eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Yecaep, az összetevőket feltöltötte: dunaimano, Módosítva: 2019. január 22.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Kuro

2020. január 5.

Ajándékba kaptam, de így sem tekinthetek el attól, hogy a teljes ára mennyi.
Ezt figyelembe véve pedig nem tudok neki 5 csillagot adni, mert ár-érték arányát tekintve nem olyan jó.
Hidratálása elég közepes, de kellemes a viselése, egyáltalán nem zsíros vagy nehéz, és az adag is kiadós.
Nekem a dizánj is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Ajándékba kaptam, de így sem tekinthetek el attól, hogy a teljes ára mennyi.
Nekem a dizánj is tetszik.

csillYke

2019. december 31.

Nagyon szép a design, kellemes az illata, olyan mintha sosem fogyna el, hiába kell több rétegben felkenni. Puhítja az ajkat, picit hidratálja is de nem tartósan, ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Samybubu

2019. október 25.

Az illata jó. bár kicsit mű, és kellemes érzés használni, de nagyjából semmit sem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 5.

Finom illatú, kellemes ízű, de nem annyira hidratál, mint amit ígérnem a hozzávalók. De van egy minimális hidratáltsága, viszont nagyon sok réteget kell felkenni, hogy azt a minimális hidratáltságot egyáltalán érezni lehessen. A csomagolása aranyos és dizájnos. Egy kicsit túl drágának találom. De az ajkaim íze valami fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 5.

Mandarindream

2019. október 3.

Megmondjam mivel van tele? Cukorral! De nem kicsit. Ha kókuszra vágysz egyszerűbb, ha veszel egy kis kókuszolajat és azt kened a szádra. Ez semmi extrát nem nyújt, nemhogy pihe-puha ajkakat. Annyi, hogy bulis a dizájnja. Ennél többet nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

Andii017

2019. szeptember 11.

Aranyos a csomagolás, az illata kellemes. Viszont nehezen kenhető,hiába rakok rá sok réteget az ajkamra, még így is alig kerül rá valami. Ezen kívül nem nagyon hidratál. Ár értékben elég drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Rommie77

2019. augusztus 31.

Egyelőre jónak tűnik, ugyanolyan, mint a többi natúr ajakápoló (csak olyat veszek). Összehasonlítva velük viszont drága, én is csak azért vettem pár hete, mert most le volt árazva a felére a drogériában. Úgy azért megérte szerintem.
Az illata és az íze nekem túlzottan erős és édes, nem érzem indokoltnak, de más bajom nincs vele. A design aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

infinitypurple

2019. augusztus 17.

Általában csak átmeneti időszakokban vagy smink alá szoktam ajakápolót használni, de azokra az alkalmakra kiváló választás!
Az illatát nagyon szeretem, nekem remekül hidratál, tartós, matt rúzsok alá is bátran kenem.
Pozitívum a praktikussága, illetve hogy nem kell több rétegben felkenni, nem áll össze a szájzugokban.
Kedvencem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Kedvencem!

bekefiedina

2019. június 19.

Nem rossz, de semmi különös. Télen abszolut kevés az ajkaimra és szeles időben is. Átmeneti időszakokban jó lehet. Nagyon nehezen lehet a tégelyéből elhasználni, hiába néz ki vagányul ez a gömb forma, nem praktikus csomó ajakápoló benne marad hacsak nem kapargatod ki belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

aszilvia

2019. május 28.

Még korábban vettem iHerb-en ezt a fajta EOS-t, akkor még szállították Magyarországra az EOS termékeket, és 5-600 Ft körülire jött ki az ára. Nemrég bontottam ki, de nem vagyok egyáltalán elájulva tőle. Sajnos én ajakbalzsam nélkül már nem tudok létezni Roaccutan-os múltam miatt, így sokfélét próbáltam már. Leginkább a koreai ajakbalzsamokat szeretem, mert azok tényleg nagyon selymesek, lágyak és valóban hidratálnak. Ez az EOS számomra túlságosan kemény, 20x körbe kell kennem a számat, de még akkor sem érzem azt, amit egy ajakírtól elvárok, nem érzem a lágyságát, krémességét. Szerintem hidratálni sem hidratál rendesen. Kellemes illata és íze van, ami után inni bármit is nem túl jó, mert befolyásolja az ízérzékelést. Nem mondom, hogy annyira rossz, de ha teljes árat kellett volna adnom érte, akkor lehet, hogy kevesebb pontot adnék rá. Így a gazdaságossága miatt 4 pontot kap.

Ja, és utálom, hogy leteszem az éjjeliszekrényre és szeretném a könyvemet felvenni, de véletlenül hozzáérek, és önálló életet élve, megindul..., begurul az ágy alá, amit majd csak a legközelebbi takarításkor találok meg. Jah, hogy ezért ilyen gazdaságos. XD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Polyglycerin-3

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.