Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Oldószer alapú körömlakk, ami egyszerűen lehúzható kopás után. A legjobb 2 vékony rétegben felvinni. Ha megszáradt, bármikor könnyen lehúzható.

6 árnyalatban elérhető

Sminkcsomag
Ár: 1500 , Eladó: hgabi
Állapot: új, a rúzs 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta: fizetés banki utalással, foxpost és ajánlott levél is megoldható.Személyes átvétel : Móricz Zs. körtér, Allee

orsipanka

2020. január 21.

Az előttem szólókkal ellentétben és szeretem ezeket a lakkokat, a lila és az ezüst is megvan. Egyedül az a problémám velük, hogy két vastag rétegben sem teljes a fedésük, de többet már nem szoktam felkenni. Normális idő alatt megszáradnak. Ha sokat takarítok, vagy pancsolok, akkor lejönnek 1-2 nap alatt, viszont, ha semmi komolyabb vizezést nem csinálok 5 napig simán bírják. Akkor szoktam használni őket, ha olyan színű lakkot szeretnék 1-1 alkalomra/alkalmi ruhához, ami egyébként a szokásos ruháimhoz nem passzol, így könnyebb leszedni, erre pedig nekem tökéletesen megfelelnek. 4*
Update: használtam 1-2 hónapig, utána 1-2 hónap kihagyás után vettem elő újra. A 3-4 hónapos lakk teljesen besűrűsödött és használhatatlanná vált, pedig elméletileg felbontás után 2 évig használható. Az üveg még félig van és ki kell dobnom. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

scintilla

2019. október 8.

Én is felfelé pontoznék. Az ezüst csillámost használom, tetszik a különböző méretű csillám benne. Nem akad be a körmöm mindenbe, mint más csillámos lakkoknál, és nem túl szürke, hanem inkább fényes. Ez volt a cél. Lehet, hogy más színeknél jobban látszik a kopás, és én is szívesen újrakenem 2 naponta. Azért vettem, mert a hasonló kinézetű Kallost már nem lehet a környéken kapni, de jó lesz ez is.

Juj, ezt muszáj lehúznom, mert úgy besűrűsödött, hogy ki kellett dobnom. Sajnos olyan lett, mint a folyékony gumi. ( Most próbáltam szépen fogalmazni.) Azóta találtam megfelelő csillámos lakkot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

suti95

2019. október 1.

Meglepően tartós, a fedésével viszont nem teljesen voltam kibékülve. Egyszer használtam, már magam sem tudom hány rétegben kentem fel, hogy vállalható legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Niki0215

2019. szeptember 6.

Amikor megvettem, nem is figyeltem hogy peel off ... de nagyon kellemes meglepetés volt, 2 rétegben kenem és nem pattogzik le a széle, valóban könnyen lehúzható megkezdem valahol..korábbi véleményeket olvasva meglep hogy írják, mennyire nem tartós...nekem nem is akad bele semmibe, ami viszont hátránya hogy úgy látom, elég hamar kezd beszáradni , besűrűsödni...De ettől függetlenül biztosan újra veszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

hgabi

2019. március 3.

Gagyi! Nehezen szárad, és utána kb mindenbe beakad ahogy levegőt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Gagyi! Nehezen szárad, és utána kb mindenbe beakad ahogy levegőt kap.

Lina14

2019. február 2.

nekem egy egész napot kibírt a körmömön, de semmi többet. nagyon szép, de egyáltalán nem tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Jelizz

2019. január 6.

olcso, oke... de ez valami borzaszto! Ahogy megszarad darabokban jon le olyan mint a szaraz bor :( 1 ora mulva semmie marad a kormomon . Ki is dobtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 6.

Illatanyagok: MEK, Propyl Acetate
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000