Essence

Ár:   850 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Krisztina_B, Módosítva: 2021. február 10.

Kategória:   Sminkek szájra

A szájfény formulája nemcsak hihetetlenül könnyed, de reagál az ajkak PH-értékére is, így különleges színnel fedi be azokat: az értéktől függően lehet világosrózsaszín, vagy akár élénk pink is! A csillámos részecskéknek köszönhetően meseszép, kristályos ragyogást kölcsönöz az ajkaknak.

k.boglarka

2021. április 23.

Sajnos a benne lévő csillámokat én sem láttam :D
Úgy jó elkenegetni, hogy nincs kiszáradva a szám. Két csillag a színe miatt, amit a számon ad, ami mindig ugyanolyan :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Sajnos a benne lévő csillámokat én sem láttam :D

KissKitti

2021. április 14.

Hát a szám színe semmit se változott...biztos az én szervezetembe nincs pH érték változás sosem haha...szárítja a szám és az állítólagos csillogást se láttam benne..talán az aranyos tematika miatt "kímélem" meg az 1*-tól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

v.sara

2021. március 7.

Enyhe színt ad az ajkaimnak, ez tetszik benne. A benne lévő csillámokat még egyszer sem láttam a számon, és nem szájfény-szerű a végeredmény, ezért egy átlátszót lehet rátennék. Maszk alá viszont jó, mert nem ragadós, de egy kicsit azért látszik. Külsőre pedig nagyon szép, mutatós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Krisztina_B

2021. február 17.

Nem váltotta be a várakozásomat. Szájfényként semmiképpen nem hívható, sok csillám van benne azok csilloghatnak de alapból nem fényes az ajkakon. A szín valóban változik felkenve, de kicsit mitha szárítná az ajkaimat.
Nem fogom kidobni de nem is lett a kedvencem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Nem fogom kidobni de nem is lett a kedvencem

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).