Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Teokleia, Módosítva: 2019. szeptember 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az átlátszó alaplakk jelentősen megnöveli a körömlakk tartósságát, gyorsan szárad és megakadályozza az elszíneződést.

Teokleia

2019. október 10.

Oké, itt az update: egy réteg ebből az alapból, két réteg egy Catrice shimmer lilából, és egy réteg az alaphoz tartozó fedőlakkból: TIZENHÁROM napig tűrte! :o le vagyok hidalva. Pedig kínoztam rendesen: cipőtisztítás, mosogatás, takarítás kétszer is stb. Fave! Ha csak nem okoz később óriási csalódást, újravevős!

Elsőre csak magában kentem fel, színlakk nélkül. Egész híg, vizes bázisúnak tűnik, szépen terül, és mattra szárad, mintha nem lenne a körmön semmi. Tapintásra kicsit tapad. Megnézem, meddig tart, és updatelek később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)