Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1499-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: ShadeAnnie, Módosítva: 2017. december 4.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1499

4 színű, bőrkorrigáló korekktor paletta, bizonyos bőrproblémák megfelelő elfedésére és kezelésére.

Ár: 1499 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

glau17

2018. július 4.

Akciósan vettem, de így se igazán érte meg. Nem használ, lepereg az arcomról, hiába viszem fel primerre, az alapozó alá vagy ép p az alapozóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

typical

2018. június 3.

Én is akciósan jutottam hozzá. Nem használtam korábban ilyen terméket, elmegy, de csak világos bőrűeknek működőképes és igazából tök felesleges. Sajnos néhány használat után feltűnt, hogy egy kevés csillám is van benne, fogalmam sincs minek (ez idén már a második essence termék, amiben van, pedig nem kellene). Szerencsére tényleg nem erősen, de MIÉRT??
A sárgát és a barackot szoktam szem alatti karikákra használni, ezek egész jól működnek, nem túlzottan "chalky" a végeredmény, de . A zöld számomra nem vált be, mert nagyon világos, elüt a bőrömtől - és mivel púder, max bőrszínűt tudok még rátenni, de az nem fedi el a különbséget. A lilával egyelőre nem tudom mit lehetne kezdeni, nem érzem szükségét sehol. Azt már tudom, hogy ha valaha is cc termékre néznék még, semmiképp sem púder állagút vásárolnék.
Összeségében olcsó volt, és a 2 középsőt elhasználgatom, de teljes áron biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

w411f10wer

2018. március 29.

Akciósan megvettem 500-ért, a zöld és a sárga jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Akciósan megvettem 500-ért, a zöld és a sárga jól teszi a dolgát.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Hydrogenated Polyisobutene, Cetearyl Ethylhexanoate, Isopropyl Isostearate, Paraffin, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Diisostearate, Peg-8 Beeswax, Sorbitan Stearate, Glycol Montanate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.