Enchanted Waters

Ár:   $13   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: 0bikbik0, az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. augusztus 30.

Ár:   $13
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A helyileg alkalmazott C vitamin hatékonysága többszöröse a szájon át alkalmazott C vitaminnak. Frissíti, táplálja a bőrt, természetes anyagokkal gátolja az idő múlásának jeleit a bőrön. A C és E vitamin együtt nagyon hatékony öregedésgátló kombináció.

pH érték: 3

Minősített vegán termék.

Enchanted Waters Vitamin C Serum 124ml-es
Ár: 6000 , Eladó: norika18
Állapot: 2-szer próbált 124ml!!!, Helyszín: --, fizetés: Posta, személyes
Emiii

2017. szeptember 30.

Az első C vitaminos szérumom volt, azóta már másik két félét is kipróbáltam (My Scheming, InstaNatural) és egyenlőre ott tartok, hogy vissza fogok térni hozzá, mert eddig ez teljesített a legjobban. A legkisebb kiszerelése volt meg (32ml), az nem pipettás, hanem nyomófejes, mint a Purito-é. Az egyedüli ami zavart, hogy az szürke tubusban volt, így nem láttam, hogy mennyi van még belőle - de legalább biztos, hogy így nem érte fény :-)
Napi egyszeri használat mellett kb. 5 hónapig kitartott. Nem csípett, hamar beszippantotta a bőröm, nem volt szaga. Azt nem állítom, hogy tökéletessé tette az arcbőröm, de javított rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

zsófi84

2017. július 22.

Most ezt a szérumot használom reggel. Ár-érték arányban szerintem a mezőny elején van. A hatásáról annyira nem tudok nyiltakozni, mert egy másik C vitaminos szérumot váltott fel. A helyzet nem romlott, talán még javult is (az előzőhöz képest mindenképp, ami kis bumszlikat okozott). Furcsa, hogy az elején az pl zavart, hogy nincs "szaga", mert megszoktam, hogy más szérumoknak mind van. Ezért azt gondoltam, hogy hohó, ez biztos csalás. De nem, ugyanúgy teljesít. A nagy szívfájdalmam, hogy a pipettás kiszerelésekkel nem tudok utazni, mert nekem egyfolytában kiömlik. A Puritoból lehet kapni kis mintákat külön, azzal utazom, de annyira nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

0bikbik0

2017. április 2.

Első C vitaminos szérumom volt. Kb. három hónapig volt elég egy üveg, napi kétszeri használattal.

Én nem vettem észre semmi extra hatását. Mindenhol a WOW élményről írnak a C vitamin kapcsán az arcápolásban, hát nálam semmit sem tett hozzá a bőrképemhez. Pedig lenne rajta mit javítani...
Ártani nem ártott mondjuk, és kellemes is volt a használata, és lehet, hogy nem látványosan, és szemmel láthatóan, de valószínűleg táplálta a bőrömet. Ennyi tudományos kutatás és felhasználói pozitív vélemény csak nem tévedhet.
Nem érzem szükségét, hogy újravegyem, de tényleg volt egy feelingje a reggeli és esti hűtőhöz mászkálásnak :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 2.

HRenata

2017. március 21.

Kb másfél éve használok c vitaminos szérumot rendszeresen, többféle márkát kipróbáltam. Ennek az összetevőlistàja ugyanaz, mint az előtte használt szérumé, de nagyobb kiszerelés jobb áron. Ebayen rendeltem, az USA-ból 6 nap alatt itt volt.
Folyékony, halványsárga szérum pipettás üvegben, illata nemigen van. Reggelente használom, hamar beszívódik, hagy egy kis feszülős réteget, de rá jön még a hidratáló, azzal meg is szűnik ez. Mivel régóta használok ilyen szérumokat, így külön ennek nincs làtványos hatása, hozza ugyanazt az eredményt, amit az előzőek: egységesebb, hidratáltabb, üdébb bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Bibi

2016. augusztus 5.

Egyeltre tetszik, bar nem szívódik be olyan hamar, mint a C21,5 szérum, és nem is olyan áttetsző. Pár napja használom, később meg visszatérek :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Ferulic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak