eos

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratálja, lágyítja az ajkak finom bőrét, valamint egy csipetnyi színt, csillogást és fényt ad az ajkaknak.

KuliKali

2018. április 22.

Mindig túl hypeoltnak gondoltam az Eos ajakbalzsamokat. Mikor ezt megkaptam,kiderült hogy nem is tévedtem. Semmi extra,olyan mint bármelyik ajakbalzsam. Mondjuk kicsivel talán jobb mint egy átlag labello,de ennyi. Édeskés íze van,szép kis fénye,valamennyire hidratál és csini a csomagolása. Szeptemberben kaptam,nekem mostanára megromlott szagról ítélve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Alexandria89

2017. szeptember 22.

Nagy Eos rajongo vagyok, es ez az ajakir sem okozott csalodast. Szep fenyt ad a szajnak, nem tul rozsaszin nem hivalkodo raadasul a csomagolasa is kulonleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

CupcakeQueen

2017. június 29.

Eddig mindegyik eos ajakbalzsamot imádom amit próbáltam, ebben sem csalódtam :) ráadásul nem csak hidratál, hanem kis színt és fényt is ad az ajkaknak, plusz valamilyen édes íze is van, de ezt nem tudom megállapítani, hogy milyen íz, talán a vaníliához hasonlít. A csomagolása sem utolsó, úgyhogy csak pozitívat tudok elmondani róla :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol