Erboristica

Ár:   5440 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lolka75, Módosítva: 2019. július 1.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

eperjeske

Korcsoport: >54
2017. július 9.

Ha jól értem az összetevők leírását, ebben valójában nem is hyaluronsav van, hanem egy annál még hatékonyabban hidratáló növényi kivonat! Legyen! Mert nálam nagyon bevált! Sokkal jobban eltünteti a felületi ráncocskákat, mint a háromszor ennyiért külföldtől vett hialuronsavas készítmény! Már a második üvegcsét használom, főként reggel a nappali krém alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 9.

Antioxidánsok: Tremella Fuciformis Sporocarp Extract
Hidratálók: Glycerin, Tremella Fuciformis Sporocarp Extract

Ezüst rezgőgomba kivonat, melynek hivatalos funkcióbesorolása bőr- és hajkondícionáló, valamint hidratáló és antioxidáns. A rezgőgomba kivonat Japánban és Kínában népszerű hidratáló összetevő, aminek a hatása vetekszik a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő, a hialuronsav hatásával. Ennek oka, hogy a Tremella kivonat fő összetevői cukor molekulák, mint a Mannose, Xylose, és a Glucuronic acid (20%). Ez utóbbi a hialuronsavnak is fő komponense, így nem meglepő a hasonlóan nagy vízmegkötő képesség. A rezgőgomba kivonat előnye még, hogy kellemes használni (ellentétben sok vízmegkötő összetevővel nem ragad), stabil (hő, savak és sókkal szemben) és biztonságos. (forrás)