Energy

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: Audi, Módosítva: 2016. június 22.

Kategória:   Samponok

• fejbőrprobléma kezelésére: korpa, ekcéma, seborrhoea, pikkelysömör vagy egyéb bőrgyulladás;
  • irritált fejbőr nyugtatására;
  • a fejbőr, valamint a haj megtisztítására, méregtelenítésére;
  • a hajszálak táplálása és megerősítése céljából;
  • zsíros, vékony szálú hajra ajánlott.

Julus92

2020. augusztus 2.

Tettem egy próbát az energy-vel, egy barátnőm nagyon dicsérte a márkát. Talán nem ezzel a samponnal kellett volna kezdenem. A hámlás kissé fokozódott is a fejbőrömön. Viszonylag sok kell belőle, hogy rendesen habozzon, ami még nem is lenne nagyon nagy probléma. Ami viszont jobban zavart, hogy úgy éreztem, nem tisztítja eléggé a hajam. Volt, hogy hajmosás után azt éreztem, hogy a hajamon hagyott egy kevés zsírt, ami azért frusztráló volt. A gyógynövényes illatával nekem nem volt gondom, hamar elillan. Ahhoz képest drágának találom, amennyit tud, így biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nekem alapvetően nem problémás a fejbőröm, de volt egy időszak, amikor nagyon elkezdett korpásodni és viszketni.
Valószínűleg nekem elég erős volt, mert nekem a viszketést tovább fokozta.

A páromnak gyorsan zsírosodó, korpás, érzékeny fejbőre van. Neki vettem igazából, viszont neki is inkább erősítette a viszketést. Így nem használtuk többször.

Sötét barna színe van, így nem tudom, hogy világosabb hajszín esetében nem színezi el azt kicsit. Erős gyógyszeres szaga van, annyira nem kellemes, inkább tényleg gyógysampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Valószínűleg nekem elég erős volt, mert nekem a viszketést tovább fokozta.

Hidratálók: Xylitol, Hydroxyethyl Urea, Ammonium Lactate, Caprylyl Glycol, Glycerin