Essence

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2022. május 3.

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

deiZi

2022. június 19.

Ár-érték arányba ez a legjobb. Teszi a dolgát, szépen mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. június 19.

Ár-érték arányba ez a legjobb. Teszi a dolgát, szépen mattít.

ernstszandi

2022. június 15.

Olcsó, szépen teszi a dolgát, és rajtam nem hagy fehér réteget, én imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 15.

Olcsó, szépen teszi a dolgát, és rajtam nem hagy fehér réteget, én imádom :)

jagafzgrehjre8958z65z5t

2022. június 13.

Ez egy nagyon szuper termék! Ennyi pénzért ajándék! Kár, hogy nincsen hozzá tükör, mert akkor tényleg ódákat lehetne zengeni róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Monica83

2022. június 4.

Nulla. A fedele egy hét után a kezemben marad. Fèl óra után átfènyesedik. Szerencsère nem drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 4.

DancsiTheUnicorn

2022. május 25.

4-5* között vacilálok. Nagyon szépen mattít, jó eldolgozni, viszont iszonyúan porzik, és a tokja sem valami strapabíró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

Szreka1986

2022. május 17.

Elég világos a bőröm,mégis egy fehér maszkos hatást hagy az arcomon. Mattításból viszont jeles.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 17.

pingu

2022. május 9.

Másodszor vettem meg, és azt kell mondanom, hogy tök jó kis termék, de a csomagolása valami katasztrófa. Az elsőnek is össze vissza tört a teteje, ennek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

kkami211203

2022. május 4.

Imádom! Olcsó, és tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 4.

Imádom! Olcsó, és tökéletesen teszi a dolgát.

mothv

2022. április 29.

Szeretem, szépen mattít. Az egyetlen negatívum, hogy a teteje sajnos nekem is elég hamar letört.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 29.

Renapple

2022. április 14.

Itteni vélemények miatt szereztem be, és nem bántam meg.
Fantasztikus!
Egyszerű de nagyszerű.
Minimális is elég, s gyönyörűen, természetes hatást keltve mattít.
Nem hagy foltot, csíkot, gyönyörűen terül, könnyű vele dolgozni. Én ecsettel viszem fel, éppen csak belenyomom.
Ezért az árért szinte ajándék, minden forintot megér.
Kedvenc alap darabom lett!
Mindenkinek ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

Itteni vélemények miatt szereztem be, és nem bántam meg.
Fantasztikus!
Egyszerű de nagyszerű.
Minimális is elég, s gyönyörűen, természetes hatást keltve mattít.
Ezért az árért szinte ajándék, minden forintot megér.
Kedvenc alap darabom lett!
Mindenkinek ajánlom

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol