Florex

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: emanufaktura, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Erzsébet királyné (Sissi) kedvenc virága volt. Fájdalomcsillapító, hűsítő hatása mellett gyulladáscsökkentő tulajdonságú. Migrénes fejfájás, reumás panaszok esetén is jótékony hatású. Csodálatos illata elvarázsolja a környezetét.

elvanui

2020. március 9.

Na ez, na eeeeez... Ma bontottam az utolsót a dugikészletemből, ezt el kell rejtenem, mert ellóg, ha elöl hagyom:D. Mostanában nem láttam, meg hát ugye nem is olcsó, viszont egy ÁLOM. Illat, szín, ápoló hatás csillagos ötös, és olyan kis szép... Szépen is kopik, nem mállós, nem veszíti el a formáját (nekem ez is fontos). Inkább kapni(kérni;)) szoktam, magamra ezt azért nem szívesen adom ki, pedig nagyon szeretem a szappanokat. Mmmmm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

bodroska

2014. június 13.

Számomra Ő az ápoló szappan fogalma a nagybetűs SZAPPAN. Tud mindent ami kell. Gyönyörűen hidratált és elégedett tőle a bőröm. Látványos a hatása. Érezni, hogy juhtejes alapú. Sűrű habja van és lassan fogy. Az illatától először idegenkedtem, mert éreztem benne valami művit, de használat során nagyon-nagyon megtetszett és most már kimondottan beleszerettem. Élőben extrém az élénkkék színe:o) Mindenkinek ajánlom a Florex szappanokat! Nem lehet bennük csalódni. Amúgy nagyon érdemes az Emanufaktúráról rendelni, mert végtelenül kedves kiszolgálásban van részünk és korrektek az árak. Én amikor rendeltem külön szólt, hogy pár nap múlva akciósak a szappanok és inkább akkor rendeljek. Nem beszélve arról, hogy minden szappanról külön tud beszélni melyiket miért ajánlja neked és van mód budapesti átvételre is. Mindig, minden kérdésedre ezer%-os választ kapsz akár írásban, akár telefonon érdeklődsz, nem pattintanak le mert szívből, szeretetből végzi az eladó a munkáját. Az előny hogy itt Ovis szappanokat is lehet vásárolni, amik szintén csúcsszuperek.
A másik hely ahonnan tudtok rendelni Florex szappanokat a Szappanház. Ők gödöllőiek. Vásáron vettünk tőlük szappant. Kedves, segítőkész házaspár. Benne van a lelkük is a szappan-értékesítésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

laura.rabocskai

2013. április 13.

Na ez igen szappan, az illatáról nem is beszélve!!! Érződik, hogy olaj van benne!!! Szuper!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

illatvarázs*

2012. december 29.

Fantasztikus finom, természetes ibolya illat. Mindegyik szappan kiváló a cégtől, de talán ez a legfinomabb és legtartósabb illat. Nemcsak az orrnak, a bőrnek is jót tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

wishes

2012. december 28.

Isteni tiszta, megunhatatlan ibolyaillata van. Ő az egyik kedvencem az Emanufaktura szappanok között. A többihez hasonlóan ez is krémes, és nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Hidratálók: Glycerin, Lanolin