Erboristica

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Regeneráló, hidratáló 100% bio baobab olajjal. Természetes és gyengéd lemosó, mely eltávolítja a sminket, tisztít és nyugtatja a bőrt. Használat: vattapamacs segítségével vigye fel a bőrre, tisztítsa meg vele az arcbőrt és a szemkörnyéket. Nem szükséges leöblíteni.

GNóri

2016. június 14.

Maga a beltartalom csillagos ötös. Rendkívül jól tisztít, tényleg nem szárít, nyugtatta a bőröm, valahogy az összkép sokkal szebb volt, amíg őt használtam. Az illata furi, olajos-gyógynövényes, de megszokható. Viszont a külső kialakítás...a legidiótább, amivel eddig valaha bármilyen kozmetikumnál találkoztam. Ezt valószínűleg a jó képességű készítői/tervezői is tudják, hiszen nem véletlenül van a lehúzható kis védőkupak rajta. Túl vastag a belső cső, ami miatt elfektetve ömlik ki belőle a folyadék, illetve nem lehet kis mennyiséget kispriccelni belőle, katasztrófa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).