Essence

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: glau17, Módosítva: 2023. június 5.

Kiszerelés:   8,5 ml

Az átlátszó szemöldökrögzítő gél tökéletes a Brow Lamination Look-hoz a gyorsan száradó és tartós textúrájának köszönhetően. Az ultraerős gél még a legrakoncátlanabb, legfinomabb szőrszálakat is a helyén tartja.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BartiEva

2024. június 5.

Egyedül csak azért kap 2 csillagot, mert finom az illata. Egyáltalán nem tartja meg a szemöldök szálaimat. Elég sok szemöldök formázó terméket próbáltam már, de eddig ez a legrosszabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 5.

kalmaniki

2024. május 22.

Nekem bejött, szépen fixálja a szálakat, rajtam tartós is. Negatívum, hogy egy kis ideig ragad és az illata túl erős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 22.

_Flora_04

Korcsoport: < 18
2024. április 24.

Jól tartja az elszédelget szállakat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. április 24.

Jól tartja az elszédelget szállakat is.

dormonc

2024. április 23.

Már sokadjára veszem újra, nekem nagyon bevált. A szemöldökömet egész nap szépen fixálja, el sem mozdul. Lemosni is egyszerű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 23.

klaudiapanczel

2024. április 17.

Nem egyszerű használni ezt a terméket: ha keveset teszel, akkor nem ér semmit, ha túl sokat akkor viszont egy ragacsos filmréteget képez a szemöldökön, ami odaköt (ha extrán szerencsétlen napod van akkor darabokban) és még olajos lemosóval is nehéz lesz este lemosni. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 17.

Szanikaaa

2024. február 13.

Végülis helyén tartja a szemöldököt, tény, h nem másznak el a szálak, bár a "lamination lookhoz" nincs sok köze. Nekem kényelmetlen viselni, nagyon ragadós érzete van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 13.

sildi

2024. február 8.

Csak rossz tapasztalataim vannak ezzel a termékkel, ha keveset használok belőle, akkor egyáltalán nem tartja a helyén a szálakat, ha sokat, akkor pedig rendesen érzem, hogy tapad az arcom, a szemöldököm csúnyán összeáll tincsekbe és ha véletlenül hozzáérek a nap folyamán, kiráz a hideg :D Nagyon kellemetlen érzés viselni. Nekem viszonylag vastag szálú szemöldököm van, úgyhogy nem mondom, hogy könnyű dolga lett volna, nem is vártam nagy csodát, de még így sem tudok erről bármi pozitívat mondani az árát leszámítva :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 8.

Grumpi

2023. december 30.

Semmit nem ér.Azt hittem esetleg valamelyik sminkem miatt nem rögzített a szálakat de magában sem használt semmit.Tettem keveset,sokat,nem adtam fel könnyen.De nulla rögzítés.Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 30.

Misa

2023. december 22.

Egy darabig működőképes volt, de aztán utolérte a szemöldökzselék sorsa: egyrészt csúnyán elszíneződött a szemöldökceruza/púder miatt, másrészt besűrűsödött és túlságosan ragacsossá vált. Nem tartotta helyén a szemöldökömet, különösen ahhoz képest nem, hogy ez elvileg egy ultra erős gél. Fél tubusnál a kukában landolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 22.

pacsirta26

2023. december 21.

Nem értem az itteni értékeléseket, ez a legjobb drogériás szemöldökzselé, amit eddig próbáltam. Egész nap helyén tartja a szemöldökömet és tök olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 21.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

A PVP a polyvinylpyrrolidone rövidítése. Az 1950-es években ez volt az első szintetikus polimer, amelyet hajrögzítőként használtak a rovar eredetű sellak helyett, és a mai napig is a hajformázó termékek egyik elsődleges összetevője, amely a haj helyén tartásában segédkezik. Az összetevő és szép, vékony, egyenletes filmréteget képes képezni a bőrön és a hajon. Ha csekély mennyiségben van jelen a bőrápoló termékekben, észrevehetetlen vízmegkötő filmréteget képez a bőrön, amely segít a bőrnek feszesebb megjelenést kölcsönözni.