Erboristica

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. július 21.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egyedülálló, hidratáló és lágyító termék hármas hatással: tisztít, eltávolítja a sminket és hidratál. Mélytisztító az arc és a szemkörnyék számára, gyengéden távolítja el a sminket, tonizál és ragyogóvá teszi a bőrt. Az édesmandula olaj rugalmassá teszi és nyugtatja a bőrt.

eperjeske

Korcsoport: >54
2016. november 28.

Mivel még mindig csak keresem (de nem találom!) a jelen bőrállapotomhoz legjobban megfelelő arctisztítót, hát kipróbáltam ezt a terméket, mert olyan szép az összetétele. Igaz, hogy krémnek nevezik, nem arctejnek, engem mégis meglepett a sűrűsége. És valahogy olajosabb is az érzet, amit felkenve kelt, mint amit én egy arctisztítónál kedvelek.
DE: való igaz, hogy szépen tisztít, és érezhetően finomítja a bőrt. Azt viszont sosem értettem, amit itt is ajánlanak a használati útmutatóban, hogy nem szükséges leöblíteni. Miért nem? Maradjon a bőrömön ezzel a krémmel elvegyülve a napi piszok, szennyeződés? Én bizony jól leöblítem. Nekem kell is, hogy elmúljon a bevezetőben említett kissé olajos, tapadós érzet.
Nem veszem újra. Inkább tovább keresgélek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 28.

Nem veszem újra. Inkább tovább keresgélek.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).

Fahéjsav, mely bizonyos illóolajokban található meg. A kozmetikumokban illatanyagként használt.