eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Yecaep, az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. január 22.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
1000Ft! 💥eos Visibly Soft Lip Balm - Coconut Milk
Ár: 1000Ft , Eladó: Wicky93
Állapot: Új, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Szigetszentmiklós vagy posta/foxpost

Amargant

2020. június 30.

A csomagolása nagyon praktikus, szemrevaló a kis gömb, az illata kifejezetten kellemes, jól hidratál, viszont kissé túlárazottnak tartom. Mellette szól, hogy nem hagy zsíros, filmszerű réteget az ajkakon,és lehet rá sminkelni is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Dorka.

2020. június 27.

Ajándékba kaptam, és szerettem volna szeretni, de nem tudtam. Sok hűhó semmiért. Semmi extra hidratálás, amint fogyni kezd, akkor nehezebb felvinni, mint a klasszikus formában kiadott társait.
Szerencsétlen módom azóta kaptam egy mentolosat, az egy fokkal jobb mint ez.
Az ára miatt én csak egy csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Szerencsétlen módom azóta kaptam egy mentolosat, az egy fokkal jobb mint ez.
Az ára miatt én csak egy csillagot adok.

feketeagnes

2020. május 19.

jól hidratál, sokáig fent marad, viszont nagyon drága. a csomagolása sem praktikus és az illata nekem túl édes, mű. ajándékba kaptam, de magamnak nem venném meg

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Franci08

2020. május 8.

Egyáltalán nem hozta a hozzáfűzött reményeket. Indokolatlanul drága,ráadásul semmivel sem hidratál jobban,mint olcsóbb társai. Az illata átlagos,rövid időn belül az enyémnek is megváltozott az illata, mintha megromlott volna,emiatt nem használtam tovább, viszont még rengeteg maradt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

kremnzk

2020. április 20.

Imádom <3 Jó az illata, praktikus a kiszerelése és nekem megfelelően hidratálja az ajkaimat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

lexx

2020. március 5.

Ajándék volt. Hasznos csomagolása van az biztos! Nagyon jó hogy csavaros és nem nyílik szét könnyen.
Ápolta a télen szél által megtépázott ajkaimat, tetszett a dizájn is.
Viszont szerintem az olcsóbb verziós ajakírek is tudják azt amit ez az ajakír 2500 Ft-ért. Nem hiszem hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Ápolta a télen szél által megtépázott ajkaimat, tetszett a dizájn is.

Nikosia

2020. február 26.

Nem annyira hidratál, az illata nekem tetszett, viszont hamar más illata lett, lehet megromlott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

Kuro

2020. január 5.

Ajándékba kaptam, de így sem tekinthetek el attól, hogy a teljes ára mennyi.
Ezt figyelembe véve pedig nem tudok neki 5 csillagot adni, mert ár-érték arányát tekintve nem olyan jó.
Hidratálása elég közepes, de kellemes a viselése, egyáltalán nem zsíros vagy nehéz, és az adag is kiadós.
Nekem a dizánj is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Ajándékba kaptam, de így sem tekinthetek el attól, hogy a teljes ára mennyi.
Nekem a dizánj is tetszik.

csillYke

2019. december 31.

Nagyon szép a design, kellemes az illata, olyan mintha sosem fogyna el, hiába kell több rétegben felkenni. Puhítja az ajkat, picit hidratálja is de nem tartósan, ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Samybubu

2019. október 25.

Az illata jó. bár kicsit mű, és kellemes érzés használni, de nagyjából semmit sem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Polyglycerin-3

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.