eos

Ár:   $5.49   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $5.49
Kategória:   Ajakápolók

Tökéletesen hidratált ajkak a viasz nehézsége nélkül

Ez a viaszmentes, kristálytiszta ajakbalzsam súlytalan hidratálást biztosít. 5 tápláló olajat (shea, kókusz, avokádó stb.) tartalmaz az ajkak puhítása érdekében, hogy azok természetes szépségükben ragyoghassanak.

Vegán, hipoallergén, parabén- és petrolátummentes. Állatokon nem tesztelték.

BDominika25

2020. április 23.

Mikor megvettem, az összetevőket látva már gondoltam, hogy nem ez lesz életem ajakápolója de ki tud ellenállni egy ilyen szép és különleges formának ráadásul fél áron..? :)
Hidratálást ne várjon tőle senki, max. szájfényhez hasonló csillogást és egy fancy átlátszó ajak"ápolót".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

nikool01

2020. március 6.

Nekem nagyon pozitív csalódás a negatív vélemények ellenére.. Magamtól nem vettem volna meg az itteniek alapján, a barátomtól kaptam ajándékba. Szeretem, szájfény helyett/alá használva nekem bejött, finom illata és íze van, nem szárítja az ajkaim, hidratálasra is elég a nem túl száraz ajkaimra. Nekem egyelőre nem olvadt, inkább nehéz kenni, de kb fél perc alatt elegendő mennyiséget ki tudok kenni így is, ami pedig nem vészes szerintem. Az ára miatt vonok le egy csillagot, mert újravenni biztosan nem fogom (ha elfogy egyáltalán valaha is)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Inezke

2020. február 27.

Ahhoz képest, hogy drágább mint a többi EOS, nem tud többet. Kicsit melegebb idő van és szétfolyik. Nem hidratál, inkább fényesít, de az illata az kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

Nessy

2019. október 23.

Nagyon szépséges, finom az illata, különleges, de sajnos szárít és folyik.
Felkenve olyan mint egy golyós szájfény 2000-es évek elejéről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Nagyon szépséges, finom az illata, különleges, de sajnos szárít és folyik.
Felkenve olyan mint egy golyós szájfény 2000-es évek elejéről.

Bernadett76

2019. október 7.

Csak azért egy csillag, mert jó az illata és kellemes ízű, de sajnos ennyi.
Olvad, nagyon durván. Már a csomagolásból úgy vettem ki, hogy folyt. Nem való táskába! A tégely nem praktikus, a zselé gömb pedig már a második használat után egyben kiesett. Erősen túlárazott, nagyon gyenge minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

Csak azért egy csillag, mert jó az illata és kellemes ízű, de sajnos ennyi.

Panna02

2019. szeptember 25.

Nagyon finom az íze, az illatát meg imádom, kenegetni tökéletes. Az a baj, hogy nagyon könnyen szétolvad, és durván szárít. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Guppi

2019. július 5.

Az íze-illata nagyon jó, tipikus eos ebből a szempontból. Viszont nem hidratál annyira, mint a "sima" társai.
Ès így a nyár folyamán megolvadt a fürdőszobaszekrènyben, állt alatta a tócsa... Mèg szerencse, hogy nem dobtam a táskámba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

pont

2019. június 28.

nekem a dinnyés változat van meg, gondolom, illatot/ízt leszámítva amúgy sincs nagy különbség köztük. nyilván azért vettem meg meg szuperül néz ki, különleges, hogy iylen átlátszó, cuki, illatos stb. hatását tekintve azonban elég gyenge, még a sima eosokat is alulmúlja, pedig azok se a leghirdatálóbb ajakápolók. nagyon kevés ideig marad a számon, valahogy hamar lekopik, eltűnik és újra kell kenni. egy pár napig csak ezt használtam és mintha még tovább is szárította volna a számat, be kellett vetnem mást is, hogy elmúljon. a formája meg tényleg nem túl praktikus, valahogy nem esik kézre. nyárra esetleg nem túl száraz szájra elkenegetni oké, de nagyon nem éri meg az árát.

update: 1-2 hónap használat után egyszerűen letört. az egész félgömb levált a műanyagról. biztos betett neki a hőség is, de azért ez vicc. ezért levonok még egy csillagot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Iminbeauty

2019. június 6.

Nálam nagyon nem vált be. Annyira, hogy a márkából sem szeretnék többet vásárolni.
Nagyon ötletes csomagolás, az átlátszó crytal belső is jópofa de a használat utáni eredmény katasztrófa.
Télen kezdtem használni, bár nem kifejezetten száraz az ajkam, nagyon megtetszett mivel adott egy enyhe csillogást. Sajnos két nap után, darabokban vált le a bőröm. Minél többet használtam annál rosszabb lett az eredmény.
Használat közben sajnos rájöttem, hogy a formája sem előnyös , mert egy boríték táskába már nem tudom betenni.
Én nem ajánlom megvételre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Én nem ajánlom megvételre.

bee1

2018. december 9.

Teljesen véletlenül vásároltam meg ezt az átlátszó eost es óriási meglepetés volt amikor először kinyitottam. Kicsit szkeptikus voltam az első használatnál, de pozitivan csalódtam. Jól hidratál, ráadásul mivel átlátszó ezért nem emeli ki a száraz, kicserepesedett ajkakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).