Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: winniethepooh, az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2015. február 12.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az alap elengedhetetlen a gyönyörű, hosszantartó zselés körmökhöz, amely tökéletesen előkészíti a körmeidet. Ez biztosítja a gel nails at home termékek kiemelkedő teljesítményét.

Happiness28

2014. július 16.

Az elején nem volt vele semmi baj , de amikor utoljára használtam akkor a lakk szinte lepergett a körmeimről . ( előtte letisztítottam cleanserrel , majd utána ez a primer , megvártam míg megszárad és utána jött rá a lehúzható alap )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

cosmona

2014. július 12.

Nagyon szeretem, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Nagyon szeretem, bevált.

bandita

2014. február 9.

A termékben lévő ecset kicsit össze van állva, mintha a folyadék megtámadta volna az ecset anyagát?! Szerintem ez nem normális, de ettől függetlenül szépen fel lehetett vinni a körömre, és pillanatok alatt beszívódott/száradt. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 9.

bizsuka

2014. január 11.

A géllakkom tényleg hosszantartó, gondolom ezt neki is köszönhetem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

A géllakkom tényleg hosszantartó, gondolom ezt neki is köszönhetem :)

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)