Esprit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kovacsne.th.gabi, Módosítva: 2012. március 2.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos-fás

Összetevők: szilva, p.bors, vattacukor, orchidea, jázmin, ámbra, lótusz

nadalandy

2014. július 25.

Virágos nyárias illata van. Van mikor jól esik, van mikor kevésbé.
Sajnos nem túl tartós, nagyon gyorsan elillan.
A kiszerelése és az ár számomra nagyon megnyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Virágos nyárias illata van. Van mikor jól esik, van mikor kevésbé.
Sajnos nem túl tartós, nagyon gyorsan elillan.
A kiszerelése és az ár számomra nagyon megnyerő.

nagyerika28

2014. január 25.

Régen imádtam,azt hiszem veszek is újra!Igazi tavaszi illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 25.

Régen imádtam,azt hiszem veszek is újra!Igazi tavaszi illat!

Kleopátra

2013. április 19.

Annak idején a barátnőmtől kaptam egy üveggel. Nem jött be, továbbadtam anyukámnak. Friss, üdítő, de nekem kicsit kesernyés. Igazából még saját magamnak is nagyon nehezem találok illatot,nemhogy más... Azt hiszem azért az 1/4-ét elpusztítottam :) Gyorsan fogyott mivel nem túl tartós.Még 1x nem szeretném ha meglepnének vele XD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

malilalum94

2013. április 10.

Nagyon nagy kedvenc!:) Rajtam egész tartós ,ahhoz képest,hogy natural spray.Nagyon könnyed,tiszta púderes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

szoszkeadry

2012. november 21.

Egyszer ajándékba kaptam egy ilyet, volt hozzá tusfürdő is! Friss, fiatalos illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

Laci

2012. március 10.

Édesanyám kapott ilyet tőlem 1Ft-ért, mikor akció volt DM-ben. Nagyon megszerette, olyan tisztasági illat féle, tényleg kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

guapa

2012. március 5.

Én nagyon megszerettem ezt az illatot, igaz nyári, üde...Meg persze kellemes élményeket is idéz fel bennem. Én a rossmann-ban vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

danacanahai

2012. március 4.

Eloszor tetszett, de hamar rauntam erre az illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Eloszor tetszett, de hamar rauntam erre az illatra.

Milli006

2012. március 3.

Nekem nem tetszik...
Amúgy az auchanban tényleg van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 3.

Nekem nem tetszik...
Amúgy az auchanban tényleg van.

Balea11

2012. március 3.

Egyik legjobb illat!Friss,kellemes illat. Kár,hogy nem túl tartós...
Pár nappal ezelőtt az auchanban található parfümrésznél láttam még belőle párat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 3.

Egyik legjobb illat!Friss,kellemes illat. Kár,hogy nem túl tartós...

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.