Escentric Molecules

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2008.

Összetevők: iso E super, jázmin, írisz, ambroxan

arpagon

2020. július 28.

Tény, hogy szintetikus, de kifejezetten ízléses módon. Én abszolút nem érzem uniszexnek, szerintem ez férfiillat, a (már nem gyártott) Dior Homme Eau kevésbé púderes és nem annyira édes változatának hat számomra. De persze mindenki azt hord, amit akar. :)
Nem egy összetett illat, de mégis működik. Laza is, elegáns is, szerintem inkább fiatalos, mint érett. Van benne valami futurisztikus.
Kicsit karcos, kicsit steril, kicsit lelketlen, de nem rossz. Úgy érzem, nagyobb élmény lehet megérezni valakin, mint magunkon hordani. Nekem egy kedves, üde, sportos fiatalember jut róla eszembe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

barni8

2020. július 14.

Vegyél fel egy kockás, frottír szoknyához egy kalocsai blúzt.
Egy skinny farmerhez egy cilindert.
És tegyél jó sok sót az eperhabba.

Ez széthullott.
Az E szupert monogámul adó Egyes kétely nélkül érdemleges, mint ahogy azt jellemeztem.
De az ambroxan és a jázmin, a molekula és az írisz egyszerűen olyan kontrasztot hoz létre, mint amikor túlállítod a fényképezéshez az értékeket.
Zavaró.
Talán a mennyiség a gond, a turmix, a túl sokat akarás.
Nem Géza, ez nem jött össze.
Szúrós.. Az egyvelegben külön utakra indulnak a szintetikus ámbra kóbor kutyái és a szintén szintetikus feromon lovai, hogy az efféle jázmin macskakörmeiről ne is szóljunk.
Szegény nőszirom. Már csak lehullott, járdaszélre tapadt siránkozás..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Vegyél fel egy kockás, frottír szoknyához egy kalocsai blúzt.
Egy skinny farmerhez egy cilindert.
És tegyél jó sok sót az eperhabba.

Ez széthullott.
Zavaró.
Talán a mennyiség a gond, a turmix, a túl sokat akarás.
Nem Géza, ez nem jött össze.
Szegény nőszirom. Már csak lehullott, járdaszélre tapadt siránkozás..

quika

2019. december 29.

Nem tudom mit gondoljak róla..máson éreztem először és hihetetlenül tetszett. Kipróbáltam az övét és igaz hogy lassan fejtette ki a hatását de még hetekkel később is éreztem azon a pulcsimon. Most végre rendeltem egyet a notinorol, és semmi.. Se én nem érzem magamon sem a párom többnapi fujkálgatás után sem. 30e Ft-os víz. Nagyon csalódott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Gina77

2019. november 13.

Update:
Miért mindig azok a parfümök tartósak, amitől megfájdul a fejem vagy csak nem tetszik?!
Csak a csuklómon próbáltam ki, aznap egy kötött pulcsi és kabát is volt rajtam, valamint egy szatyrot hurcoltam magammal abban a kezemben.
A kabátból első mosás után kijött szerencsére, a pulcsimból csak második mosás után.
A szatyorról el is feledkeztem, majd mikor kinyitottam a fiókot amiben tartom őket, mindig megcsapott a szaga, ki kellett dobnom.
Irigylem aki a tartósságára panaszkodott, én alig bírtam levakarni. Olyan maradandó élmény volt,többet a közelébe sem megyek.
Mindenbe beleitta magát az átható "turis ruha szag".
Semmi bajom a turis ruhával, de nem fújnám magamra parfüm formájában.
Lehet az én orrom érzékeny,de nem leszünk jóban.

Sajnos rajtam olyan "turkálós ruha" szaga van. Nem működünk jól együtt, nem úgy mint a 01-es változatával. Lehet még fogok próbálkozni vele, egyenlőre a 01-ből fogok venni, mert nagyon különlegesnek gondolom a koncepciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Update:
Mindenbe beleitta magát az átható "turis ruha szag".
Semmi bajom a turis ruhával, de nem fújnám magamra parfüm formájában.
Lehet az én orrom érzékeny,de nem leszünk jóban.

Feketebarbi

2019. október 25.

Nagyon intenzív, hideg illat. Szeretem az unisex termékeket, de ez egy picit férfiasabb. Mintából egy kenésnyi teljesen beburkol. Mindenképp hiánypótló termék! Néhanapján amikor semmi önbizalmam, kell egy erő ami húz és pajzs körülöttem, palástolja milyen sebezhető vagyok... na olyan ő. De ez ritka pillanatok egyike, az az egy mintányi (2ml) varázslat sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Vinike

2019. május 19.

Hát kellett ez nekem?? Kizárólag kíváncsiságból és a vélemények alapján megrendeltem egy 100ml-s tesztert. Tudom...nem vagyok normális. 😂 De soha ennél rosszabb vakvásárlást! Kifújáskor valóban fanyar, kesernyés gin-tonic, de már itt eldőlt, hogy csodásan működünk együtt. Aztán szelídül a fanyarság és marad az ambroxan tiszta, friss illata, amit én imádok. Az én bőrömmel nyilván kompatibilis, mert életem pasija odavan a gyönyörtől ha megérzi rajtam. 😂 Nyáron olyan lesz mint egy hűvös zuhany. De nincs megállás. Ezután az összes molekulát ki kell próbálni. 😂 Már úton van egy kis fújós a 04-ből is, de a 01-est sem hagyhatom ki...jajj ..😂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

aidanne

2019. március 17.

Amiota lecsendestem az illatok nagy birodalmaban, es csak nema szemleloje vagyok mindennek sokkal jobban erzem magam. Fogadok, sot megkockaztatom, ritka darab lettem ebben a formaban. Amig irom e sorokat, osszesen ket illatot birtoklok uvegeben.. igen, jol olvassatok:) nincs tobb! Van Egy olyan illatom, ami en vagyok, ami igazan feldob, ami a legcsodalatosabb a szamomra es van egy igazi mualkotasom.
Sok parfumnek kell lefolynia azon a bizonyos folyon, hogy engem valami ugy meg tudjon gyozni, hogy meg is vegyem uvegeben. Nos! Vegre, hosszu csend utan mar nem ket, hanem 3 uveges birtokos leszek.
Ez a parfum maga a szabadsag. Nem ker es nem is ad tobbet mint ami az uvegbe van zarva. Nem leszunk sexibbek, sem titokzatosabbak, ellenben ad egy olyan friss, termeszetes ragyogast, ami tobb minden folyekony “giccsnel” ( persze, nyilvan jo az is neha 😊)

Puha, szellos illat, farmer, polo kombo osszefogott haj, es mindenre tojok eleterzes. Termeszetes, konnyed.. kielemezhetnem jegyeol jegyre de minek? Probaljatok ki es ha erzitek azt a bizonyos szabadsagot, akkor ne halogassatok magatokra lottyinteni amikor csak lehet ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Trixi

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszik nekem vagy sem. Vannak fázisai, amiket akár szerethetnék is (amikor megérkezik a bors például - szeretem a borsos, főleg rózsaborsos illatokat - vagy amikor végre megcsap egy fuvallat, jázminos, íriszes - ez úgy 40 perc után először, vagy amikor elkezd kicsit melegedni rajtam az illat - közel 1 óra múlva). Sajnos az első arculcsapás, ez a gyógynövényes, brutálisan teafaolajos-fertőtlenítős, picit borókás szag, amit az első pillanattól várok, hogy múljon már el, kitart sokáig. Semmi gin fizz, semmi citrus rajtam, csak a gyógyszertári barna folyadékszag. 1 óra kell, hogy ne szenvedjek tovább, hanem már el tudjam viselni magamon, elcsendesedve. Ez durva! Tudom, hogy az én bőröm olyan, talán túl hideg, hogy nagyon lassan változnak-melegednek rajtam az illatok, van olyan illat, ami meg sem érkezik rajtam. Ráadásul klímás helyiségben ültem. 1 fújás volt mindössze, aztán 1 óra gyötrelem. És végül megjött a csoda, a friss-nőies-virágos illat, iszonyat tartósan, lineárisan, fejfájdítóan, és nem csitulva, nem melegedve. Nekem hiányzik belőle egy bőrközelivé melegedés, egyedien, nem édesen, inkább fásan. Olyan jó lenne. Azt hiszem, kimaradt nála egy fázis. Nem tudom, férfiakon hogy működik. Illetve, hogy van-e másik nő, aki hasonlóképpen szenvedett tőle. Közben az a kényszerképzetem támadt, hogy Geza Schoen röhög rajtam valahol, dörzsölve a kezét, hogy na megint bepaliztam valakit a teafaolajammal, amit eladtam aranyáron, ez meg azt hiszi, valami különlegességet kapott. Ezért adhatnék 5 csillagot, hiszen zseniális is lehet, de a gyötrelmet nem felejthetem, számomra nem lesz kedvenc. Úgy 6 óra elteltével csendesül le annyira a kegyetlenül fehérvirágos illat kicsit szappanos bőrközelivé, hogy már azt tudom mondani, viselhető, viszont ekkor már abszolút nem egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

gangix

2018. július 23.

Úgy látom, eléggé összekeveredtek itt az Escentric Molecules illatok értékelései, tehát a pontosság kedvéért: én most az Escentric 02-ről írok.
Az elején ez a gin tonik fizz nagyon énidegen. A lecsengése után 4-5 óráig érezhető számomra az Ambroxan és az Iso E super, de nem vagyok elájulva tőlük. Olyan visszajelzést nem kaptam, hogy " kinek van ilyen fantasztikus illata", azért ha befut egy-két ilyen, az mindig meg tudja dobni egy parfüm értékét, hiába elsősorban nekünk kell, hogy tetsszen...
Egyszer talán a Molecules 02 egy próbát még megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Egyszer talán a Molecules 02 egy próbát még megér.

HDR

2018. május 27.

Nekem egyik 01-es sem nyerte el a tetszésem, ám a 02-esektől megremegett a lábam. Szép, tiszta illat, de nem ám csak szimplán vizes vagy virágos. Van benne valami rafinéria. Úgy lágy, hogy tényleg az ember bőrének részévé válik, ám rajtam sajnos elég gyengékcske, erőtlen. Akkor lennék igazán boldog, ha ezzel húznék csíkot magam után. Mással nem is szeretnék, mert nem vagyok az a típus aki szereti ha hat méterről kiszúrják, hogy ott vagyok, de ezzel jól esne kitűnni, mert annyira ápoltságot sugárzó, nyugalmat adó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 27.

Illatanyagok: Citral, Limonene, Linalool, Eugenol, Parfum/Fragrance