Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   9ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csutak, Módosítva: 2020. november 16.

Kiszerelés:   9ml
Kategória:   Sminkek szájra

Bloom Baby, Bloom! kollekció része

Ápoló szájfény, hidratáló jojobaolajjal.

2 árnyalatban kapható

Lina14

2020. augusztus 3.

Nekem a 01-es árnyalat van meg, ami a képen is van. Nem igazán ad semmi különösebb színt, inkább csak extra fényt, meg van egy kis illata. Nem túl ragacsos, nem is túl olajos, az applikátora elég nagy és bolyhos, kicsit talán sokat vesz fel a tubusból, de alapvetően egy nagyon jó basic áttetsző szájfény
Update: megvettem a narancs árnyalatát, a peach verziót, nekem ugyanaz a tapasztalatom vele, mint az elsővel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Ayanna

2020. július 2.

Nekem mindkét árnyalat megvan, szeretem használni. Nagyon jó illata van, szép fénye van, egy kicsit ragacsos, de nem vészes. Amit én kifogásolok, az az, hogy egy icipici színt sem ad, Nyilván nem azt várom, hogy legyen agyonpigmentálva, de azért egy leheletnyi szín jó lett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

cherry19

2020. június 24.

Igencsak intenzíven illatosított, közepesen ragacsos, lényegében átlátszó szájfény. Szép fénye van, azt megadom, de számomra elég idegesítő, hogy ha nem egy leheletvékony rétegben viszem fel olyan "cuppogós"-ragadós az állaga, szálakat húz, amikor kinyitom a szám (nem tudom jobban megfogalmazni, de olyan, mintha pókfonál húzódna az ajkaim közt), illetve nem is éreztem különösebben hidratálónak. Ha duplán lehúzom az applikátort jól adagolható és jó nagy mennyiségű terméket is kapunk, de személy szerint a shine shine shine formulát preferálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate