Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A végső simítás: magas fényű fedőlakk! A tökéletes zselé- lakkozáshoz elengedhetetlen. Az újdonság: a speciális studio-formula összetömöríti a körömlakkrétegeket és magas fényű zselés finist hagy maga után.

Virzit

2012. október 26.

Szuperjó! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Nekem nagyon vékony a körmöm, és eddig bármilyen lakkot kenhettem rá akárhány rétegben, már egy fél nap után elkezdett lepattogni. Kipróbáltam ezt terméket, két réteg színes lakkra kentem rá egy rétegben, és valami csoda! Érezhetően megerősítette a körmöm, és nagyon szép fényes is! És már 3 napja tart! Teljesen megéri az árát, remek találmány!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

beautyby_Niki

2012. október 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá, és be is váltotta teljes mértékben. Colorama körömlakk fölé kentem 1 rétegben és csak azt tudom mondani, hogy zseniális! :) Nekem valóban fényesebb lett a lakk és 6. napom vele, pattogás nélkül. Azóta többen kérdezték, hogy gél-lakkot használtam-e... :) Száradási ideje egy átlag fedő lakkével egyenértékű, és potom áron lehet hozzájutni. Jár az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Heli

2012. október 1.

Az elődjénél gyorsabban szárad, eddig úgy tűnik, hogy tartósabb is. Hogy fényesebb lenne, azt nem vettem észre. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)