Enzborn

Ár:   €5   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2017. február 20.

Ár:   €5
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Magas aloe vera tartalommal.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

atmi

2018. november 21.

En is Thuringiaban vettem es hidratalo zselenek hasznalom az arcomra. Azonnal es maradektalanul beszivodik, nem hagy ragacsos erzetet maga utan. Nagyon jol hidratal mintha feltoltene a szomjazo boromet kulonosen igy telen. Erre szoktam felkenni a rendes hidratalo
krememet. Meg vagyok vele elegedve, ujraveszem ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

krememet. Meg vagyok vele elegedve, ujraveszem ha elfogy.

mse02

2017. február 15.

Én Türingiában vettem, de egy rossmann üzletben, így lehetséges, hogy otthon is kapható.
A lábamra használom, mert a borotválkozástól és a téltől nagyon kiszárad és viszket.
Ez egy híg gél, amit ha felkenek kissé hűsít és a viszketés megszűnik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Ez egy híg gél, amit ha felkenek kissé hűsít és a viszketés megszűnik tőle.

turquoise_pianist

2012. július 2.

Ausztriában vettem, semmi különös, aloe vera gél, az illata nem tetszik, vágott sebekre szoktam használni és a gyulladt bőrt is szépen megnyugtatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nagylevelű csodamogyoró levelének kivonata. A levelek a növény többi részéhez (gallyak és kéreg) képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.