Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2018. október 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Muhahaha

Korcsoport: < 18
2019. május 11.

Maga a termék nagyon bevált, megérne 5*-ot, de a csomagolással voltak problémáim. Egyszer sem ejtettem le de a teteje mégis letört. Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 11.

kersh

2019. május 9.

A Krémmániás értékelések alapján esett a választásom erre a fixáló púderre. Egy nagyon könnyed, egyszerűen eldolgozható termékről van szó. Én a korrektorral "átdolgozott" részekre, elsősorban szemkörnyékre és a T-vonalra alkalmazom. Tökéletesen mattít és végzi a feladatát, nap végére is szép, matt marad a bőrömön a leheletnyi alapozórétegen alkalmazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

chrissyb

2019. április 16.

Itt szerettem bele a színtelen púderekbe , a termék maga nagyon jó , viszont a vége felé a doboz nekem is eltört , de azzal éppen együtt lehet élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 16.

pilleukor

2019. április 9.

Vízhiányos bőröm van, engem túlságosan mattít, és lisztes hatást kelt az arcomon. Zsíros bőrűeknek jobban beválhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

adrienn9513

2019. április 6.

A púder kiváló, de a csomagolás miatt mínusz egy csillag, széttört...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

A púder kiváló, de a csomagolás miatt mínusz egy csillag, széttört...

brigditd

2019. március 30.

Okés púder de vigyáznom kell vele ha sokat használok akkor olyan lisztes hatása van az arcomon plusz a csomagolása nekem elég hamar eltört.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Neleta

2019. március 28.

Azért választottam, mert színtelent akartam venni, ne kelljen azzal görcsölnöm, hogy találjak megfelelő árnyalatot. Nagyon praktikus, hogy bármikor tudom használni, legyen fakó vagy naptól barnult az arcom. Ha nem megfelelő a szín egy arcon, az borzasztóan csúnya tud lenni. A másik ok, hogy itt találtam nagyon jó véleményt róla, úgy voltam vele, beugrom a boltba és megveszem. Hihetetlenül olcsó, bár maga a púder "tokja" nem nagy szám, de nem is kell. Nekem van ecsetem, azzal viszem fel, úgyhogy nem kell hozzá se szivacs, se tükör. Nekem egy dologra kell a púder: fixálja az alapozót.
A rendeltetését beteljesíti, fixálja az alapozómat és mattít is. Egy leheletnyit teszek fel, de ha egy kicsit több sikerül, akkor azért fehérít (ezért a 4 csillag). Fotókon normális eredményt produkál. 2 hete használom, egyelőre nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

aveca15

2019. március 27.

Az első, egyetlen és őrök kompakt púderem. Tökéletesen rögzíti az alapozót és a korrektort, szájra is alkalmas, az ára is nagyon kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

viewxy

2019. március 25.

Én arra használom, hogy a rúzsok tovább tartsanak rajtam és ne ragadjon össze a szám. Erre a célra nagyon jó, bevált, sokáig elég és könnyű használni. Néha picit túl fehér, de teljesen használható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

sandyh

2019. március 25.

Szeretem. Úgy fél éve használom, nem porzik, nem fehérít és mattít. Ennyi pénzért tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol