Essence

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2017. július 10.

"Szín és forma! A szemöldök géllel tökéletesen töltheted ki és kihangsúlyozhatod a szemöldöködet. kellemes textúrája, természetes hatást eredményez."

Noncsy920829

2020. február 21.

Zseniális termék, gyönyörű szemöldököt tudok vele varázsolni magamnak. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Zseniális termék, gyönyörű szemöldököt tudok vele varázsolni magamnak. :)

BRebi

2019. december 10.

Sötét, viszonylag dús szemöldökökkel rendelkezem, ezért ez a termék számomra tökéletes arra, hogy a kisebb hiányzó részeket kitöltse. A sötétebb ányalat hideg barna, amit edddig kevés szemöldök terméknél véltem felfedezni. Eegész nap a helyén marad, könnyen lemosható.
Azért kap viszont csak 4 csillagot, mivel nem fogja be teljesen a bőrt a hiányzó résszeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

JVica98

2019. december 4.

Már egy ideje megvan, és sokáig próbálgattam, de annyira mégsem szívesen nyúltam hozzá, aztán vettem egy vékonyabb szemöldök ecsetet, és azóta kb minden nap ezt használom 😊 vastagabb ecsettel nem jött be, de a vékonyabbal precízen tudok dolgozni, és így tetszik az eredmény is.. szerintem egész természetes a hatása, illetve elég hosszan tart, nem mozdul el pár óra viselet után sem. Vszont a helyeket, ahol kevesebb a szőr, és ki kellene tölteni a kis részt, nehezen fogja be, ez miatt -1 pont, de összességében meg vagyok vele elégedve. Bár még mindig keresem a tökéletes ilyen kiszerelésű szemöldökterméket

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 4.

viktoria37

2019. december 1.

Nekem nem fog a bőrömre, ha ceruzát teszek alá, akkor valamennyire jobb. A színe jó lenne, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

eszterszekely

2019. november 13.

Nekem tökéletesen bevált. Nyilván nem elhanyagolható, hogy alapvetően ívelt, kellően dús és sötét a szemöldököm, így gyakorlatilag csak mintegy a kontúrját húzom meg az alsó íven illetve megáldott a természet egy forgóval pont az egyik szemöldököm kiindulópontján amivel 25 évig együtt éltem majd felfedeztem hogy milyen jól ki lehet színezni és akkor nem is látszik. Nem fed olyan erősen mint egy ceruza, de én ezt személy szerint nem bánom. Több rétegben viszem fel ferde végű ecsettel, kisebb a hibázási lehetőség mint egy ceruzával. Nap végéig a helyén marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

fruzsi0105

2019. október 23.

Én szemöldök formázót külföldről szoktam rendelni, most viszont későn kaptam észbe, hogy ideje újat rendelni, így hamarabb elfogyott mint ahogy a másik megérkezett volna, ezért kénytelen voltam valami alternatívát keresni. Barátnőm már próbálta ezt, ő azt mondta semmit nem ér, nem pigmentált, nem lehet vele formázni stb. Az itteni vélemények és az ő véleménye miatt nem ez lett a kiszemeltem. Viszont amit meg szerettem volna venni, nem volt sehol így muszáj volt ezt. Hát...
Kettős érzésem van vele. A szín jó, nekem látszik, szépen fog a bőrömre. De! ami miatt csak 2 csillagot adok neki az az, hogy a formázás után már kb 3 perccel sem tartja helyén a szőrszálakat, egész nap "fésülgetnem" kell őket, ha ezt használom és nem teszek rá fixálót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 23.

Alexandra1994

2019. október 18.

Nehezen tudtam a szemoldokom megcsinalni. Reg sok mindent próbáltam, de ezzel egyszerűen szuper szemoldokot tudok magamnak varázsolni. Egyik ismerősöm ajánlotta. Természetes hatást nyújt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

Andissz99

2019. szeptember 10.

Nekem nem igazan jott be. Alig fogott a boromre, teljesen halvany volt, majd megprobaltam vizes ecsettel felvinni es igy tudtam valamennyire hasznalni is. A szine szerintem szurke inkabb mint barna. Maradok a ceruzanal..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Teokleia

2019. augusztus 30.

A 01-es Brown árnyalattal kapcsolatban kizárólag jó tapasztalatokról számolhatok be. Kezdő szemöldök-formázóként ezzel próbálkoztam meg a napokban, és egyszerűen gyönyörű a végeredmény. Az Essence szemöldök-ecsetével vittem fel a gélt. Amúgy kócos, hosszú szálas, elég definiálatlan formájú szemöldököm gyönyörűen összesimult, kontúros lett, egy minimális fokkal sötétebb is, a gél pedig krémes, könnyű volt felvinni, és tartósan maradt egy egészen hosszú, rohangálós, napon izzadós munkanap után is. Abszolút sikersztori. Jár az öt csillag.
(Akik lehúzzák, mert darabos vagy száraz, üzenem hogy egy pici melegítés nagyon jót tesz az ilyen terméknek, és pár csepp természetes olaj (jojoba vagy ricinus) is kiválóan krémesít.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Enc

2019. június 14.

Nekem tetszik a hatása, krémes, tartós. Könnyű felvinni, de lehet csak a meleg miatt ennyire jó az állaga. Számomra elég pigmentált is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Castor Oil, Isododecane, Isopropyl Myristate
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Isopropyl Myristate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.