Erborian

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mélyen hidratálja és megnyugtatja a bőrt, az energetizáló összetevőkből álló koktél növeli és egész nap folyamán fenntartja a bőr ragyogását és puhaságát. Egy valódi arctonik, melyet permetként fújunk az arcunkra, hidratáló és revitalizáló előnyeivel a bőrt gyönyörűvé varázsolja, az hidratált, tonizált, puha és bársonyos lesz.

A Herbal Energy Lotion-t az egész nap folyamán használhatjuk:
- reggeli használat során a lotion hidratál, tonizál, összehúzza a pórusokat
- napközbeni használata során frissen és hidratáltan tartja a bőrt, továbbá felfrissíti a sminket

Főbb összetevői:

• a hatéves Vörös Ginseng - erős öregedésgátló, megakadályozza és kezeli a ráncokat, javítja a mikro-cirkulációt
  • Ginko Biloba - erős antioxidáns, megelőzi a bőr öregedését, frissít és segíti a mikro-cirkulációt
  • Gyömbér - tonizál, tisztít, segíti a mikro-cirkulációt

karaibrahimgil

2017. február 6.

Nagyon szeretem az Erborian termékeit, és a permeteknek sem vagyok az ellensége. A kedvencem az Uriage. Ahhoz, hogy ez az erőteljesen ginzengillatú termék érje az arcomat, nagyon közel kell tartani. Nem frissít annyira, mint az említett társa, más hatását pedig egyáltalán nem vettem észre. Én 50% kedvezménnyel, 4500 Ft-ért jutottam hozzá, de nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

whitexswan

2017. január 2.

Ajándékba kaptam egyet. A legnagyobb bajom az volt vele, hogy nem igazán tudtam beilleszteni az arcápolási rutinomba. Nyáron még csak-csak lefújkáltam vele magam a melegben, de sokszor hetekig állt a polcomon anélkül, hogy eszembe jutott volna a létezése... Ehhez viszont a lejárati ideje túl rövid volt, mindössze hat hónapig állt el.

Kellemesen frissítő, szerintem észrevehetően plusz hidratálást is nyújt, de nem helyettesít egy hidratáló krémet. Látni lehet az élénkítő hatását a bőröm, de azért annyira nem nagy szám, mint amennyibe kerül. Talán annak ajánlanám, akinek nagyon száraz és feszül a bőre. Egyébként nem egy must have darab, egy jó hidratáló krém mellé szerintem nincs nagy szükség rá, legalábbis nekem nem volt a kombinált bőrömmel.

Az itt megjelölt árnál lényegesen kedvezőbben is kapható, 5000 Ft körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Az itt megjelölt árnál lényegesen kedvezőbben is kapható, 5000 Ft körül.

ercsike76

2016. augusztus 18.

Finom illatú hidratáló arcpermet...ezt ígéri. Valóban finom az illata de ragacsos utóérzet marad utána. A hidratálást sem érzékeltem, viszont a kevert bőrömet szépen kifényesítette. Nappalra már nem is fújom, néha este lefekvés előtt használom az arcomra és dekoltázsomra. De nem veszem újra. Igazából elhasználom mert pattanást nem okozott de semmit sem ér (és bazi drága!).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.