Escentric Molecules

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2008.

Összetevők: iso E super, jázmin, írisz, ambroxan

Escentric Molecules Escentric 02 fújós
Ár: 3490 ft , Eladó: blankababa
Állapot: 10 ml, Helyszín: Zala, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Escentric Molecules - Escentric 02 EDT luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1900 Ft, 10ml = 3400 Ft
Ár: 1900 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.
Gina77

2019. november 13.

Update:
Miért mindig azok a parfümök tartósak, amitől megfájdul a fejem vagy csak nem tetszik?!
Csak a csuklómon próbáltam ki, aznap egy kötött pulcsi és kabát is volt rajtam, valamint egy szatyrot hurcoltam magammal abban a kezemben.
A kabátból első mosás után kijött szerencsére, a pulcsimból csak második mosás után.
A szatyorról el is feledkeztem, majd mikor kinyitottam a fiókot amiben tartom őket, mindig megcsapott a szaga, ki kellett dobnom.
Irigylem aki a tartósságára panaszkodott, én alig bírtam levakarni. Olyan maradandó élmény volt,többet a közelébe sem megyek.
Mindenbe beleitta magát az átható "turis ruha szag".
Semmi bajom a turis ruhával, de nem fújnám magamra parfüm formájában.
Lehet az én orrom érzékeny,de nem leszünk jóban.

Sajnos rajtam olyan "turkálós ruha" szaga van. Nem működünk jól együtt, nem úgy mint a 01-es változatával. Lehet még fogok próbálkozni vele, egyenlőre a 01-ből fogok venni, mert nagyon különlegesnek gondolom a koncepciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

Update:
Mindenbe beleitta magát az átható "turis ruha szag".
Semmi bajom a turis ruhával, de nem fújnám magamra parfüm formájában.
Lehet az én orrom érzékeny,de nem leszünk jóban.

Feketebarbi

2019. október 25.

Nagyon intenzív, hideg illat. Szeretem az unisex termékeket, de ez egy picit férfiasabb. Mintából egy kenésnyi teljesen beburkol. Mindenképp hiánypótló termék! Néhanapján amikor semmi önbizalmam, kell egy erő ami húz és pajzs körülöttem, palástolja milyen sebezhető vagyok... na olyan ő. De ez ritka pillanatok egyike, az az egy mintányi (2ml) varázslat sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

Vinike

2019. május 19.

Hát kellett ez nekem?? Kizárólag kíváncsiságból és a vélemények alapján megrendeltem egy 100ml-s tesztert. Tudom...nem vagyok normális. 😂 De soha ennél rosszabb vakvásárlást! Kifújáskor valóban fanyar, kesernyés gin-tonic, de már itt eldőlt, hogy csodásan működünk együtt. Aztán szelídül a fanyarság és marad az ambroxan tiszta, friss illata, amit én imádok. Az én bőrömmel nyilván kompatibilis, mert életem pasija odavan a gyönyörtől ha megérzi rajtam. 😂 Nyáron olyan lesz mint egy hűvös zuhany. De nincs megállás. Ezután az összes molekulát ki kell próbálni. 😂 Már úton van egy kis fújós a 04-ből is, de a 01-est sem hagyhatom ki...jajj ..😂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 19.

aidanne

2019. március 17.

Amiota lecsendestem az illatok nagy birodalmaban, es csak nema szemleloje vagyok mindennek sokkal jobban erzem magam. Fogadok, sot megkockaztatom, ritka darab lettem ebben a formaban. Amig irom e sorokat, osszesen ket illatot birtoklok uvegeben.. igen, jol olvassatok:) nincs tobb! Van Egy olyan illatom, ami en vagyok, ami igazan feldob, ami a legcsodalatosabb a szamomra es van egy igazi mualkotasom.
Sok parfumnek kell lefolynia azon a bizonyos folyon, hogy engem valami ugy meg tudjon gyozni, hogy meg is vegyem uvegeben. Nos! Vegre, hosszu csend utan mar nem ket, hanem 3 uveges birtokos leszek.
Ez a parfum maga a szabadsag. Nem ker es nem is ad tobbet mint ami az uvegbe van zarva. Nem leszunk sexibbek, sem titokzatosabbak, ellenben ad egy olyan friss, termeszetes ragyogast, ami tobb minden folyekony “giccsnel” ( persze, nyilvan jo az is neha 😊)

Puha, szellos illat, farmer, polo kombo osszefogott haj, es mindenre tojok eleterzes. Termeszetes, konnyed.. kielemezhetnem jegyeol jegyre de minek? Probaljatok ki es ha erzitek azt a bizonyos szabadsagot, akkor ne halogassatok magatokra lottyinteni amikor csak lehet ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Trixi

2018. augusztus 10.

Nem tudom eldönteni, hogy tetszik nekem vagy sem. Vannak fázisai, amiket akár szerethetnék is (amikor megérkezik a bors például - szeretem a borsos, főleg rózsaborsos illatokat - vagy amikor végre megcsap egy fuvallat, jázminos, íriszes - ez úgy 40 perc után először, vagy amikor elkezd kicsit melegedni rajtam az illat - közel 1 óra múlva). Sajnos az első arculcsapás, ez a gyógynövényes, brutálisan teafaolajos-fertőtlenítős, picit borókás szag, amit az első pillanattól várok, hogy múljon már el, kitart sokáig. Semmi gin fizz, semmi citrus rajtam, csak a gyógyszertári barna folyadékszag. 1 óra kell, hogy ne szenvedjek tovább, hanem már el tudjam viselni magamon, elcsendesedve. Ez durva! Tudom, hogy az én bőröm olyan, talán túl hideg, hogy nagyon lassan változnak-melegednek rajtam az illatok, van olyan illat, ami meg sem érkezik rajtam. Ráadásul klímás helyiségben ültem. 1 fújás volt mindössze, aztán 1 óra gyötrelem. És végül megjött a csoda, a friss-nőies-virágos illat, iszonyat tartósan, lineárisan, fejfájdítóan, és nem csitulva, nem melegedve. Nekem hiányzik belőle egy bőrközelivé melegedés, egyedien, nem édesen, inkább fásan. Olyan jó lenne. Azt hiszem, kimaradt nála egy fázis. Nem tudom, férfiakon hogy működik. Illetve, hogy van-e másik nő, aki hasonlóképpen szenvedett tőle. Közben az a kényszerképzetem támadt, hogy Geza Schoen röhög rajtam valahol, dörzsölve a kezét, hogy na megint bepaliztam valakit a teafaolajammal, amit eladtam aranyáron, ez meg azt hiszi, valami különlegességet kapott. Ezért adhatnék 5 csillagot, hiszen zseniális is lehet, de a gyötrelmet nem felejthetem, számomra nem lesz kedvenc. Úgy 6 óra elteltével csendesül le annyira a kegyetlenül fehérvirágos illat kicsit szappanos bőrközelivé, hogy már azt tudom mondani, viselhető, viszont ekkor már abszolút nem egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

gangix

2018. július 23.

Úgy látom, eléggé összekeveredtek itt az Escentric Molecules illatok értékelései, tehát a pontosság kedvéért: én most az Escentric 02-ről írok.
Az elején ez a gin tonik fizz nagyon énidegen. A lecsengése után 4-5 óráig érezhető számomra az Ambroxan és az Iso E super, de nem vagyok elájulva tőlük. Olyan visszajelzést nem kaptam, hogy " kinek van ilyen fantasztikus illata", azért ha befut egy-két ilyen, az mindig meg tudja dobni egy parfüm értékét, hiába elsősorban nekünk kell, hogy tetsszen...
Egyszer talán a Molecules 02 egy próbát még megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Egyszer talán a Molecules 02 egy próbát még megér.

HDR

2018. május 27.

Nekem egyik 01-es sem nyerte el a tetszésem, ám a 02-esektől megremegett a lábam. Szép, tiszta illat, de nem ám csak szimplán vizes vagy virágos. Van benne valami rafinéria. Úgy lágy, hogy tényleg az ember bőrének részévé válik, ám rajtam sajnos elég gyengékcske, erőtlen. Akkor lennék igazán boldog, ha ezzel húznék csíkot magam után. Mással nem is szeretnék, mert nem vagyok az a típus aki szereti ha hat méterről kiszúrják, hogy ott vagyok, de ezzel jól esne kitűnni, mert annyira ápoltságot sugárzó, nyugalmat adó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Kucy

2018. január 5.

Minta alapján írom a véleményem. Elsőre érdekes, kicsit friss-virágos, tetszik. Sajnos hamar lecseng egy szolid bőrközeli ámbrás-pézsmás laza illattá. Kellemes, de többet vártam. Azért elteszem a mintám melegebb időre is, egy próbát teszek vele még mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

galagonyanya

2017. június 24.

Mindeddig úgy gondoltam, a Molecule 02 az, amelyet nekem találtak ki, mert melegebb, több, mint a Molecule 01, és ha épp nem vágyom konkrét illatra, vagy tanácstalan vagyok, mit is fújjak, átsegít a nehéz perceken, ilyenkor nyáron meg valóságos áldás. Történt azonban, hogy a kisördög azt súgta a fülembe, próbáljam ki a tesóját, az Escentric 02-t is, hátha nem is rossz... Nos, kipróbáltam és jelentem: elkezdtem gyűjteni egy üvegre ebből a csodából. Nem is rossz...?! Ehhez képest a Molecule 02 csupán enyhe bevezető, mintegy előjáték. Hogy milyen ez az illat...? Az első gondolatom az volt, hogy férfiillat. Sokkal intenzívebb, frissebb, mint a párja. Ez azonban megtévesztő lehet, legalább annyira nőknek is való, mint férfiaknak. Az írisz az, amelyet leginkább kiérzek belőle, kissé citrusos alapon, a szokásos Geza Schoen-féle tálalásban, és valami elképesztően frissítő, jóleső, addiktív cucc. Szerintem ilyenkor nyáron a legjobb, nagyon ajánlom a sorozat kedvelőinek - én, mint mondtam, biztosan be fogom szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

nyarigabi

2016. november 16.

Kezdjük a csomagolással: fém dobozkában van benne, iszonyú igényes. Az illat kifújáskor rettenetes, de tényleg. A fragin gin-tonichoz hasonlítják, van benne valami. Aztán percek múlva megérkezik valami nagyon finom illat, ami inkább férfias, mint nőies. Boldog vagyok, hogy van ilyenem.

Upd. Ma viseltem először egész napra, nagyon jól éreztem magam az aurában, amit vont körém. Megfogadtam, hogy spórolok vele, hogy minden évszakban kipróbálhassam, de nehéz lesz megállni a folyamatos használatát. A vége Juliette Has A Gun Not a perfume illatára hasonlít. Az a fajta illat, amiben nem tudod az összetevőket beazonosítani, csak egy nagyon finom illatot érzel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Illatanyagok: Citral, Limonene, Linalool, Eugenol, Parfum / Fragrance