront, akkor szárít, így pont az ellenkezőjét éri el, mint ami a célja lenne. Fényvédő alá reggeli rutinba nem is merem tenni.
Nem igazán értem ezt a terméket, valahogy mi nem illünk össze. A többiekhez csatlakoznék, a pipetta amit a márka használ, valóban borzalmas.

2023. december 28.: Az 1 csillagot 4-re módosítom. Elhasználtam, és az üvegcse felétől már egészen megbarátkoztunk egymással, de továbbra is azt gondolom, hogy vannak ennél jobb hialuron szérumok. Az egyetlen, ami miatt ez a termék tényleg jó, az a hatása. A legvízhiányosabb, legszárazabb, legérzékenyebb állapotában is érezhető hatása volt a bőrömre, szépen feltöltötte nedvességgel, megnyugtatta. 1%-os hatóanyagtartalma ellenére a legextrább hialuron hatás, amit valaha tapasztaltam :D Viszont az állaga miatt elég körülményes a használata, tényleg csak a hidratáló előtti uccsó lépésben használható esti rutinban. Még dilemmázom, hogy egyszer újra nekifussak-e és újravegyem-e, mert a hatása kárpótol a kompromisszumokért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 28.

Vanília

2023. december 21.

Ez a szérum nagyon jól bevált nekem az alapozóba csepegtetve. Önmagában nem használom, de így nagyon szépen közreműködik a sminkelésben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 21.

Donatella

2023. december 10.

A nyáron használtam először ezt a szérumot, akkor nem volt túl jó véleményem róla, mert már szinte az első napon sok, apró mitesszert okozott, olyan helyeken is, ahol nem szokott lenni.

De ott állt a polcon, és a hidegben úgy éreztem, a kiszáradt bőrömnek kell valami, ami feltölti.

Így, olyan nulla fok körüli hőmérsékleten nem okoz mitesszereket, viszont a bőrömet néhány nap alatt üdébbé és teltebbé tette. Szóval használható termék, csak nyárra túl zsíros. Négy csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. december 10.

zoldseghibrid

2023. november 29.

Szeretem a terméket, nagyon szépen feltölt, de tényleg eléggé kukacosodik. Az esti rutinba nálam csak mértékkel fér bele, nappal pedig marad a home office-os napokra :) ettől függetlenül újravevős nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Propanediol
Vitaminok: Panthenol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.