Erboristica

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sztikke, Módosítva: 2019. június 6.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló spray arcra, testre és hajra enyhe kókusz illattal. Egyesíti a kókuszvíz rendkívüli frissítő hatását a bio aloe vera lé hidratáló és nyugtató tulajdonságaival. Ideális minden évszakban és amikor bőrünk azonnali hidratálást igényel: nap, szél, só és klór hatásának kitett időszak alatt és után. Ásványi anyagokkal feltölt, megnyugtatja a leégést és megelőzi a hámlást.

sammy

2019. július 28.

Legjobb beruházásom volt az utóbbi időben. Már próbálkoztam sokféle hajápolóval, szérummal, natúr és drogériás vonalon is, ez érte meg legjobban. Vékony, száraz végű hajamra fújom kicsit rendezni, nagyon bevált, nem zsírosít! Enyhe kókusz illata van, én sokáig nem érzem, de nekem ez nem is szempont. Nem olajos, nem ragad, bőrre fújva tényleg frissít. 10*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 28.

sztikke

2019. június 5.

Odavagyok ezért az arcpermetért, isteni kókuszillata van, és valóban hidratálja és nyugtatja a bőrt, én testápolás előtt ezzel szoktam befújni magam, illetve a hajamra is használom hajmosás után. Persze nem olyan a hatása, mint egy hidratálókrémnek vagy egy aloe vera gélnek, de mégis jó használni, mert gyorsan beszívódik és selymessé teszi a bőrt. A barátom néha el szokta feküdni a haját, akkor ezzel szokta beállítani. Tényleg sokoldalúan használható és hosszú ideig kitart nálunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.