Florex

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kingus008, az összetevőket feltöltötte: Hargita, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Száraz, problémás, ekcémás bőrre ajánlott. Antibakteriális hatású, női intim szappanként is használható. Illata kellemes,a friss zöld diót idézi. Unisex illat.

Linda0222

2014. december 3.

Ekcémás kezemre hazsnálom.Nagyon jó mert nem csipi mint a többi szappan az illata visszafogott és nem erős. Puha lesz tőlle a kezem. Picit soknak tartom a 100 g ot 990 Ft ért az egyik drogériában, de nekem megér ennyit 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Lyah

2013. június 29.

Ma kaptam meg ezt a szappant, és egyelőre egyszer mostam vele arcot és rövidtávon csak annyit tudok mondani, hogy nem húzódik tőle a bőröm, krémes habja van, és fantasztikus illata, legalábbis nekem nagyon tetszik! Hosszútávú updattel majd jövök, addig megelőlegezem az 5 csillagot, mert belopta magát a szívembe!

Update: sajna a 36 fok teljesen tönkretette az arcbőröm, és ezt nem tudta megakadályozni, de ráadásul helyre sem tudja hozni azóta. Úgyhogy komolyabb fokozatra kapcsoltam, elővettem a tengeri sóst. Ez addig pihen, majd ha helyrejött a bőröm, talán állapotfenntartásra megfelelő lesz. Amire vettem, azt nem hozza, amúgy egy jó szappan, de egy pontot levonok, mert mégsem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

demetern

2013. április 6.

Nagyon szeretem ezt a szappant,most is épp ezt készítettem be a zuhany alá!Nagyon finom krémes szappan,és nagyon jó a bőrre,nekem ekcémám van és nagyon kevés szappan válik be de ezt mindenképp újra fogom venni! :) A bőröm csupa selymes lesz tőle mindig!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 6.

krisztina.nemeth85

2013. március 30.

Nagyon szuper szappan, csak ajánlani tudom.
Szépen rendbe tette a bőröm. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.

Nagyon szuper szappan, csak ajánlani tudom.
Szépen rendbe tette a bőröm. :)

ksara

2013. március 27.

Az arcomon kívül nagyon száraz a bőröm és a legtöbb tusfürdő csak rosszabbította ezt. Ez a szappan viszont nagyon jól hidratál, meg vagyok elégedve vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Betti00

2013. március 12.

Nagyon régóta kerestem olyan terméket, ami nem szárítja ki a bőröm és mégis jótékony hatással van a problémás bőrömre. A legdrágábbtól a legolcsóbbig mindent kipróbáltam, sajnos nem segített semmi. A barátnőm hívta fel a figyelmem az emanufaktura termékeire és így próbáltam ki én is a dióolajos szappant, amit azóta is használok és ajánlom mindenkinek, akik már belefáradtak az örökös keresgélésbe és a pénztárcájukat is kímélni szeretnék
!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

!

petyxmen

2013. március 7.

Mi erről a termékről ismerősök által hallottunk először. Nagymamám mivel sajnos ekcémás valami megoldást kellett találnunk arra vonatkozóan, hogy enyhítsük a tüneteket. A választás erre a termékre esett, mert kifejezetten ekcéma ellen van ez a szappan.
Az eredmény meglepő volt, mert mielőtt nem használta a szappant gyakran panaszkodott és látszott rajta, hogy szenved azoktól a tünetektől amik az ekcémára jellemzőek.
Rövid idő után viszont bebizonyosodott, hogy jó választás volt a termék, mert enyhítette majd meg is szüntette a tüneteket. (Igaz, hogy a betegség időszakos és nem állandó)
A termék maximálisan hozta azt amire képes és elvárható tőle!
Csak ajánlani tudom hasonló betegséggel küszködőknek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

A termék maximálisan hozta azt amire képes és elvárható tőle!
Csak ajánlani tudom hasonló betegséggel küszködőknek!

Hidratálók: Glycerin, Lanolin