Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A végső simítás: magas fényű fedőlakk! A tökéletes zselé- lakkozáshoz elengedhetetlen. Az újdonság: a speciális studio-formula összetömöríti a körömlakkrétegeket és magas fényű zselés finist hagy maga után.

murasaki

2014. július 24.

Nekem nagyon jól bevált, az egy nap alatt lekopós lakkjaimat is simán felerősíti olyan 3 napra, az egyébként is tartósabbak meg tényleg olyan sokáig bírják, hogy egyébként is lecserélném már. A fénye pedig tényleg gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

nhymeria

2014. július 2.

A forgalomból kivont NYC Turbo Dry fedőlakknak kerestem utódot és némi utánaolvasás után rá esett a választásom. Pozitívum: szépen terül és szuper fényes lesz az eredmény Negatívum: közel sem szárad olyan gyorsan, mint anno az NYC, neki kell 10 perc legalább, hogy lakksérülések nélkül tevékenykedhessünk, valamint nem látom, hogy mennyi van még az üvegben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

CocoSunrise

2014. június 17.

UPDATE
Hosszútávon tönkrevágta a körmeim. Egyre rövidebbek és rövidebbek lettek. Miután kivonták a forgalomból és nem használtam többet, akkor jöttem rá, hogy ő volt a bűnös. Azóta találtam jobbat, hasonló áron. Egyébként nekem is volt, hogy lejött tőle a körömlakk, mint a matrica de csak nagyon ritkán amikor siettem a feltevéssel, úgyhogy szerintem zsírosabb körmöknél történik ez amikor nincsenek megfelelően előkészítve. Viszont nekem jó-pár nappal hosszabbította a manikűröm.

Ugyanúgy elégedett voltam vele mint a klasszikussal. 4 hó után elkezdett nyúlós lenni és besűrűsödött, de addig meg tökéletes volt. Használatával tovább tart a lakk alatta, sokkal gyorsabban szárad, szép fényes... ebben az árkategóriában nincs jobb fedőlakk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

UPDATE

husiii14

2014. május 25.

Szerintem ez az a lakk, ami miatt az egész manikűröm lejön, mint egy matrica (egészben le lehet húzni), ami nem is lenne baj, de ezt már az első napon csinája felkenés után...gyorsan szárad de nagyon rossz minőségű szerintem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

Fruzsi

2014. május 18.

Miután nem találtam sima btgn-t, ezt a változatot vettem meg, én nem éreztem nagy különbséget, nem látom sokkal fényesebbnek, de még mindig ez a legjobb fedőlakk, amit használtam, napokkal tovább bírja a lakk vele. Nekem szinte egyáltalán nem szokott megkopni, csak a lenövés miatt kell lemosnom. Egyetlen hátránya, hogy viszonylag hamar besűrűsödik, és akkor már használhatatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Agi4

2014. május 13.

Szuper ez a fedőlakk! A sima btgn fedőlak nem vált be, ugyanis azt simán másnap egyben letudtam húzni a körmömről, de ez beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Pillanatok alatt kopogósra szárad, gyönyörűen csillog és 1-2 nappal tovább biztos, hogy bírja a manikűröm vele. Csak azért adok 4 csillagot, mert sajnos ha mintát festek a körmömre, azt elmaszatolja:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

almarek

2014. május 6.

Próbáltam már több márka fedőlakkját, de nekem eddig ez vált be a legjobban. Nagyon szépen csillog, és egy erős védőréteget képez. Száradása közepesen gyors, kb. 10-15 perc (bár lehet, hogy én vastagon kentem fel). A zselés hatástól messze van, de szép végeredményt lehet vele elérni. Én a tartósságával is elégedett vagyok, 5-6 napig szépen fennmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 6.

preka

2014. május 3.

vegyesek az érzéseim... gyorsan szárad, szépen csillog viszont valóban nem túl tartós, max 1 nappal hosszabbítja meg a körömlakk életét, és valóban egyben le lehet húzni kb. könnyen be is törik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

ani.kiss307

2014. április 1.

KUKA...berepedezik alatt a körömlakk...1 nap után lepattog ...aztán egészben letudom húzni :( nekem egyáltalán nem tette tartóssá a lakkozást sőt.pedig többször próbáltam...hátha...de mindig ugyanaz az eredmény...és nem gagyi lakkra használtam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

francais

2014. március 5.

ócskaság, ha nincs alatta lakk, akkor sem szárad meg.
kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

ócskaság, ha nincs alatta lakk, akkor sem szárad meg.
kidobtam.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)