eos

Ár:   $5.49   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $5.49
Kategória:   Ajakápolók

Puha, egészségesnek látszó ajkak a viasz nehéz érzete nélkül

A viaszmentes, kristálytiszta ajakbalzsam súlytalan hidratálást biztosít. 5 tápláló olajat (shea, kókusz, avokádó stb.) tartalmaz az ajkak lágyítása érdekében, hogy azok természetes szépségükben ragyoghassanak.

Vegán, hipoallergén, parabén- és petrolátummentes. Állatokon nem tesztelték.

Agnes09

2019. február 12.

Ma vettem akciósan a Müll.....ben 1e ft ért.
Az üzletben originalnak tűnt a csomagolása. Itthon felbontásnál vettem észre h le van ragasztva celluxxal csíkban is a kartonja kìvülről. Felbontottam a műanyagtokjában éreztem tiszta olaj, a külső műanyagtartó csomagolása is tiszta olajos volt kívűlről. Nagyon nehezen tudtam lecsavarni a tetejét., birkóztam vele. Már azt hittem, nem sikerül kibontanom és vissza kell vinnem az üzletbe. Bekentem az ajkaim, még húzodott is tőle, mert az ajakbalzsam kemény és száraz. Viszont a kivül lévő olajat rákentem a számra, így kellemesen olajos, puha érzetü lett a szám. Csak az a gond, h az ajakbalzsam része, állaga nem ilyen. Várom a következő használatot. Ezután rákerestem a neten. Találtam videót a y.... oldalon. A felvételen láttam abogyan a hölgy kibontotta a tokból szintén azt tapasztalta h kívülről doboz tiszta olajos. Ezek szerint nem csak az általam vásárolt terméknek a csomagolása olajos kívülről. Várom a következő használatot, bár nem sok reményt fűzök hozzá. Az ezelőtt vásárolt eos ajakbalzsamaim sem váltak be, szárazságra nem jók. Viszont a csomagoláson kìvül nem volt a termékből ragacs. De mivel vanillia imádó vagyok, így most csapdájába estem egy újabb eos ajakbalzsamnak. Későbbi tapasztalataimról beszámolok update ben

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Ma vettem akciósan a Müll.....ben 1e ft ért.

BaNK

2019. január 26.

Semmi extra átlagos - én is többet vártam. Hatását nem nagyon venni észre. Az illata finom édes, a kerek forma sem praktikus a táskába. Az ára drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

Lolatapsi

2018. november 8.

Mintha semmit nem kennek az ajkamra sajnos. Pedig nincsen száraz szám, de ennél a sima kék labello is jobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

laanyka

2018. augusztus 24.

Update: Kb 1.5 hónapja van meg és ma egyben kiesett az egész cucc a dobozából. Vagyis konkrétan kitört....csalódtam.

Nagyon jó illata van és nagyon kellemes viselni. A legtöbb ajakápoló teljesen szétcsapja a számat, valamiért nagyon érzékeny vagyok rájuk ezért én már annak is örülök, hogy ezzel nem jártam így, és tudom hordani. Olyan nagyon nálam sem hidratál, de alapból is rendben vannak az ajkaim, ezért ezt nem rovom fel neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

orchidea8627

2018. június 9.

Nekem ez egy nagy nulla. Nagyon vártam, nagyon kíváncsi voltam rá de hatása egy nulla.
Elvileg vaníliás az illata, gyakorlatilag szerintem nem az, édeskés-gyümölcsös, de nyilván nem ez a lényeg.
Bekem a számat, beszívódik kb 2-3 perc alatt és ugyanolyan száraz a szám mint előtte.
Nekem ez ablakon kidobott pénz, pedig a sima vaníliás és stiftes verzióját is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

piszune

2018. április 16.

Ez az első Eos ajakápolóm, szerintem teljesen átlagos termék, többet vártam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).