Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A végső simítás: magas fényű fedőlakk! A tökéletes zselé- lakkozáshoz elengedhetetlen. Az újdonság: a speciális studio-formula összetömöríti a körömlakkrétegeket és magas fényű zselés finist hagy maga után.

melynda.024

2015. január 6.

Legjobb fedőlakk amit eddig használtam, szép színt ad a lakkomnak, gyorsan szárad és nagyon tartós. Ezentúl csak ezt veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 6.

Csibecsont

2014. december 8.

A beígért update: 5 napja van a körmömön, egyszer már volt rajta 3 napig csak lemostam, mert dolgom volt és nem akartam azt a kihívó színt viselni. Szinte teljesen hibátlan az ötödik napon, átlagos igénybevétel mellett. Egy kopás van a hüvelykujjamon, mert egyik nap sokáig fürödtem és felpuhult a lakk, a hajam pedig csinált rajta egy vágást :D (igen, érdekes, de ez történt), akkor ott azt a kis vágást lekapartam, máshol nincs rajta kopás. Ma szerintem lemosom, de a lényeg, hogy szerintem nagy igénybevétellel is 3 napot simán kibír, de ha valaki nem nagyon áztatgatja és kapargat vele, mondjuk egy sima irodai munka és épp csak valami pici házimunka mellett használja, szerintem 5-6 napot simán kibír. Ötöt bizonyítottan, de ma új színnel festem ki :)

Egyszer volt műkörmöm. Nem szeretem. Egyrészt, hiába hogy nem volt olyan hosszú, nekem természetellenes, a körmös nagyon megreszeli az alapból nem túl vastag körmömet, a kontaktlencsét kiszedni meg aztán halálos vele... Egy ideje viszont erősen gondolkodtam, hogy elmegyek körmöshöz, hogy csináljon nekem egy sima festést, és vonja be géllel, mivel 1, utálok körmöt festeni és 2, valószínűleg azért utálom, mert sosem akar rendesen megszáradni, hamar kopik, a házimunka mellett pedig nincs kedvem 2-3 naponta körmöt festeni. Miután rádöbbentem, hogy havonta 3000 forintért körmöztetni viszont nekem elég sok, plusz biztos vagyok benne, hogy minden alkalommal ismét jól megreszelné a körmöm, más megoldást kerestem... Olcsó uv lámpákat kerestem, bele akartam vágni egy itthoni szettbe, de ettől is eltántorodtam, mivel egyrészt 10ezer forintot kéne egyszerre kiadni, másrészt azzal is megy a pepecselés. Elkezdtem a körmöm nagy szorgosan festegetni itthon, és hiába lett szép, rendes árkategóriájú lakkokkal és fedőlakkal, nem akar száradni (pedig gyorsan száradós), mindig felbőrösödik, reggelre lenyomatos lesz akkor is, ha úgy érzem kőkeményre dermedt. Aztán megtaláltam ezt, hála ama magasságosnak. Imádom. Gyorsan szárad 4 rétegben is (2 réteg lakk, +2 fedőlakk, ezelőtt csak 3 réteget mertem felkenni), csodás fénye van, és valóban olyan mintha épp a körmöstől szaladtam volna haza. Tökéletes fedés, minden lenyomattól mentes, még csak hideg víz alá sem kellett tartanom, pedig azt is mindig kell, mert egy óra alatt sem száradnak meg a lakkok a körmömön. A tartósságáról majd update jön, de ha nekem 4 napot kibír, már akkor is nyertesnek érzem magam. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

ancymancy

2014. december 3.

3 napja....3 napja van a körmömön egy erős lilás rózsaszínes szín, nem pattogott, csak a vége kopott meg kicsit, átlagos távolságban teljesen észrevehetetlen. Maga az alap-lakk Lovely lakk, csak kölcsönbe kaptam, nem tudom amúgy mennyire lenne tartós, de nekem a világosabb lakkok bírnak ki ennyit, nemhogy egy ennyire sötét. Szép, fényes lett a fedőlakktól. Eddig hülyeségnek tartottam a fedőlakkokat, de az itteni vélemények hatására megvettem, és nem kellett csalódnom. Mondjuk írtátok is, tényleg elég sűrű volt, de majd lakkhigítóval megoldom. De gondolom a Zselé hatásért csinálták sűrűre. FIGYELEM! Majdnem elhoztam egy olyan darabot, aminek max. letörni lehetett volna a kupakját, szóval lányok, mindenképpen nyissátok ki azt a darabot, amit elhoztok, hogy nincs-e már alapból rászáradva a teteje!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

buvello

2014. november 6.

Nekem a legjobb fedőlakk evör!Mivel semmilyen gél lakkott és műkörmöt nem viselek el ezért erre esett a választásom,hátha.Nekem baromira bejön és többen is kérdezték már,hogy gél lakkom van-e.Nekem olyannyira király,hogy gél lakk szerűen nő le a körmöm a teteje nem kopik.Szuper fényes és tartós.Ha besűrüsödne egy kis acetont neki és máris olyan mint új korában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

bandita

2014. november 4.

A csuda vigye el ezt a lakkot, hogy nem akar nekem működni, többszöri próba után sem! Pedig ráizgultam rendesen, mikor megláttam azt a vakítóan fényes, ragyogó, gélszerű felületet, amit nyújt a lakkozás felületén, de ahogy száradt, másodpercek alatt, úgy hervadt le a mosoly az arcomról, mert bizony, rengeteg apró buborék képződött ebben a csodaszép felszínben....
Idegből lemostam, és előszedtem még pár lakkot alapként, további tesztelésre.
Első körben egy Essence XXL-re próbáltam, úgy, hogy kivártam az alap lakkozás megszáradását, és úgy kentem rá-így is bubisodott.
Miss Sporty fölött is, sőt, önmagában is!
Az állag kissé gélszerű, de kifogástalanul folyós, az egyik legszebben terülő fedőlakk, amihez szerencsém volt eddig.
Gyorsan, egyenletesen lehet vele dolgozni, nekem talán ezért, de nem szedi fel sem az alatta lévő színes lakkot, sem a mintát, de MIÉRT?!
MIÉRT BUBORÉKOSODIK?!

Ha nem tenné, maximumot kapna tőlem, így sajnos ez most csak egy idegbeteg egyes :(

Update, ugyanaz a lakk négy hónappal később:

Kedveseim! Nekem még fedőlakk ilyen meglepetést nem okozott, mint ez a szerencsecsomag, cirka húsz perccel ezelőtt!
Életfontosságú manin ügyködöm épp, melynek alapja egy szinte menthetetlenül besűrűsödött, kissé trutymós, hófehér Moyra. A terv szerint egy ecsettel felkent mintát szántam fölé, de az imádkozás sem segített, nem akart megszáradni a két réteg+csillis fedőlakk.
Végső kétségbeesésemben előkaptam ezt itt, mert sajna a megbízható IsaDorám, mely pillanatok alatt köt betonkeményre, már elfogyott.

Asztajaószagú mindenségit Neki!
Álltó helyében ez a lakk megjavult!
Pár perc kellett neki, és már majdnem csontszáraz, tükörfényes, buborékmentes.

Próbálom elemezni az esetet, de egyéb nem jut eszembe, minthogy nyáron, rekkenő hőségben történt az első próba, és talán ez nem tesz jót neki...
Mindenesetre egy csontropogtató ötös ez ma, nem más!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 4.

Idegből lemostam, és előszedtem még pár lakkot alapként, további tesztelésre.
Miss Sporty fölött is, sőt, önmagában is!
MIÉRT BUBORÉKOSODIK?!

Update, ugyanaz a lakk négy hónappal később:

Asztajaószagú mindenségit Neki!
Álltó helyében ez a lakk megjavult!
Pár perc kellett neki, és már majdnem csontszáraz, tükörfényes, buborékmentes.

Mindenesetre egy csontropogtató ötös ez ma, nem más!

ditti_belle

2014. október 29.

Kedvenc fedőlakkom! Újabban eléggé rákattantam a körömnyomdázásra és nagyon elégedett vagyok ezzel a top coat-tal :) nagyon szép a fénye, gyorsan szárad és ami a legfontosabb nem maszatolja, keni el a mintákat! Kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

estokani

2014. október 21.

Megvettem, használtam vagy 2x, kuka. Buborékos és nehezen szárad. Soha nem venném újra mióta a SH-nél megtaláltam a számomra tökéletes fedőlakkot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

roni07

2014. október 2.

Tegnap történt egy kis változás a kapcsolatunkban.:) Mivel elfogyott a kedvenc fedőlakkom és tegnap este nagyon kellett valami, így muszály volt újra elővennem. Mindenek előtt tettem bele pár csepp körömlakkhígítót és azután próbálkoztam. Lábkörmeim lakkoztam, így gondoltam nem nagy munka ha újra kell kezdenem. De nem kellett, szuperül működött. Nem lett bubó, nem sűrű, szépen,gyorsan, határozottan kentem és nem kenegettem. Gyorsan száradt és szuper fénye lett. Örülök és így mostmár bevállalom a mintás manik fölé is. Szóval jár neki a max. csillag.:)

Gondoltam kipróbálom ezt a fedőlakkot is, hisz nagyon jókat olvastam-hallottam róla és ennyi pénz igazán nem sok érte. De, sajna nekem nem jött be. Több lakkra is kentem és mindig bubós lett a végeredmény. Mindegy hogy keveset kenek vagy sokat, mindegy mi van alatta, egyszerűen nem sikerül a szép finis. Ráadásul tényleg gyorsan beszárad. Nem fogom kidobni, de maradok a kedvenc fedőlakkomnál, az egyenlőre szuperül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 2.

PAncsi79

2014. szeptember 10.

Az egyik kedvenc fedőlakkom!
Szeretem benne, hogy szép fénye van és tényleg nagyon hatékony a gyorsszárításban (majdnem olyan gyors, mint a Seche Vite). Körömmatricához és körömnyomdához is tudom használni, mert nem keni el a mintákat.
Viszont gyorsan beszárad, ami szörnyen bosszantó, emiatt le is vonok egy csillagot. Ráadásul nem praktikus a csomagolása, nem szeretem, ha nem látszik, mennyi van egy ilyen gyakran használt lakkban.

Update:
Megadom neki a max pontot, mert ár-érték arányban nem találtam ennél jobbat! Imádom, mert szép fényt ad és tényleg szuper gyorsan szárít! Sajnos továbbra is gyorsan sűrűsödik, de pici körömlakkhígítóval lehet rajta segíteni, így nem kell kidobnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 10.

Az egyik kedvenc fedőlakkom!

Update:

adorei

2014. szeptember 9.

Alapnak rossz, mert lepattog. Ne is kínlódj vele, fölösleges.
Fedőlakknak viszont nagyon jó! Mindig az volt a problémám, hogy kifestem a körmöm, eltelik egy egész nap és tökéletes végig, de elmegyek aludni és a takarótól lenyomatos/csíkos lesz... Ez viszont tök hamar megszárad és valóban fényes és karc/lenyomat mentes marad. Nekem elég gyorsan megszárad és már lehet is a táskában turkálni, semmi baja nem lesz. Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Alapnak rossz, mert lepattog. Ne is kínlódj vele, fölösleges.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)