Essence

Ár:   1262 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,4 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsipanka, Módosítva: 2019. május 13.

Kiszerelés:   5,4 g
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A mattító primer segítségével a bőr tovább marad matt és nem termel annyi faggyút a nap folyamán mint a használata nélkül. Kiváló alapot biztosít az alapozónak, meghosszabbítva a viselési időt.

orsipanka

2019. május 14.

Napközben a T zónám nagyon kifényesedik, erre kerestem megoldást. Nem szeretnék alapozót használni, csak púderezni szoktam, de az nem elég. Gondoltam egy mattító primer+púder kombináció hatékonyabb, de semmi változást nem vettem észre, 2 óra múlva ugyanúgy csillog a fejem, mint enélkül. Ráadásul nehéz eloszlatni, és hiába néz ki nagynak a stick, 2 centire lehet csak kitekerni. Lehet, hogy alapozó alatt még működne, de nekem teljes pénzkidobás, semmit nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate