Essence

Ár:   645 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Niki1515, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. november 24.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gél hatású, extra fényes fedőlakk

ildici72

2018. július 4.

Már használom egy ideje, és nekem ár-érték arányban tökéletesen hozza amit kell. Csillogó lesz és kb. 1 hétig tartós a lakkozás tőle. Lassan újabbra kell beruháznom, mert kezd besűrüsödni, de már hónapok óta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

Massacre

2018. április 14.

Nagyon hamar besűrűsödött, buborékos lett ezért kb a 3/4e a polcon áll mert minden alkalommal elrontottam vele a körmöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

sophy83

2017. december 29.

Nekem nagyon bevált. Gyorsan szárad, tartós és gyönyörűen csillognak tőle a körmeim. Sokszor csak magában használom, úgy hogy nem kenek alá színes körömlakkot és gyönyörű fényes, csillogó tőle a körmöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Ciklon3

2017. augusztus 27.

Egyet értek az előttem szólóval. Amíg friss, addig hibátlan. Utána kissé ragacsos lesz, szálkás vagy bubis. Kb. 5-7napig volt vele vállalható a manikűr. Ha valaki csak egy féle fedőlakkot használ, akkor jó választás. Ha sokat áll felbontás után, akkor sajnos a fentebb írtak történnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

sicsu

2017. május 27.

Már másodjára vettem, olyan jó. Tény, hogy az üveg felénél kicsit bubis lesz és ilyen szálkák szállnak a levegőben, de amíg friss, addig hibátlan. Sokáig tart, masszívra szárad, nem lesz párnafoltos reggelre a manikűr és ami nálam nagyon kényes pont, hogy nem oldja meg a színes lakkot, nem húzza el, nem tapad rá az ecsetre (vagy ha igen, akkor csak annyira minimálisan, hogy fel se tűnik a körmökről a hiány). Szerintem nagyon jó, messze a legjobb fedőlakk, amellyel csak találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

missmomsen

2017. május 14.

Nem túl tartós, ahhoz képest, hogy fedőlakk. Bár tényleg gélhatást biztosít, de nekem az nem elég, hogy a körömlakk csak 2 napig van fent épen. Inkább keresek mást :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

viktoriav

2017. április 15.

Fedőlakk hatása az biztos van, a kis barázdákat nagyon szépen eltünteti, viszont a gel look hatása sajnos elmarad..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

tesszahavas

2017. március 27.

Nem éri meg az árát, a elgnagyobb hátránya, hogy nekem egy óra elteltével sem száradt meg és még a legkisebb karcolásra is aznap még képes volt mászkálni a körmömön... szerinte mmegéri 300 Ft-al többet költeni a the gel fedőlakkra, az sokkal jobb ennél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

tiktiktak

2017. március 14.

Szörnyű! Ahogy van, senkinek nem ajánlom, tényleg totális pénzkidobás. Lassan szárad, az ecsete borzasztó. Miután megszáradt hatalmas buborékok lesznek alatta, aminek köszönhetően, kb azonnal el is kezd lepattogni. Ha essence fedőlakkban gondolkozik valaki vegye inkább BTGN-t, de ezt semmiképp se...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

HRenata

2017. március 6.

Up. Kb a fele fogyott el, amikor besűrűsödött és nem tudtam szépen felvinni, sokszor tönkretette az egész lakkozást. Most másik fedőlakkal próbálkozom.

Nagyon szép fényt ad és valamivel tartósabbá teszi a manikűrt, bár nem fényévekkel, de az eddig kipróbált fedőlakkok közül más sem tett csodát az én körmeimen. Kicsit lassan szárad viszont, előfordul hogy párnanyomatosra sikerül a lakkozás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: CI 60725

MEK i

Szintetikus színező anyag. (Lila)