Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: AkInImOd, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél hatású tartós fedőlakk, magas fényű finish-sel. Az extrém fény hatás és az optimális sűrűség olyanná teszi a körömlakkot, mintha gél lakk lenne.

AkInImOd

2021. február 18.

Nagyon akartam egy új fedőlakkot, mert egyáltalán nem váltak be a legutóbbiak, ugyanakkor az Essence The Gel lakkban is sokat csalódtam. Megláttam a polcon ezt, és felcsillant bennem a remény.
Essence bázis lakkot használok, az mindig jó, és a két kezemen más lakkokkal kentem ki a körmeimet. Szuperül teljesít! 3 nap után mostanra jelent meg egy nagyon pici kopás egy-egy körmön, de meg sem moccan. Viszonylag gyorsan száradt és azonnal hozta a magas fényű gél hatást a lakk. Annyira örülök ennek a terméknek! Remélem, nem döglik be idő előtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)