Essence

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2018. október 23.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

A préselt púder kedvelőinek megfelelő lehet ez a kompakt. Alkalmazható alapozó fölé, hogy mattítsa a bőrt és fixálja a sminket. Egy színben elérhető, mely áttetsző, így minden bőrtípushoz illik.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Agnes91P

2020. július 26.

Én meg vagyok elégedve a hatásával, bár egy pár óra után átfénylik, de mivel száraz bőröm van, akkor sem zavaróan. A teteje egy idő után letört, mint láttam, másoknál is :D Csak alkalmakra csinálok teljes sminket, hétköznap csak a szememet, így nem is várok tőle sokat, amire nekem kell, arra beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

vmarti

2020. július 24.

háát..tényleg olcsó,de akkor már úgy vagyok vele,hogy veszek egy jót kicsit drágábban..nem mattít 1 óránál tovább és olyan lisztes hatást ad az egész....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Gabriella111111

2020. július 19.

Nekem kombinált bőröm van, így sajnos pár óra alatt a zsírosabb részeken nem tartotta magát, és a ráncokba is beleül

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Dorothy22

2020. július 18.

Foltokban mattít, nekem nem jött be sajnos ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

Foltokban mattít, nekem nem jött be sajnos ez.

oszibarack

2020. július 7.

Normal borom van, csak nyaron szoktam hasznalni, es nekem szuperul mukodik. Nem feherit es selymes marad a borom, nem emeli ki a texturajat. A minuszcsillag a csomagolasanak jar, mar a masodiknal fordul elo, hogy lassankent apro darabokra torik a tok, pedig csak nesszeszerben viszem helyekre, nem dobom csak ugy be a taskaba. Emiatt valoszinuleg tobbet nem fogom ujravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

shesasaint

2020. július 6.

Összességében nagyon szeretem. Eléggé pénztárcabarát, ehhez mérten nem annyira hosszantartó, de szépen fixálja az alapot. A fedelét pár használat után letörtem, emiatt csak otthon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

kozmixkitti

2020. július 1.

Sima drogériás púder, semmi extrát nem tud. Pár órán keresztül mattít, aztán átfényesedik, mint az összes többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Bozizu

2020. június 29.

Extra zsíros bőrömön teljesen átlagosan teljesít, vagyis pár órán belül ugyanúgy átfényesedik tőle a bőröm. Pont olyan, mint a többi mattosító púder, se nem jobb, se nem rosszabb. Egy próbát megért, mert legalább nem drága, de továbbra is keresem az igazit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Vyol

2020. június 23.

Csak előnyt tudok róla írni. Szépen le mattit, színtelen bármilyen bőrszínhez passzol.
Ami negatív, hogy a csomagolása gagyi, és porol.
Összességében jó drogériás púder,árban is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 23.

Ami negatív, hogy a csomagolása gagyi, és porol.
Összességében jó drogériás púder,árban is szuper.

egyno

2020. június 7.

Én őt nagyon szeretem. Az első efféle púderem, de nem is próbálgattam tovább. Nagyon szeretem. Kevés sminket viselek, ha viselek is, de ő elengedhetetlen része. 5 *

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol