Best of Beauty 2019

Erborian

Ár:   19 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Menta75, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Ár:   19 990 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Dongbaek Camellia Essence-t csak olajok alkotják. 73%-ban tartalmaz kamélia olajat, melyet négy másik olajjal kombináltak (lenmag, szőlőmag, kókuszdió, argán olaj). Ez a nagyon tápláló, értékes esszencia:

• növeli a bőr ragyogását
  • táplál
  • kijavítja a bőrhibákat: felgyorsítja a sejtek megújulását és fokozza a bőr rugalmasságát
  • öregedésgátló és segít megőrizni a kontúrokat
  • puhítja és nyugtatja a bőrt
  • selymes, bársonyos érzést nyújt a bőrnek

Tim

2019. május 13.

Szerelem első kenésre! Abszolút kedvenc!
Én többet használok belőle, 1-1 cseppet a szemem köré, az arcomra meg a dekoltázsomra további 10-12 cseppet, a kézfejemre is 1-1 cseppet. Így lassabban szívódik fel, de utána szuper hidratált, puha, selymes és ragyogó lesz a bőröm. Kicsit feltölti, kisimítja a ráncokat. Utána másik krémet már nem használok és nem is sminkelek rá, így arról nem tudok nyilatkozni. Hetente 2x használom, így, hogy egyszerre többet kenek, ez elég is.
A csomagolása is környezetbarát: üveg és papír, minimális műanyaggal.
Biztos újra fogom vásárolni, abszolút megéri az árát! Minden cseppje kincs!
6 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Szerelem első kenésre! Abszolút kedvenc!
A csomagolása is környezetbarát: üveg és papír, minimális műanyaggal.
Biztos újra fogom vásárolni, abszolút megéri az árát! Minden cseppje kincs!
6 csillag.

Minocska

2017. július 12.

A terméket a Marrionnaud parfümeriák egyikében vettem, mikor 20% kedvezmeny volt rá, így kevésbé tűnt horrorisztikus vállalkozasnak kipróbálni.

Szerencsére a megbánás pillanata nem jött el! :)

Száraz, érzékeny arcbőröm van, így már egy ideje kísérletezek arcolajokkal ( Madara termekek), különösen a téli időszakban, amikor tarthatatlanna válik a helyzet. Ezt az olajat a 73%-os kamélia tartalma miatt választottam, mivel híresen jó hidratáló tulajdonságokkal rendelkezik. Tökéletesen beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Arctisztítás után használtam reggel és este a hidratáló krémem alá (Madara Age defence), csodásan működtek együtt. A két csepp olajat nagyon hamar beszívta a bőröm, nem hagyott maga után ragacsos érzetet, viszont azonnal jobb közérzetet biztosított a böröm számára.
Mivel elhasznaltam belőle egy üvegcsét, 4 évszakosan is sikerült tesztelni: én nyáron is elbírtam, ha nemi extra ápolásra volt szükség, de a nagy melegben már nem nyúltam utána.
A parfüm tartalmáról: nekem nem okozott bőr irritációt, viszont említésre méltó, hogy rendkívül erős illattal rendelkezik, ami viszont felkenés után hamar elillan.

Összességeben nekem nagyon megérte, hiszen több mint egy évet használtam, így akcióban biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

Szerencsére a megbánás pillanata nem jött el! :)

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol