Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Timcso, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kiszerelés:   1,3 g

"A helyén marad. A selymesen lágy textúrájú ceruza vízálló, extra hosszantartó és erős szín-diszperzitást kínál a szürke és fekete árnyalatokban."

6 színben kapható

lucisunderground

2019. május 19.

Tartós,olcsó,szép színek vannak belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Tartós,olcsó,szép színek vannak belőle :)

kakaska

2019. május 7.

Nekem a 07-es mermaid for life szín van meg és csodálatos. Gyönyörű kék szemhez. Igazi sellő szín ahogy a neve is mutatja. Zöldes-kékes halvány, majdnem pasztell árnyalat. Nagyon sokáig fent marad, este raktam fel buliba és még reggel is a helyén maradt, alig lehet lemosni. Nem viszketett tőle a szemem, pedig nem minden szemcerkát bírok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

reddie

2019. március 7.

A 06-os Silky nude terméket vettem meg, akciósan, szinte ingyen "utánam dobták" a drogériában, gondoltam, ennyit megér, hogy kipróbáljam. Nem vártam tőle túl sokat, úgyhogy nagyon pozitívan csalódtam. Az alsó vízvonalamra használom, ahol eddig kb. semmi nem maradt meg. Pigmentált, tartós, frissíti a tekintetet. Bár a szemem nagyon érzékeny és könnyen bepirosodik, ez allergiás reakciót nem okozott. A faragása nehezen megy a puhasága miatt, de mindenre van praktika, faragás előtt irány a hűtő :) Ajánlom, korrekt kis cerka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Pupak

2018. november 26.

Én a felső vízbonalamra használom. Nem használom minden nap, de nekem bevált, eddigi legtartósabb ceruzám. Nem kenődik, nem csíp. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

random

2018. november 14.

ebből a 06 silky nude-ot találtam a kosárban. meglepően világos, de pigmentált, szép friss és éber tekintetet varázsol a vízvonalon vagy a szemzugban, a tartóssága is jó és faragni is könnyű, nem morzsál vagy törik. viszont gyorsan fogy. mondjuk, ez az első nude szemceruzám, eddig hidegen hagyott a dolog, és ez sem győzött meg arról hogy helye van a rutinomban. amúgy a fent említett módokon kívül használom még az ajakvonal és a tusvonal korrigálására és anyajegyek eltüntetésére is ha épp nincs más, de egyrészt ezek extrém dolgok (transforming sminkekhez), másrészt azért a korrektor erre alkalmasabb. nem bántam meg hogy megvettem, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Olív

2018. szeptember 20.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Vízálló cerkára volt szükségem. Nagyon puha, nehezen lehet vele vékony vonalat húzni. Ez még a kisebbik baj. Nagyon kenődik, pár óra múlva nemhogy vízközelben, szárazon is elmaszatolódik, kopik. Nekem egyáltalán nem jött be.
Akkor inkább már a Long Lastig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Akkor inkább már a Long Lastig.

itsnotvanessza

2018. augusztus 12.

Nagyon szuper, nap végére kicsit elkopik, de szerintem mindegyik, eddig ez vált be a legjobban, pigmentált, kenhető :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Katicabogar75

2018. július 25.

Ár érték arányban nagyon jó szemceruza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Ár érték arányban nagyon jó szemceruza.

rena1

2018. június 17.

Egyszerűen imádom ezt a szemceruzát.Tudni kell nekem,bármilyen más termék amiket próbáltam semmi nem vált be.De ez bámulatos.Én vízvonalon húzom ki a szemem ami azért nagy szó,mert ott kopik a leggyorsabban.De ez ki állta a próbát.Nem kenődik el tartós ,és jól lehet vele dolgozni.Igaz óvatosan kell vele báni,én úgy oldottam meg hogy nem nyomom rá elég egyszer végig siklani vele.Csak gyakran kell hegyezni nekem min 2 honapig de tovább is birta.Minden nap használom.A baj csak az hogy sehol nem kapható és ez nagyon elszomorit.Akár neten is meg vásárolnám de ott sem találom.Ha bárki bármit tudna róla jelezze .:( :( :( :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 17.

reginababa10

2018. május 29.

Nagyon sok szemceruzát próbáltam már de eddig ő a favorit. Nagyon sokszor újravásároltam már. Tartós, egész nap a helyén marad, nem kenődik el és nagyon jól fog. Sajnos mostanában már bárhol keresem, nem kapható egyik dorgériában sem, remélem nem szüntették meg...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Synthetic Wax, Caprylic / Capric Triglyceride
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Színezékek: CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.