Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömrágás elleni körömlakk és fedőlakk egyben, az egészséges kinézetű körmökért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Koncz

2017. december 21.

Nagyon nem vált be. Fedőlakkot kerestem, 350ft-ért sikerült hozzájutnom. Értem én,hogy körömrágáshoz lett kifejlesztve, de ha ételt készítek,vagy pl. gyümölcsöt vágok, azon is érzem ezt a borzalmas ízt... mindenen, amihez hozzányúlók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

TimyBlanco

2017. április 6.

Amire ki lett találva, arra tényleg nagyon jó: marhára keserű, így az ember nem szívesen rágja a körmét. Az állaga kicsit folyósabb a megszokottnál, de ettől csak könnyebb a felvitel. Örülök, hogy megvettem. Erős 4 csillag (meg egy pici).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.