Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Oldószer alapú körömlakk, ami egyszerűen lehúzható kopás után. A legjobb 2 vékony rétegben felvinni. Ha megszáradt, bármikor könnyen lehúzható.

6 árnyalatban elérhető

Saku28

2021. február 9.

Benéztem amikor vettem, nem akartam peel off-ot lakkban, de nagyon megtetszett a zöld árnyalat. Korrekt peel off, tényleg könnyű leszedni, nem kell percekig acetonba áztatni a kezem, viszont két-három napig bírja jó esetben is, volt hogy alig kentem föl, már le is vált az egyik sarka. Két réteg minimum kell neki, szivaccsal felvíve még nem próbáltam, de nem túlzottan bízok benne, hogy ez a formula alkalmas arra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

orsipanka

2020. január 21.

Az előttem szólókkal ellentétben és szeretem ezeket a lakkokat, a lila és az ezüst is megvan. Egyedül az a problémám velük, hogy két vastag rétegben sem teljes a fedésük, de többet már nem szoktam felkenni. Normális idő alatt megszáradnak. Ha sokat takarítok, vagy pancsolok, akkor lejönnek 1-2 nap alatt, viszont, ha semmi komolyabb vizezést nem csinálok 5 napig simán bírják. Akkor szoktam használni őket, ha olyan színű lakkot szeretnék 1-1 alkalomra/alkalmi ruhához, ami egyébként a szokásos ruháimhoz nem passzol, így könnyebb leszedni, erre pedig nekem tökéletesen megfelelnek. 4*
Update: használtam 1-2 hónapig, utána 1-2 hónap kihagyás után vettem elő újra. A 3-4 hónapos lakk teljesen besűrűsödött és használhatatlanná vált, pedig elméletileg felbontás után 2 évig használható. Az üveg még félig van és ki kell dobnom. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

scintilla

2019. október 8.

Én is felfelé pontoznék. Az ezüst csillámost használom, tetszik a különböző méretű csillám benne. Nem akad be a körmöm mindenbe, mint más csillámos lakkoknál, és nem túl szürke, hanem inkább fényes. Ez volt a cél. Lehet, hogy más színeknél jobban látszik a kopás, és én is szívesen újrakenem 2 naponta. Azért vettem, mert a hasonló kinézetű Kallost már nem lehet a környéken kapni, de jó lesz ez is.

Juj, ezt muszáj lehúznom, mert úgy besűrűsödött, hogy ki kellett dobnom. Sajnos olyan lett, mint a folyékony gumi. ( Most próbáltam szépen fogalmazni.) Azóta találtam megfelelő csillámos lakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

suti95

2019. október 1.

Meglepően tartós, a fedésével viszont nem teljesen voltam kibékülve. Egyszer használtam, már magam sem tudom hány rétegben kentem fel, hogy vállalható legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Niki0215

2019. szeptember 6.

Amikor megvettem, nem is figyeltem hogy peel off ... de nagyon kellemes meglepetés volt, 2 rétegben kenem és nem pattogzik le a széle, valóban könnyen lehúzható megkezdem valahol..korábbi véleményeket olvasva meglep hogy írják, mennyire nem tartós...nekem nem is akad bele semmibe, ami viszont hátránya hogy úgy látom, elég hamar kezd beszáradni , besűrűsödni...De ettől függetlenül biztosan újra veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

hgabi

2019. március 3.

Gagyi! Nehezen szárad, és utána kb mindenbe beakad ahogy levegőt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Gagyi! Nehezen szárad, és utána kb mindenbe beakad ahogy levegőt kap.

Lina14

2019. február 2.

nekem egy egész napot kibírt a körmömön, de semmi többet. nagyon szép, de egyáltalán nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Jelizz

2019. január 6.

olcso, oke... de ez valami borzaszto! Ahogy megszarad darabokban jon le olyan mint a szaraz bor :( 1 ora mulva semmie marad a kormomon . Ki is dobtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Illatanyagok: MEK, Propyl Acetate
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000