Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2018. október 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 1099, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600 Ft , Eladó: lbetti
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de eloreutalas utan szivesen postazom is
Muffy

2019. március 16.

Eléggé zsíros bőröm van, így csak 2-3 óráig tart a hatása. BB krémmel használva ennél is gyorsabban "megsemmisül", de gyors touch-up után ismét teljesen jól szuperál. Ettől függetlenül szeretem, ár-érték arányban tökéletes.

Muffy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Sztundi

2019. március 14.

Eleinte szépen lemattítja az arcot, viszont nálam ez nem volt tartós eredmény, de lehet, hogy ez csak a zsíros bőröm hibája. Ami a legfőbb problémám volt vele az az a fehér, lisztes hatás amit az arcomon hagyott, hiába próbáltam minimális mennyiséget felvinni, nem volt szép. Egy utazás alkalmával összetört a tégelye is és maga a púder is, egy ideig még tudtam az épen maradt részeket használni, de végül megváltam tőle, mert a hatása amúgy sem tetszett.

Sztundi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Saranhuone

2019. március 12.

Évek óta használom és mindig ugyanolyan jó. Hullafehér bőrre nagyon nehéz megfelelő terméket találni, ezért nagyon imádkoztam az elején, hogy működjön. Nem okozott kiütést, mattít és tartóssá teszi a sminket mindenhol, nem csak az arcomra, hanem szemhéjra és rúzs fixálására is tökéletes. Eleinte sokalltam az árát, de lassan fogy és tényleg annyira nehéz a bőrszínemhez bármit is találni, hogy mindig újraveszem.
Ezúttal láttam, hogy kijött egy vízálló változata, most megvettem azt. Kíváncsi vagyok, remélem ugyanilyen jó.

Saranhuone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Zsuzska1979

2019. március 10.

Kipróbáltam egyszer, de nem vált be. Nagyon fehér a bőrön, és nem is tartós nálam. Maradok a Catrice Prime and Fine-nál. Nekem az vált be nagyon.

Zsuzska1979
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 10.

HNReni

2019. március 8.

Óvatosan kell vele bánni, mert ha sokat szed fel a szivacs/ecset akkor fehér réteget hagy a bőrön. Én blenderrel veszem fel és ütögetem a bőrbe majd ecsettel megyek át rajta finomítás ként. Jól fixálja az alapozót, korrektort, szem alá ezt használom. Végre egy olyan púder, ami nem szárítja szét a szemem alatti részt. Viszont az arcom többi részét nem mattítja sokáig ezért kiegészítésként használom alá egy másik púderem ( CV Cadea Vera antibakteriális púdert) ezzel együtt tovább marad matt a bőröm.

HNReni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

teoteha

2019. február 26.

Bevált, csak a dobozt lehetne kicsit masszívabbra gyártani. Pár kinyitás után eltöröm mindig.

teoteha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Zuri001

2019. február 19.

Egyik kedvenc púderem.
Ecsettel picit porol de sziccsal ki lehet hozni belőle a maximumot.
Ára is elfogadható és egész sokáig kitart.

Zuri001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Egyik kedvenc púderem.
Ecsettel picit porol de sziccsal ki lehet hozni belőle a maximumot.
Ára is elfogadható és egész sokáig kitart.

miele

2019. február 12.

Ár-érték arányban tökéletes, teszi amit tennie kell, mattít, elég tartós, szerintem alap darab.

miele
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

EnciVarga

2019. február 1.

Ecsettel elegge porzik, de szivaccsal szem ala is nagyon szepen fel lehet vinni 🙂

EnciVarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

nikyptk

2019. január 31.

Alapdarab a neszesszeremben mióta beautyblenderrel viszem fel. Amikor megvettem ecsettel használtam, poros lisztes hatása volt ami nekem nagyon nem jött be, nem is mattított tartósan, úgyhogy száműztem is a nem használt sminkekhez. Amikor megérkezett a blenderem újra elővettem hátha...Tetszett a koncepció, hogy nem kell színválasztással bíbelődni. Na így már mindjárt más a helyzet. A szemem alatt a korrektort fixálom vele, illetve a blender alsó gömbölyű részével ütögető mozdulatokkal viszem fel az alapozóra az átfényesedésre hajlamos területekre. Ezzel a módszerrel nagyon jó barátok lettünk. :) Sokkal később fényesedik át, egyetlen egyszer kell napközben púdereznem pedig a homlokom extrán átfényesedésre hajlamos. Sajnos a csomagolás elég gagyi lassan atomjaira hullik. Ha elfogy újra fogom venni!

nikyptk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol