Energy

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Niki1991, Módosítva: 2014. február 20.

Kategória:   Testápolók

gránátalma kivonat karotinoidokat tartalmaz, amelyek semlegesítik a szabad gyökök hatását a hámszövet felső rétegeiben. E hatás révén lassítja a bőr öregedését. A karitévajjal (shea vaj) és a barbadosi cseresznyével (acerola) biztosítja a bőr számára nélkülözhetetlen vitaminokat (A, B, C, D, E, F), amelyek felgyorsítják a bőrsejtek anyagcseréjét, és segítenek egyenletesen lebontani a bőr zsírszöveteit. Ennek köszönhetően a készítmény hatékony a cellulitisszel szemben. A telítetlen zsírsavakban gazdag jojobaolaj értékes faggyúréteget hoz létre, amely szerkezetében rendkívül hasonlatos a bőr által termelt faggyúréteghez. A lanolin hatásai is hasonlók, de a lanolin a bőr mélyebb rétegeiben működve támogatja a fedősejtek egészséges megújulását. Az aloe vera kivonat hidratálja a bőrt, és irányítja annak regenerálódását. Emellett hűsítő és gyulladásellenes hatású. A zöldtea-kivonat szintén gyulladáscsökkentő hatású. A bőr mélyebb rétegeiben serkenti a zsíranyagcserét, így megakadályozza a narancsbőr kialakulását. Az Echinacea (bíbor kasvirág) kivonata véd a kórokozóktól (vírusok és baktériumok), valamint normalizálja a bőr immunreakcióit, így jótékonyan hat allergiás bőrreakciók esetén. Apantenol egyrészt biztosítja a bőr számára nélkülözhetetlen B5-vitamint, másrészt gyulladásellenes, regenerál és nyugtat. AzE-vitamin (tokoferol) védi a bőrt az oxidációtól, és lassítja az öregedés folyamatát.

Buklika

2018. február 1.

A lehető ''legbiobb'' testápoló!
A bőröm nagyon meghálálja!
Mivel gyulladáscsökkentő hatású, ezért pattanásokra is szoktam használni.
Igaz, egy picit lassabban szívódik fel, de ez érthető a mesterséges undi összetevők hiányában.
Csak ajánlani tudom! Igazi csodaszer, megéri az árát!
A gyakori használat ellenére lassan fogy, és nagyon kellemes az illata!

UPDATE: fantasztikus és sokoldalú továbbra is. Kerestem télre megbízható mélyhidratálót, de végül nem vettem, mert ezzel helyettesítem, és felesleges lenne lecserélni, annyira szuper!! Nem zsírosít, minél jobban belemasszírozom/dörzsölöm a bőrömbe annál könnyebben beszívódik, nem ragacsos, szépen hidratál.arctisztító pakolás (Rejuvenál) után csak úgy issza be a bőröm ez az olajat! Ár-érték arányban csúcsszuper, nagyon sokáig elég. Jah, és nem avasodik/romik a minősége. 7 csillagot is megérdemel nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

A lehető ''legbiobb'' testápoló!
A bőröm nagyon meghálálja!
Mivel gyulladáscsökkentő hatású, ezért pattanásokra is szoktam használni.
Csak ajánlani tudom! Igazi csodaszer, megéri az árát!
A gyakori használat ellenére lassan fogy, és nagyon kellemes az illata!

Niki1991

2014. február 10.

Csak esténként használom, mert nekem nem szívódik be gyorsan. A bőröm puhább lesz, de az ekcéma nem múlik el tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Antioxidánsok: Tocopherol