Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teokleia, Módosítva: 2019. szeptember 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az átlátszó alaplakk jelentősen megnöveli a körömlakk tartósságát, gyorsan szárad és megakadályozza az elszíneződést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Boriskajuliska

2020. október 29.

Úgy tűnik én leszek az első nem elégedett! Eddig astor alaplakkot használtam és szerettem de már nem kapható így kellett valami helyette. Essie lakk alá kentem este majd lefeküdtem aludni. Reggel szép körmökkel ébredtem majd tettem vettem a konyhába és kb. fél óra múlva 3 körmömről darabokba hámlott a friss lakk! Ilyen rossz termékkel még nem találkoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 29.

Rainbowgirl14

2020. augusztus 12.

Valóban tartósabbá teszi a körömlakkot. Kb. 10 percet szoktam várni miután felkentem, és csak utána festem ki a körmöm. Fedőlakkot nem használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

AkInImOd

2020. augusztus 6.

Nagyon jó alaplakk. Még akkoriban vettem egyet, amikor kijött az új üvegformában az új színes széria. A lehető legjobb alaplakk: extrém gyorsan száradt, nem csúszkál szerteszét, jól terül, és a saját és más márkákat is többségében szépen megtartotta magán. Kb. egy hónapja döglött be az első, amit szinte teljesen elfogyasztottam (és ez nagy szó!), addigra sűrűbb lett az állaga, csíkozódott a körmön és nem adott szép alapot már, de ezért nem vonok le csillagot, mert ahhoz képest, mennyit használtam, baromi jól bírta idáig. Most újravettem és fellélegzek ismét, mert tényleg csoda alaplakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

diii24

2020. július 15.

Eddig kicsit drágább árkategóriájú alap- és fedőlakkot használtam, viszont mivel az Essence-től vettem egy szerelem színt, úgy voltam vele, hogy adok egy esélyt ennek az alaplakknak. Igazából könnyű vele dolgozni, szépen terül, gyorsan szárad, mattít és tartós is. Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de a (lábamon - a kezemen géllakk van) már majd 4 hete rajta van és nem pattog, továbbra is szépen csillog. Essence színt használtam rá 2 vékony rétegben, illetve az Essence Better Than Gel Top Seal fedőlakkját egy rétegben.
Nem tudom, hogy hosszú távon nekem hogy fog működni, ha ezt a nyári szezon kibírja, ebben az árban bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

javi

2020. július 14.

Végre egy alaplakk, ami nem sűrűsödik be. Gyorsan szárad, ezt használva egy körömfestés kb. egy hétig teljesen vállalható. 5-7 nap után a körmöm tetején szokott megkopni kicsit a lakk, a körömágynál csak a lenövés látszik, nem szokott lepattogni.
Csak azért kap 4-est, mert már az üveg alján járok és kezd buborékosra száradni. De ettől függetlenül újravenném, mert sok alaplakkot próbáltam mostanában, és ez volt a legjobb közülük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

nemetluca

2020. június 23.

Ez előtt nem volt másik alaplakkom, megvettem a fedőlakk párját is. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyorsan szárad (én a biztonság kedvéért 10 percet várok a szín előtt), jó az ecsete, mattít, szépen elterül. Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

account001

2020. május 29.

Kolléganőm ajánlotta, neki 1 hetet minimum bír.
Nekem ez az első olyan alaplakkom, ami mattra szárad, pedig már sokat kipróbáltam. A színes lakkok nem színezik el a körmömet, ha ez az alap van rajta. :) Gyorsan szárad (5perc se), szépen terül, jó az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.

Kolléganőm ajánlotta, neki 1 hetet minimum bír.

HRenata

2020. május 28.

A legjobb alaplakk amit valaha használtam. Tényleg észrevehetően sokkal tartósabb vele a lakkozás. Matt felületet ad, gyorsan szárad. Erre jön 2 réteg színes lakk, majd a Sally Hansen Big shiny top coat. Egy hétig tökéletes marad a mű. Le vagyok nyűgözve. Remélem örökké kapható lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

Honeyhair

2020. március 26.

Nem akarok hinni a szememnek, de ha ezzel alapozom le a körmeimet, akkor a lakk (két réteg szín + egy réteg Sally Hansen InstaDri) egy hétig meg sem mozdul. De komolyan. Mint a beton. Még a sok-sok, a kezet amúgy rettentően kikészítő kézmosás ellenére is (koronavírus elleni védekezés, ugye...). És ez "csak" Essence.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 26.

Jayf

2019. december 6.

Tényleg nagyon jó cucc. A legtartósabb hatást értem el a lakkozásban életem során vele :D furcsa, mert eddig az élt bennem, hogy az Essence márka gagyi, de egyre több termékükben csalódnom pozitívan. Ha ezzel alapozok, akkor egy hétig tuti nem kell a körmeimhez nyúlni. Vagy szintén Essence vagy Catrice gél lakkot rakok rá, aztán valamilyen fedőt, és szuper tartós. Gyorsan szárad, teljesen matt, és úgy vettem észre, hogy nem is teszi úgy tönkre a lakk a körmeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)