Enzborn

Ár:   €5   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2017. február 20.

Ár:   €5
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Magas aloe vera tartalommal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

atmi

2018. november 21.

En is Thuringiaban vettem es hidratalo zselenek hasznalom az arcomra. Azonnal es maradektalanul beszivodik, nem hagy ragacsos erzetet maga utan. Nagyon jol hidratal mintha feltoltene a szomjazo boromet kulonosen igy telen. Erre szoktam felkenni a rendes hidratalo
krememet. Meg vagyok vele elegedve, ujraveszem ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

krememet. Meg vagyok vele elegedve, ujraveszem ha elfogy.

mse02

2017. február 15.

Én Türingiában vettem, de egy rossmann üzletben, így lehetséges, hogy otthon is kapható.
A lábamra használom, mert a borotválkozástól és a téltől nagyon kiszárad és viszket.
Ez egy híg gél, amit ha felkenek kissé hűsít és a viszketés megszűnik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Ez egy híg gél, amit ha felkenek kissé hűsít és a viszketés megszűnik tőle.

turquoise_pianist

2012. július 2.

Ausztriában vettem, semmi különös, aloe vera gél, az illata nem tetszik, vágott sebekre szoktam használni és a gyulladt bőrt is szépen megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak