Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A végső simítás: magas fényű fedőlakk! A tökéletes zselé- lakkozáshoz elengedhetetlen. Az újdonság: a speciális studio-formula összetömöríti a körömlakkrétegeket és magas fényű zselés finist hagy maga után.

Lukécia

2014. január 11.

Hűűű, ez tényleg nagyon jó termék. Nekem extra tcartóssá teszi a lakkokat, egy hétig is fennvan, nem kopik, hanem lenő. Használatához gyakorlat kell, én azt tapasztaltam, hogy egy felületen csak egyszer szabad áthúzni, különben felszedi a lakkot, és gyorsan kell vele dolgozni. Ez nem nehéz egyébkent, mivel jó az ecsete, és az anyag is jól terül. Nem mellesleg viszonylag gyorsa n is szárad. Én nagyon elégedett vagyok vele, tényleg igazi high gloss hatás, bár péntekre már alább hagy a fénylés, de azért még akkor is teljesen vállalható. Sokkal szebbek a lakkok vele, mint nélküle, olyan, mintha körmösnél lettem volna. Van egy crysal nails lakkom, holographic a neve, sötét cseresznye színű -imádom- és kis piros csillámok és fóliadarabkák vannak benne, na az igazán szép lesz tőle, térbeli hatást kelt, olyan, minta műköröm anyag lenne, 3 D-s. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

csengemandula

2014. január 9.

imádom! nagyon fényes, gyorsan szárad és a felkenése után tényleg olyan, mintha géllak lenne a körmeimen. eddig sose használtam fedőlakkot, mert anélkül is simán kibír egy körömlakk a körmeimen 1 hetet, de ezt felkenve sokkal szebb lesz a végeredmény. szerintem feltankolok belőle, hogy soha ne fogyjon el! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

gyorgyee84

2014. január 8.

Nekem nagyon bevált. Nagyon szép fényes, viszonylag gyorsan szárad. A már teljesen megszáradt színes lakkomra kentem, ez az ötödik nap, sehol egy pattogzás, repedezés, akármi. 5 nap alatt túl vok jó pár mosogatáson, fürdésen, hajmosáson és a körmöm még mindig tart :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

ludmilla

2013. december 26.

Jó kis fedőlak lenne, ha nem lehetne lehúzni egyben száradás után. Ezenkívül a nem saját márkás lakkokat feloldja. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

orange01234

2013. december 26.

Nekem nem lett a kedvencem, úgy ahogy a base változata sem. A kapcsolatunk úgy kezdődött, hogy először amikor felkentem, akkor gondoltam magamban, hogy hú, milyen jó, hogy ilyen gyorsan szárad a lakk. A válság akkor kezdődött, amikor két nappal később, egy rétegben le tudtam húzni a körmömről a fedő réteget :S
Bimbózó kapcsolatunk sajnos hamar véget ért, mivel egy idő után elég nyúlós, ragadós massza lett, amit alig lehetett felkenni. Pedig kb csak az üveg felénél járhattam. Így most ott áll a szekrényben bánatosan, és várja, hogy újra ránézzek, hátha fellobban bennem a régi tűz, ami talán helyrehozza az elrontott kezdést. De sajnos nem, úgy érzem kuka lesz a vége. Kettest adok, nagyon nagyon nagyon nagyon jó indulattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Audrey80

2013. december 22.

Nálam nem okozott akkora szenzációt, tényleg gyorsan szárad és extra fényes, de ezt a Moyra is tudja. Jó kis fedőlakk, de tényleg csak megszáradt lakkra szabad kenni, mert oldja rendesen.
Update: oldja a lakkot. Nagyon mérges vagyok, már több lakkal is próbáltam, visszatérek a Moyrához. És nagyon idegesít, hogy nem átlátszó az üvege.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

nagy.karolina.0723

2013. december 10.

Eddig egy napig se tudtam viselni a lakkokat, a legkisebb fizikai hatástól is pattogtak le, mit mondjak egy kéz- vagy hajmosásra? :( Ezzel a fedőlakkal napokig megmarad a lakk, így újra élvezem a körömfestést. :) Alapnak Rimmel nail rescue 14 day nail hardening treatment -t használok. Sajnálom, hogy ezt a fedőt akkor ismertem meg, mikor már kivonják a forgalomból. Azért betáraztam néhányat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

caroline tt

2013. december 1.

én imádom a legjobb fedőlakk amit eddig próbáltam! el sem hiszem, de tényleg megszárítja a lakkot! az eddigi rutinom az volt, hogy körömfestés csakis este (különben belenyúlok) és reggel fedőlakkozok, hogy eltüntessem a párnanyomokat...ennek végre vége van, mindig mindenből újat próbálok, de ezt le nem cserélem az is biztos! én két réteget használok belőle, így is bőven tűrhető a száradási idő, és cserébe le sem pattogzik, hétvégente szoktam csak festeni mert addigra lenő. (alaplakk+két réteg színes+két réteg ebből) nekem tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Viki_keni

2013. november 24.

Szeretem a csillámokat, a rétegeket, matricákat pedig már nem vagyok tini! :D Ez a fedőlakk a noname lakkokat is szuper tartóssá teszi! 4-5 rétegek is teljesen átszárít.
Mélyesztheted a körömvéged is a lakkozott körömre, semmi nyom! Hamar szárad.

A legjobb fedőlakk amit valaha használtam. (a nem magasfényű változata is ugyanilyen)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 24.

Mélyesztheted a körömvéged is a lakkozott körömre, semmi nyom! Hamar szárad.

Victorique

2013. november 12.

Nekem ez a lakk nagyon bejött, igazi főnyeremény. Már egy ideje használom, de még jól bírja a gyűrődést. Szép fényt ad a körmöknek, érdekes módon nekem nem pöndörödik fel, így lehúzni se tudom.
Moyra gel look lakkjára kenve pedig teljes géllak hatást ad.Most táraztam be belőle egy plusz üveggel, mert nekem ez egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)