eos

Ár:   $5.49   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $5.49
Kategória:   Ajakápolók

Tökéletesen hidratált ajkak a viasz nehézsége nélkül

Ez a viaszmentes, kristálytiszta ajakbalzsam súlytalan hidratálást biztosít. 5 tápláló olajat (shea, kókusz, avokádó stb.) tartalmaz az ajkak puhítása érdekében, hogy azok természetes szépségükben ragyoghassanak.

Vegán, hipoallergén, parabén- és petrolátummentes. Állatokon nem tesztelték.

Nessy

2019. október 23.

Nagyon szépséges, finom az illata, különleges, de sajnos szárít és folyik.
Felkenve olyan mint egy golyós szájfény 2000-es évek elejéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Nagyon szépséges, finom az illata, különleges, de sajnos szárít és folyik.
Felkenve olyan mint egy golyós szájfény 2000-es évek elejéről.

Bernadett76

2019. október 7.

Csak azért egy csillag, mert jó az illata és kellemes ízű, de sajnos ennyi.
Olvad, nagyon durván. Már a csomagolásból úgy vettem ki, hogy folyt. Nem való táskába! A tégely nem praktikus, a zselé gömb pedig már a második használat után egyben kiesett. Erősen túlárazott, nagyon gyenge minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Csak azért egy csillag, mert jó az illata és kellemes ízű, de sajnos ennyi.

Panna02

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 25.

Nagyon finom az íze, az illatát meg imádom, kenegetni tökéletes. Az a baj, hogy nagyon könnyen szétolvad, és durván szárít. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Guppi

2019. július 5.

Az íze-illata nagyon jó, tipikus eos ebből a szempontból. Viszont nem hidratál annyira, mint a "sima" társai.
Ès így a nyár folyamán megolvadt a fürdőszobaszekrènyben, állt alatta a tócsa... Mèg szerencse, hogy nem dobtam a táskámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

pont

2019. június 28.

nekem a dinnyés változat van meg, gondolom, illatot/ízt leszámítva amúgy sincs nagy különbség köztük. nyilván azért vettem meg meg szuperül néz ki, különleges, hogy iylen átlátszó, cuki, illatos stb. hatását tekintve azonban elég gyenge, még a sima eosokat is alulmúlja, pedig azok se a leghirdatálóbb ajakápolók. nagyon kevés ideig marad a számon, valahogy hamar lekopik, eltűnik és újra kell kenni. egy pár napig csak ezt használtam és mintha még tovább is szárította volna a számat, be kellett vetnem mást is, hogy elmúljon. a formája meg tényleg nem túl praktikus, valahogy nem esik kézre. nyárra esetleg nem túl száraz szájra elkenegetni oké, de nagyon nem éri meg az árát.

update: 1-2 hónap használat után egyszerűen letört. az egész félgömb levált a műanyagról. biztos betett neki a hőség is, de azért ez vicc. ezért levonok még egy csillagot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Iminbeauty

2019. június 6.

Nálam nagyon nem vált be. Annyira, hogy a márkából sem szeretnék többet vásárolni.
Nagyon ötletes csomagolás, az átlátszó crytal belső is jópofa de a használat utáni eredmény katasztrófa.
Télen kezdtem használni, bár nem kifejezetten száraz az ajkam, nagyon megtetszett mivel adott egy enyhe csillogást. Sajnos két nap után, darabokban vált le a bőröm. Minél többet használtam annál rosszabb lett az eredmény.
Használat közben sajnos rájöttem, hogy a formája sem előnyös , mert egy boríték táskába már nem tudom betenni.
Én nem ajánlom megvételre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Én nem ajánlom megvételre.

bee1

2018. december 9.

Teljesen véletlenül vásároltam meg ezt az átlátszó eost es óriási meglepetés volt amikor először kinyitottam. Kicsit szkeptikus voltam az első használatnál, de pozitivan csalódtam. Jól hidratál, ráadásul mivel átlátszó ezért nem emeli ki a száraz, kicserepesedett ajkakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Pilence

2018. október 3.

Finom illata van kellemes erzek az ajkakon, nem ragad. Szep az uj kulso es hogy atlatszo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Lilium

2018. július 18.

Vegyes érzelmek.. Már régóta nézegettem, de otthon eddig nem bukkantam rá, viszont itt Németországban sikerült találnom. A csomagolás nagyon tetszik, habár kicsit nehezebb ezt kinyitni, nem áll úgy kézre mint a többi EOS. Az átlátszós dolog elég érdekes, szerintem nem ragad egyáltalán, de tény, hogy nem is hidratál olyan nagyon. Kicsit zselésebb állagra számítottam, de szerintem még keményebb, mint a többi EOS.. Az illata isteni, az nagyon el lett találva. Szerintem ezen az áron nem oké, de tény, hogy EOSt nem azért vesz az ember, mert nem létezik nála jobb ajakápoló, hanem mert édes és mutatós. Ha bele vagytok őrülve a márkába akkor úgyis szeretni fogjátok, ha meg nem, akkor szerintem fele ennyiért a Bioderma ajakápolója a legjobb a világon. 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Alexandria89

2017. szeptember 23.

Meg voltam bolondulva erte hogy megszerezzem! Tegnap megvettem.... Az illata nagyon kellemes. Izgalmasan nez ki, es tenyleg nagyon bulis ez az uj "Crystal" atlatszo dolog, de a hype nagyobb korulotte mint amit ad maga az ajakir. A viasz nelkul inkabb ragacsosnak hat, sot nem erzem olyan tartosnak sem mint a tobbi Eosomat. Az uj haromszog forma miatt jobban oda kell figyelni mikor veszed le, illetve amikor tekered vissza a kupakot, mert olyan erzesed van mintha egy rossz mozdulattal az egesz ajakirt le tudnad vagni a helyerol. Ezert tolem csak 3 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).