Erboristica

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Myropolium, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   Myropolium, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Az arc, szemkörnyék, ajkak tisztítására, a hidratált és ragyogó bőrért. Természetes összetevőivel eltávolítja a sminket és tisztítja a bőrt egyetlen lépésben, még a legérzékenyebb bőr számára is. Használat: vattára vigye fel a terméket, majd a vattával tisztítsa meg az arcot és a szemkörnyéket. Nem szükséges leöblíteni.

orsesz

2019. június 17.

Az első micellás víz, ami végre nem csípi a szemem, eddig akármilyen extra sensitve fajtát vettem bármilyen márkától ugyanúgy csípett, pedig én nem vagyok az a hiperérzékeny típus. De nem adtam fel kerestem tovább az igazit és ő lenne az. Lehozza szépen a sminket, nem irritál nem hagy fura réteget az arcomon, nem szárít túl. Az illata is enyhén kellemes virágos picit talán a kamillára emlékeztet, de nem teljesen az és külön öröm, hogy ezt nem hozzáadott parfümmel érik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kis ezerjófű kivonat. Az összetevőről elég kevés információ található a neten,  a CosIng besorolás szrint bőrjavító összetevő. A magyar wikipédia szócikk szerint pedig a kis ezerjófű kivonat antioxidánsok forrása (felulic sav, flavonoidok).