Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A végső simítás: magas fényű fedőlakk! A tökéletes zselé- lakkozáshoz elengedhetetlen. Az újdonság: a speciális studio-formula összetömöríti a körömlakkrétegeket és magas fényű zselés finist hagy maga után.

2013. október 10.

Most találtam rá, erre olvasom, hogy kivonják... :-( Nagyon jó fedőlakk, alapból kicsit sűrűbb szerintem más fedőlakkoknál, így kicsit nehezebb dolgozni vele, de 1-2 alkalom után már simán megy. És akkor kenem amikor már teljesen megszáradt alatta a sima lakk, így véletlenül sem "bántja" azt, nem gyűri meg. Bár a gigafény 2 nap után eltűnik, de még így is sokkal fényesebb a körmöm mint e nélkül a fedőlakk nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 10.

jégvirág

2013. október 1.

Hamar megszárad a lakk ettől, de néha felszedi a festéket és akkor az csúnya. Azt vettem észre, hogy ha ezt a fedőlakkot használom, akkor kb. 2 nap múlva szinte egészben lejön a lakk a körmömről, illetve majdnem egy mozdulattal le tudnám rántani. Még csak az 1. üveget használom, de már kezd besűrűsödni, ezért gyorsan kell dolgozni, mert nyúlik kicsit, túl hamar szárad, nincs idő a rendes eldolgozásra. Néha kis buborékok is keletkeznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 1.

Ancsuh

2013. szeptember 29.

Már kb fél éve használom. Nagyon fényes, megvastagítja a körmömet, keménnyé teszi és vele nem kopik a lakkom 1 hét után hanem lenő, viszont ilyenkor általában a szélén feljön, de nem a lakk hibája. Az egyetlen baj vele, hogy besűrűsödik és így elég nehéz kezelni, de nem ront a minőségén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

winniethepooh

2013. szeptember 14.

Nos ez a No1 fedőlakk, amivel valaha találkoztam. Gyorsan szárad, tartóssá teszi a lakkozást, gigamega fénye van, egyszóval csillagos ötös :)
Sajnos valóban hamar besűrűsödik, úgyhogy csipkedni kell magunkat lakkozás közben, hogy minél rövidebb ideig legyen nyitva az üvegcse.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

arcoiris

2013. szeptember 10.

Elégedett vagyok, a feladatát tökéletesen ellátja. Bár pár hónap után nekem is elkezdett nyúlni-tehát szerintem besűrűsödni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

csakAlice

2013. szeptember 8.

Elképesztő.... Be kell valljam, nem fűztem hozzá nagy reményeket az Essence-es csalódásaim után, de ez valóban egy csodaszer! A legrosszabb minőségű, két óra után lepattogzó, soha meg nem száradó lakkjaimmal is csodát tett, 4-5 napig simán bírják kopás nélkül. Utána is csak azért mosom le, mert ennyi idő alatt már ráunok egy-egy színre, de még 5 nap után is teljesen vállalhatóak lennének a körmeim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Gogo89

2013. augusztus 19.

Egyelőre teljesen elégedett vagyok. Szépen eloszlik, tényleg szép fényes és szebbé is teszi a lakkozást valahogy egységesíti ami előtte kicsit csíkos volt az alatta már nem látszik meg. Tartós is legalább is én nagy szónak tartom ,hogy már negyedik napja tökéletes a körömlakkom aminek máskor már másnapra leszokott olykor pattogni a vége. Remélem ezen a véleményen maradhatok mert látom a véleményeket ,hogy sokaknak hamar besűrűsödik. A kupakját nem annyira szeretem egyébként, elég ormótlan, nem igazán áll kézre de ha továbbra is jól teljesít hát akkor ezt még kibírom
UPDATE: amikor elkezdett kopni és kezdtem piszkálni azt vettem észre ,hogy az egyik körmöm sarkában följött egy darabka majd ezek után az egész körömlakk réteget úgy tudtam lehúzni egyben a körmömről mint egy matricát :D igazából én ezt még el se tudom dönteni ,hogy előny vagy hátrány elvégre körömlakk lemosózni mindig is utáltam....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

dorothea

2013. augusztus 6.

UPDATE: Már nem a kedvencem. Iszonyatosan besűrűsödött, lehetetlen kiszedni az üvegből, és azt sem tudom, hogy mennyi van benne. És nagyon buborékosodik... :S A NYC gyorsan száradó fedőlakkja nálam lekörözte. A lakkhígító sem segített rajta... Kuka!

Tényleg tartósabbá teszi a lakkomat, sokkal tovább bírja, mint az eddigi fedőlakkjaimmal :) Ráadásul este festettem fel, és nem nyomódott bele a takaró szövetének mintája, ami eddig mindig előfordult, akkor is, ha délután 3-kor lakkoztam a körmeim... imádom! :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

andrej

2013. július 24.

Más, jó minőségű fedőlakkot nem találtam, így erre esett a választásom, meg vagyok vele elégedve.
Gyorsan megszárítja a lakkot, és csodás fényt ad a körmöknek, tényleg gél lakk hatású! :)
Viszont nálam még így sem olyan tartós a kezeimen, hiába, ez sem bírja a házimunka strapáit, pedig ezzel azért elvárnék legalább 4-5 napos tartósságot.
Alaplakk, 2 réteg lakk és ez a fedőlakk nálam 2-3 napot bír, így nálam nem 5 csillagos a termék. A lábkörmeimre kent lakk viszont így extra tartósságnak örvend. :)

Én is jobb ötletnek találnám, ha látnám, mennyi van még az üvegben, de nagyjából az állagán meg lehet saccolni, hogy még meddig használható. Én februárban vettem, most kezdtem csak igazán használni, és még teljesen jó, nem nyúlós, viszont ha kicsit sokat teszek, akkor hajlamos buborékosodni.
Ajánlom, jó kis termék ez! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Ajánlom, jó kis termék ez! :)

ercsike76

2013. július 22.

Nálam ő a csúúúcs! Tényleg gyorsan szárít, gyönyörűen mélyek lesznek a csillámos körömlakkok tőle! Szerintem tartós is.
És igen, szerintem is jobb mint a nem magasfényű testvérkéje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 22.

És igen, szerintem is jobb mint a nem magasfényű testvérkéje.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)