Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2018. október 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 900 Ft , Eladó: TimiK
Állapot: Új, Helyszín: Monor , fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost
Ár: 700 Ft , Eladó: cseperke
Állapot: Sosem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a XI. kerületben, a Harminckettesek terèn, vagy a Kálvin téren.

sebojana

2021. február 27.

Egy-két hónapja használom és még mindig rengeteg van belőle, amit nem is bánok egyáltalán!
Nekem bejött, igaz, csak a szemem alatti korrektor fixálására használom. Ott viszont - az olcsóbb púderekkel ellentétben - nem irritálja a szemem!
5* :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

5* :)

veci

2021. február 12.

Két hónapja használom és igazából meg vagyok vele elégedve. Én nagyon keveset használok belőle egyszerre, csak a T-zónában, ezt így télen tökéletesen mattítja és nem applikálom újra napközben. Kíváncsi vagyok, hogy melegebb időben is tudja-e majd hozni ugyanezt. Azt vettem észre, hogy szebb úgy a pirosítóm, ha nem erre, hanem rögtön az alapozómra viszem fel. Nekem elég világos a bőröm, nem tűnt fel, hogy kifehérítené az arcom, viszont ha kihagyok egy hét hámlasztást véletlenül, akkor ez a púder kiemeli a bőröm szárazabb részeit. Szerintem nem egy csodaszer, de ezen az áron abszolút megéri, főleg mivel nekem nagyon lassan fogy. A csomagolása viszont tényleg kényelmetlen, nekem nagyon nehéz kinyitni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

vera3113

2021. február 11.

A csomagolása borzalmas, de nekem nagyon bevált a termék. Szépen mattít, komolyabb sminknél tökéletesen világosít. Már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Emma23

2021. január 27.

Minimálisan világítja a bőrt és szépen mattít. Én nagyon megszerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 27.

Minimálisan világítja a bőrt és szépen mattít. Én nagyon megszerettem

Bettike92

2021. január 24.

Eddig csak párszor használtam, de nekem nagyon bejött. Egy minimálisat talán világosít az arcomon, de nem vészes, én amúgy is hófehérke vagyok. Sokan írják, hogy túlságosan mattít, de én pont ezt szeretem, mert a T vonalam nagyon hamar kifényesedik és erre keresem a csodaszert. Nyáron tud majd igazán bizonyítani, de nem bánom, hogy megvettem🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 24.

Ftunde900111

2021. január 23.

Nagyon szeretem, állandó termék a fiókomban az egyetlen gondom vele a csomagolása, hogy nagyon könnyen eltörik. Viszont ezért a pénzért megéri. Aki tud jobb színezetlen púder, azt megkérem írja meg nekem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Nileve

2021. január 15.

Színezett púdereimet szerettem volna leváltani egy olyan púderre, ami egész évben használható bőrszíntől függetlenül. Az ára rendben van, az a mennyiség, ami benne van nagyon sokáig elég. Szépen mattít, nap közbeni kis fénylő foltokat ügyesen lefedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 15.

ildi95

2021. január 11.

Én ezt a kis púdert viszonylag szerettem. A csomagolás silány minőségéről nem tehet. Alapvetően nagyon szépen mattított, persze nem bírt ki 10 órát átfényesedés nélkül, de ezt ne is várjuk el :) Az áráért szép munkát végez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 11.

Anna-

2020. december 22.

Jó kis drogériás púder lenne, viszont 5x sem tudtam használni, mert ripityára tört ( nem a javítható eset), szóval sajnos 0 csillagot kell, hogy adjak.
Ez volt a 2. amit vettem, az első se bírta sokkal tovább...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

Ez volt a 2. amit vettem, az első se bírta sokkal tovább...

katica1983

2020. december 4.

Teljesen megvagyok elégedve vele. Szépen teszi a dolgát ár-érték arányban tökéletes
Főként a szem alatti területen használom szépen fixálja a korrektort
Nap végére sem zsírososodik ki a bőrön. Tőkéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 4.

Főként a szem alatti területen használom szépen fixálja a korrektort
Nap végére sem zsírososodik ki a bőrön. Tőkéletes.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol