Essence

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AbbeyB Makeup, Módosítva: 2015. július 29.

Kiszerelés:   8,5 g

Hat, egymással harmonizáló szemhéjpúdert tartalmazó szemhéjpaletta

Hosszantartó, selymes textúra. Különböző effektek: metal, matt vagy csillogó.

4 féle változatban kapható: nude, candies, sunrise, paradise

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

DistressedMaszat

2018. június 16.

Nekem a romance van meg és nem túl pigmentáltak a szinek és nagyon csillognak. Főként highlighternek használom a világosabb szineket, néha a szemhélyamra is rakok ha olyan kedvem van. Örömmel használom el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 16.

Andzsella

2018. március 23.

A nude van meg. Pigmentáltabb, mint az Artdeco palettám, szépek a színek, főleg a rózsaszíneket használom, de nem egy nagy szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

mumini

2018. február 16.

Nekem az all about nudes paletta van meg. Nagyon szépek a színei, tetszik, hogy nem a tipikus barnás, hanem gyönyörű rózsás-lilás árnyalatok vannak benne. Nagyon tartós, 12 órát is kibír. A csillámos színeket vizes ecsettel kell használni, de ezt leszámítva tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

hkrisztina

2017. november 28.

UP: Nem használtam el. Lepergett a szemhéjamról. Kuka

Nem túlságosan pigmentáltak, de azért használom őket. Az tetszik, hogy vannak benne matt és csillámos színek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

UP: Nem használtam el. Lepergett a szemhéjamról. Kuka

Dea

2017. október 26.

A sunrise paletta van meg, nagyon szép szatén színek vannak benne, 350 Ftért vettem és nagyon megérte :)

Update: Szépen swatcholnak a színek ecsettel és kézzel, alig porolnak, nagyon jó a textúrájuk, szép sminket lehet velük készíteni, a csomagolás hátránya, hogy könnyű összemosni a színeket, de összeségében imádom 5* :)

Update2: Nem minden szemhéjpúdernek ugyanolyan jó a minősége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Update2: Nem minden szemhéjpúdernek ugyanolyan jó a minősége.

Mollyerdelyi

2017. szeptember 30.

Nekem az all about nudes paletta van meg. A hétköznapokra tökéletes választás, jó áron lehet hozzájutni és természetes színek vannak benne. Azért szeretem, mert akár egy esti kiruccanós sminket is el lehet készíteni vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Kittus2000

2017. április 29.

Nekem az all about nudes nevű paletta van meg.Nagyon szépek a színei jól pigmentáltak és trtós. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Alexia

2017. április 28.

Candies paletta volt meg. Nagyon szép, cukorka színek, viszont pigmentáltságilag többet vártam, pláne ennyiért. (többi essence termékhez viszonyított ár)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

magyaryvettt

2017. április 21.

a bronz és a nude van meg nekem, pigmentáltság nem a legjobb, viszont nagyon szép neutrális színeket tartalmaz, így hétköznapokra szép sminkeket lehet készíteni. Nekem nem porzik és szemhéjbázissal akár egész nap fennmarad. Ár-érték arányban egész jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

CoCoaPowder2

2016. november 30.

Nekem az all about nudes nevű paletta van meg. Először is a színválasztás szerintem tökéletes. Szép hétköznapi vagy akár bulis sminkeket lehet vele készíteni. A szolidabb színekkel szolidabb, a sötétebb színekkel pedig merész sminkeket tudunk készíteni. tetszik, hogy vannak benne matt és csillogó árnyalatok is. Mindennapi kellékemmé vált. Szépen pigmentált, és tartós színek vannak benne. Ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.