Equilibra

Ár:   849 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Dm   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: PiciCic, az összetevőket feltöltötte: tmonika86, Módosítva: 2016. augusztus 3.

Lelőhely:   Dm
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az aloe vera alapú (10%) összetételének köszönhetően krémes habot képezve tisztítja és táplálja az arc, a kéz és a test bőrét. Hidratál, csillapítja az irritációt és segít helyreállítani a bőr egyensúlyát.

PiciCic

2016. november 20.

Kellemes illatú szappan.Arctisztításra vettem,a sminket nagyjából leszedi,de hagy munkát a toniknak.Az Incije is szép lenne,ha nem szerepelne benne a parfüm.Összességében jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

nufko

2016. október 17.

Kellemes illat, nem szárítja az amúgy is érzékeny, száraz bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 17.

Kellemes illat, nem szárítja az amúgy is érzékeny, száraz bőröm.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice