Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Taymas, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 29.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a fedőlakk az innovatív fényes technológiával erős védőréteget alkot az extrém hosszan tartó és fényes manikűrért.

nemetluca

2020. június 23.

Sok fedőlakkot próbáltam ez előtt, viszont egyik sem vált be. Ebben viszont pozitívan csalódtam. Tetszik az ecsete, nem túl nagy, de nem is túl kicsi. A lakk szépen elterül, nem kell órákat pepecselni vele.
1 réteg extreme last base coat (essence)
2 réteg szín
1 réteg extereme shine top coat
Imádom! Napokkal hosszabbítja meg a manikűr életét, szép a fénye! Újravevős!
*az elődjét - amire sokan hivatkoznak - nem próbáltam, így azzal nem tudom összehasonlítani*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

1 réteg extreme last base coat (essence)
2 réteg szín
1 réteg extereme shine top coat
Imádom! Napokkal hosszabbítja meg a manikűr életét, szép a fénye! Újravevős!

petrezselyem

2020. május 28.

Botrányos, ha egy szóval kellene jellemezni. Én is az előző értékelővel vagyok hasonló véleményen - igaz én délután 5 óra körül fejeztem be a lakkozást, de ugyanazt tapasztaltam: párnanyomat és gyűrődések vannak a tegnap festett körmeimen, pedig alvás közben még arra is figyeltem hogy a körmeim ne érjenek semmihez. Lakkozásnál a rétegek felvitele között is legalább 10 percet vártam, szóval nem értem. Az elődjeivel (the gel, btgn high gloss) teljes mértékben meg voltam elégedve.
Az biztos, hogy ez nem az én lakkozási szokásaimhoz lett kialakítva, ami a következőképpen néz ki: 1 rimmel nails nurse 5in1 base&top coat, 2 színes lakk, 1 ismét a rimmel, végül 1 fedőlakk. Ez összesen 5 réteg lakk. Aki pozitív értékelést adott, valószínűleg 1-2 réteg fölé keni, és úgy el tudom képzelni hogy működik. De aki hozzám hasonlóan lakkoz, az felejtse el. Ja, és a tartósságot tekintve: minden egyes alkalommal azt tapasztaltam, hogy 1-2 napig szép, de aztán hamar elmegy a fénye. Szóval sajnálom, de nálam összességében megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

kitti.keresztenyi

2020. május 25.

Több fedő+alap kísérletezésével, hosszú évek alatt eljutottam végre az ELŐDJÉHEZ. Azt nagyon szerettem. De ez. Botrány, csalódás. Reggel 8 kor megcsináltam a mancsomat, éjjel nyugodtan álomra hajtottam kis fejem...És reggel bizony párnalenyomatos volt. De nem csak úgy hajszálvékonyan. Kifejezetten csúnya lett az összhatás, néhol picit összerántotta a lakkot.
Extra fényt sem tapasztalok. Alapjàval együtt használom.
Azért kap 2 csillagot mert úgy tűnik hogy némileg javult az első használat óta. (kb. 5 hete használom). De ez meg azért vicces, hogy meg kell várni, amíg álldogál egy picit. Összebarátkozik a többi lakkal?? Nem tudom..

Várom hogy újra változtassanak az összetételén..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

Extra fényt sem tapasztalok. Alapjàval együtt használom.

Várom hogy újra változtassanak az összetételén..

Marcsika0720

2020. február 20.

Soha de soha nem volt még fedőlakkom, pedig régebben is használtam körömlakkokat de nem gondoltam azt hogy ez segíthet a tartósságban. Hát pedig segít igenis hogy sokat segít. Vettem Essence körömlakkokat és hamár ott voltam megláttam ezt a fedőlakkot is és ezt is megvettem. Eddig nálam 5ösre vizsgázott. Nagyon szép fényes a végeredmény amit elértem vele. Tartóssá teszi a lakkozást ami nekem két kicsi gyerkőc mellett fontos mert nincs mindig időm a körmömmel foglalkozni. Gyorsabban száradt meg a köröm ahogy ezt felkentem. Géllakk hatást lehet vele elérni ami tök szuper. Nagyon jó az ecsete könnyen tudtam vele dolgozni. Az ára is baráti szerintem újrafogom venni mert tetszik az eredmény amit elértem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Myra142

2019. december 19.

UPDATE:
Úgy tűnik, kellett neki pár alkalom, hogy magához térjen, viszont azóta egy álom *.*
Ugyanolyan szép fényes lesz a végeredmény, mint az elődjével, viszont ezt végre el tudom teljesen használni, nem sűrűsödik használhatatlanná <3

Hatalmas csalódás...!!!
Az eddigi hiperszuper fedőlakkjukat imádtam, ódákat zengtem róla, ez viszont szörnyű :'(
Olyan borzasztóan buborékosan szárad meg, hogy legszívesebben mosnám le azonnal...
Ugyanúgy használom, mint az eddigit, hagyok közte száradási időt, de nem várhatok rétegenként fél órát, hiszen az lenne a lényege, hogy gyorsan lehe vele végezni...
Nem lehet visszakapni a régit??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

UPDATE:

Hatalmas csalódás...!!!
Nem lehet visszakapni a régit??

selgah

2019. november 3.

Nem csak az elődjéhez képest (ami nalam is a námbörvan fedőlakk EVÖR) hanem bármilyen egyéb termékhez viszonyítva is botrány. Annyira dühös vagyok. Persze olcsóbb nem lett...ellenben hitvány minőségű. Az elődjét azért szerettem, mert nagyon szép fényt adott a körmömnek. Ennek meg se híre se hamva, mintha ott se lenne. Nem is értem, hogy tudott erre bárki kettőnél több csillagot adni -.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Hencida

2019. október 16.

Nálam jól szerepel. Gyorsan szárad, nem buborékos, több napot kibír a sima lakk vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Virag0820

2019. október 10.

Nekem nagyon bejött. Szép fényes finisht ad, az én körmömön gyorsan szárad és teljesen egyenletesen el lehet oszlatni. Majdcsak egy hétig bírja így a lakkozásom. Nekem ez az első fedőlakkom az essence-től és bevált. Nem tudok negatívumot írni róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

lovereira

2019. augusztus 25.

Sajnos egyáltalán nem vált be. Órák után se száradt meg teljesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Sajnos egyáltalán nem vált be. Órák után se száradt meg teljesen.

magdus.kis

2019. augusztus 13.

Fúhhhh nagyon nem jön be. Buborékosan szárad és ezáltal nagyon igéntelenül tud kinézni a festés. A régi tényleg jó volt. Azt gondoltam, hogy ez mégjobb lesz, de sajnos óriási csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)