Embryolisse

Ár:   5050 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szabcsi87, Módosítva: 2021. január 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű textúrájú és mélyen hidratáló krém, amely hosszantartó hidratáltságot és nedvességet biztosít a bőrnek. Fehér tündérrózsával és hialuronsavval gazdagított aktív komplex együttes, ez a könnyű hidratáló krém feltölti nedvességgel a bőrt és intenzív és hosszantartó hidratáltságot biztosít. Megvédi a bőrt a külső agresszióktól és komfort érzetet nyújt. A bőr visszanyeri tápláltságát és puhaságát. Aktív hidratálás a ragyogóan gyönyörű bőrért. Könnyű textúra és frissítő hatás. Feltölti a bőrt erősen hidratáló hatóanyagokkal. Véd a külső agressziókkal szemben és biztosítja a bőr kényelmét.

Szabcsi87

2021. január 14.

A Covid miatt az eddig használt The Ordinary hidratálóm sajnos nem volt kapható sokáig, ezért -mivel sokat hallottam a márkáról- úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Télen a fényvédős hidratáló alá használok plusz hidratálót, mert sajnos ilyenkor gyakran húzódik a bőröm. Szerintem ez a krém ár-érték arányban egy kifejezetten jó termék. Valóban szépen hidratál és smink alá is teljesen jó, könnyű az állaga is. Illatanyagot tartalmaz, de szerintem nem tolakodó, kellemes illatú. Azért nem kap 5 csillagot, mert nem csodaszer, azonban tényleg jó terméknek tartom, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Gyulladáscsökkentők: Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propanediol, Caprylyl Glycol

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.