Equilibra

Ár:   1611 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szzh01, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

30% aloe verát tartalmazó összetételének köszönhetően az Equilibra® Aloe Deo-Roll on frissítő hatású, gyengéd dezodor. Új „intelligens” természetes molekulát tartalmaz, amely szabályozza az izzadást és gátolja a kellemetlen szagok kialakulását.

Hajtógáz, alkohol és parabénmentes, alumínium-klorid mentes, sls, sles és peg mentes, unisex, allergénmentes illattal.

Annie87

2019. október 17.

Natúr, uniszex illat jellemzi. Nekem nem volt problémám vele, bár elsőre tényleg fura volt, de hamar elillant és így kifejezetten kellemes volt. Nagy pozitívuma az összetevő lista, és hogy nem fogja meg a ruhát, hátránya viszont, hogy sajnos egy pörgősebb napon kevésnek bizonyul. A stiftes verziójánál mindenképp jobb, egy lazább napra, vagy többször újra kenve teljesen jó kis mentes deo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

zahraa

2019. szeptember 15.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon szépen köszönök!
Nagyon kellemes illatú kis deo, kifejezetten natúr. Nem hagy foltot a ruhán, viszont nekem elég kevés volt, éreztem hogy izzadok alatta.
Nem tömített el pórusokat, nem pirosodtam ki tőle, tehát önmagában a termékkel ilyen probléma nincsen, kíméletes, és lehet hogy valakinek ez elég egész napra, de nekem egy óra után kényelmetlen érzés volt. Jó ideje próbáltam, nem egy nap után jövök ezzel a véleménnyel, reméltem hogy csak én mozgok túl sokat, de a lazább napjaimban is ez történt, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Tesztelésre kaptam, amit ezúton is nagyon szépen köszönök!

dettusbettus

2019. szeptember 5.

Nem szeretem az erős illatú deokat, így kifejezetten örülök, hogy alig lehet érezni. Kibontás után nagyon erős szaga volt, de mára már elillant, kellemesen semleges, unisex illata van. A hatása is tökéletes és foltot sem hagy a ruhán.
Már egy ideje alumínium mentes stiftet használok, így nem okozott gondot az alumínium mentesre való átállás, nem voltak kellemetlen szagok. Akinek ez venné el a kedvét a használatától, ne aggódjon, néhány hét után kiürül az alumínium a szervezetből, utána már nem lesz semmilyen kellemetlen szag a nap végén.
Köszönöm a Krémmániának, hogy tesztelhettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Köszönöm a Krémmániának, hogy tesztelhettem!

rtteszvesz

2019. augusztus 26.

A krémmániának köszönhetően volt szerencsém kipróbálni. Első eset, hogy szerencsém volt és tesztelhettem valamit :).
Semleges illatú így tényleg unisex, bár a flakont szagolva nem biztos, hogy megvenném. Használatakor tényleg semmi illata nincs.
Egész nap frissen tartott , bár nem vagyok túl izzadós.
A fehér pólóm sem sárgult be szerencsére, ami nagyon fontos!
Pozitívum még az összetevőlista, hogy szinte minden mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Egész nap frissen tartott , bár nem vagyok túl izzadós.
A fehér pólóm sem sárgult be szerencsére, ami nagyon fontos!
Pozitívum még az összetevőlista, hogy szinte minden mentes.

bstar

2019. augusztus 23.

Tesztelésre kaptam a stiftes verziójával együtt. Ez talán izzadásgátlásban kicsit jobban szerepel - bár továbbra sem közelíti meg a klasszikus termékek hatásfokát -, de az illata annyira borzasztó, hogy boltban szaglászva biztosan nem vásárolnám meg. Szerencsére ez felkenve nagyrészt elillan és uniszex aloe illatúvá válik, de az első benyomás nagyon meghatározza, hogy hogy állok a termékhez. Az én tapasztalatom alapján ez egy átlagnál rosszabb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

mafalda

2019. augusztus 3.

A krémmániának köszönhetően volt szerencsém kipróbálni.😍😘
Számomra azt nyújtja, amit egy deonak kell!! Semleges illatú így tényleg unisex, bár azt megjegyzem h a flakont szagolva erősen olajos illatú volt először, majd egy hét használat után ez csökkent de a stiftes verziónál a flakonból is finom aloe vera illat érezhető. Ez nem tudom mitől van, de egy cseppet sem zavart, mert használatakor tényleg semmi illata nincs.
Egész nap frissen tartott eddig azért egyik deo sem teljesített ilyen jól. Szóval semmi kellemetlen szag semmi izzadás nem volt még 40 fokban sem mellette, tehát szuper! 😀
A fehér pólóm sem sárgult be szerencsére!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

A krémmániának köszönhetően volt szerencsém kipróbálni.😍😘
A fehér pólóm sem sárgult be szerencsére!

lacrymosa88

2019. július 29.

Tesztelőként jutottam hozzá, a stift után a roll on változat is terítékre került. Nem is emlékszem, mikor használtam utoljára roll on izzadásgátlót, nekem a folyékony állagúak nem nagyon jöttek be soha. A nagy melegben is bírja a strapát, épp, mint a stift verziója. És ugyanazt hiányoltam itt is, hogy legalább a kellemes illat tartósabb legyen, ehelyett szagtalanná válik. Összességében véve a 2 termék hozza az ígért izzadásgátló hatást, ráadásul bőrbarát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

zsu80

2018. január 28.

Nyár közepén, júliusban vettem egy ilyen dezodort, akkor készültem egy munkára egy hotelben ahol emberek között kellett egész napos fizikai munkát végezni, pakolászni, kilométereket járkálni 40 fokos melegben, persze jólöltözötten, fehér ingben. A biztonság kedvéért vettem egy Dove alumíniumos dezodort is, de azt használva " szagos" voltam pár óra után, ezzel viszont annak ellenére hogy nem bíztam benne mert természetes, sokkal jobban teljesített, egész nap után sem volt semmilyen szaga az ingemnek. A természetes izzadást pedig valamennyire átengedte, de ez a dolga. A legjobb amit ilyen kemény körülmények között teszteltem, és kiválóan teljesített. Ezen felbuzdulva, mivel ezt nem találtam, de akciósan volt Dermaflora Sensitive 0% azt vettem meg, de nyomába sem ér, nem jó semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Aisa

2017. június 21.

Nagyon sok mindenmentes deót próbáltam már, de valahogy egyik sem igazán biztosított hosszan tartó hatást. Vagy amelyik igen, attól meg kipirosodott a hónaljam. Most már jó pár hete tesztelgetem ezt a terméket és ez végre jó! Kitart egész nap még a nagy melegben is és nincs kellemetlen szag sem a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

gfrita

2016. június 14.

Úgy néz ki, hosszú keresgélés és próbálkozás után ez a deo végre tényleg hatásos, majdnem annyira, mint az alumíniumos deo-k. Mindenféle károsanyag-mentes, és még hat is. Egy hetes használat után határozottan pozitív a véleményem. Érdemes volt adni egy esélyt az új, "intelligens molekulának", bár jobban örülnék, ha azt is lehetne tudni, mi is az. Kellemes enyhe illata van a deo-nak, és láttam, hogy kapható stift formájában is, de azt nem próbáltam. Az internetpatika.hu-n most akciósan 1611Ft.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 14.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Emulgeálószer, felületaktív anyag.